Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [11:57:48 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Hike,  [9:57:30 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Cyber security / ethical hacking

Floki,  [9:54:39 | 23. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Lomikar,  [7:42:48 | 23. Zář 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

wlcina,  [21:17:01 | 20. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Everdell: Spirecrest a Bellfaire

Levica,  [13:29:49 | 20. Zář 2019]

Velké herní události : Essen obecně : Essen 2019 - výpomoc na stánku Delicious Games

rbx,  [13:12:42 | 20. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

kafe s mlikem,  [20:09:18 | 19. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

paladin91,  [16:06:23 | 19. Zář 2019]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

falco,  [22:04:01 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Atterdag,  [14:32:23 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lolo,  [12:32:03 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Citron,  [11:44:49 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Překlady : Česká verze - ofiko

Lord Pupek,  [11:14:46 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:19:00 | 16. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Želiv 2016

organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
97 odpovědí

Klopik

Klopik

Želiv 2016

Vážení přátelé, hráčii!!!

Již to bude šestý ročník, kdy zahajujeme herní rok akcí v Želivě  ,,Želiv 2016", která se bude konat na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 13.-17.1.2016. Níže pár základních informací a pravidel.

Ubytování
K dispozici budeme mít opět celý hotel (64 lůžek včetně pokojů ve vedlejší budově, která má také zrekonstruované pokoje) za zvýhodněnou cenu a to za 350,-Kč/noc a lůžko. Ubytování a jídlo se platí hned po příjezdu na sále u paní Lucky. Při odjezdu nezapomínejte vracet klíče od pokojů!!!! Pokoje v neděli nemusíte vyklízet dříve, prostě až budete odjíždět.

Jídlo
Plná penze bude za 230,-Kč/osoba a den (70,-Kč snídaně, 80,-Kč oběd, 80,-Kč večeře). Nabídka meníček bude taktéž zveřejněna na webu, kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby. Pokud by někomu nabídka jídel nevyhovovala, může se stravovat dle nabídky z jídelního lístku.

Snídaně 7:30-9:30 hod.
Obědy 13:00 – 14:00 hod. (v neděli 12:00-13:00hod.)
Večeře 18:00 – 19:00 hod. (ve středu případným zájemcům jídlo nechají do 22:00 hod)

V těchto časech se budou přednostně obsluhovat strávníci rezervovaných jídel.

Sál
Po dobu našeho pobytu budeme mít k dispozici sál s barem, kde budeme mít některé pití a pochutiny za zvýhodněnou cenu, než je cena v restauraci. Také budou grátis obložené mísy pro noční hráče. A jak to tak bývá, tak sleva za ubytování a bar není zadarmo, a proto prosím o dodržování zákazu konzumace vlastního jídla a nápojů.

Čárkování
Čárkování, je pohodlný způsob jak si kdykoliv můžu natočit pivo či kofolu, uvařit kafe či čaj nebo naložit si hermelína a to bez čekání na servírku nebo když je to vhodné a neruším spoluhráče u stolu. Aby tento systém mohl fungovat, je třeba dodržovat čárkovací disciplínu, a to jak ve střízlivém, tak v méně střízlivém stavu. Proto apeluji na všechny, aby než si něco v baru vezmou, tak si nejdříve udělali čárku a pak až se obsloužili!!!! Proto každému účastníkovi přiděluju službu u čárkovacích archů a jeho úkolem bude se sám zkontrolovat, že si udělal čárku. Pokud uvidíte, že někdo tak nečiní, taktně ho upozorněte (nemusíte ho hned skopat do krve), že se nejdříve dělá čárka a pak až leze za bar!!!!

Na všechny Vás se těší Klopik a jeho důležité jednání!!!!
Klopik mobil: 775080027

Šablona přihlášky do pošty:
Delka: 13.1. - 17.1.2016 (o které dny máte zájem)
Strava: o jáké jídlo máte zájem, hlaste mi to včetně snídaní nebo zdůrazněte, že o snídaně nemáte zájem.

Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště.
Přehled rezervovaných jídel a ubytování:
https://docs.google....I3RU/edit#gid=0

Přehled her, které berete nebo chcete brát:
https://docs.google....U-Cg/edit#gid=0

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 02 listopad 2015 - 11:11

Klopik

Klopik

Ahoj všichni, jelikož se cenové ani jiné podmínky v Želivě nezměnili, tak jsem úvod z Želiv 2015 zkopíroval do Želiv 2016 :-)

Přehled ubytovaných a jídel ještě není aktuální, jakmile aktualizuji, dám vědět, proto prosím zatím si zkontrolujte jestli Vaše jméno se vyskytuje mezi nahlášenými zde:

Klopik, DD, DDová, Olaf, Ivča Espaňa, Elenistar, Paja, JanPavel, Eklp, Eklpová, Tom Pajonk, Lumirius, Ragnarblack, Archandel, Assad, Lomikar, Andy, Permonick, Vixton, Miri a pes, Luke, Amis, Amisová, Lewica, Mortus, Kalif, Kalifka, Sydo, Youda, Grom, Johny, Alne, Lolo, Valmor, Smochy, Smochyová, Rbx, Aneken, Kamil, Bára, Eyron, Opčík, Pítrs, Ella, Elnie, Trsťa, Trsťák, Anderson, Lapcis, Charybda, Charybdová, Hike, Seils, Alenka, Bucho, Mr.Satan, Ladik, TomasV, Thales

Váš Klopik

sappho

To už je tak plno? A to je to tu hodinu. Škoda. A to nám to konečně mohlo vyjít :-(

Tento příspěvek byl upraven od sappho: 02 listopad 2015 - 12:23

Luke

Holt nejpopularnejsi akce

Lapcis

Lapcis

Já se přihlásil v 00:18 :D . Hold Želiv už konkuruje rychlostí vydáním nového modelu ajfouna :D

sappho

A teď zase koukám, že je ten soubor prázdný :-D tak už nevím.

Tento příspěvek byl upraven od sappho: 02 listopad 2015 - 12:32

Miri

Miri

To bol zoznam z tohto roku :). Posli Klopikovi prihlasku a uvidis - okrem hlavnej budovy tam su pokoje aj vo Ville - a niekto vzdy odpadne ;)

Grom

To byl soubor z loňska.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

sappho

Děkuji za info. Musím napřed vyslat ženu ať zjistí jestli by ji tedy opravdu pustili, ať zbytečně neblokuji místa.

Pitomé školství, prostě ji nepustí............ :-(  a to slibovali. Takže si opět mohu nechat zdát.

Tento příspěvek byl upraven od sappho: 02 listopad 2015 - 12:53

Klopik

Klopik

Tak jsem aktualizoval seznam účastníků a první nástřel rozdělení do pokojů. Pokud jsem na někoho v záplavě zpráv zapomněl, napište mi. Rozdělení do pokojů jsem udělal jak nejlépe to šlo, omezené změny jsou samozřejmě možné, ale moc prostoru už není .-)
Jídlo budeme řešit až bude znám jídelníček.

Klopik

Klopik

Poprosím vegetariány, aby mi napsali do pošty, jestli můžeme nechat vegetariánský jídelníček z loňska anebo co by rádi určitě vyměnili, případně co by tam rádi měli.
1. Sojový plátek na smetaně, houskový knedlík
2. Ovocné knedlíky
3. Smažený květák, bramborová kaše, salát
4. Restovaná brokolice, vařené brambory
5. Sojový závitek, rýže
6. Zapečené těstoviny s houbami a zeleninou
7. Smažený sýr, vařené brambory

Dík za spolupráci :-)

polda

polda
Mně z toho vychází jediné. Želiv je nejpopulárnější akce, a tak by měl být 2x ročně. Co říkáš Klopíku? :-)

Některých rozhodování je málo.... Ale o to jsou důležitější.

Klopik

Klopik

a) Díky Poldo za kompliment, ale takto se to nedá hodnotit a ani porovnávat.
V průběhu roku naše herní komunita pořádá, dnes už v celku hodně akcí, a každá akce má své pro a proti. Tím, že se místa v průběhu roku střídají, tak mi to přijde zajímavější a pestřejší. Krvavé záda v Želivě jednou za rok mi stačí :) .

b) Nahodil jsem jídelníček na web, proto prosím zájemce o stravu, nechť mi svůj zájem nahlásí v osobní poště.
Někteří jste si nahlásili jídlo, aniž byste znali menu, proto i Vy si zkontrolujte, zda-li Vám vybrané jídlo vyhovuje.

bára

bára

klopíííííku a napíšeš jim kvůli langošům prosím prosím :-) minule mi to slíbili ale pro jistotu.
díky díky

Klopik

Klopik

...tak Báro a ostatní milovníci olejem prosáklého těsta, máte si říci na který den Vám je mají nachystat a kolik bude zájemců.
Navrhuji třeba čtvrtek 21:00 hod., zájemci se mi pište do pošty a kolik koleček zkonzumujete. Jiné návrhy?

bára

bára

langoše pre všetkých! asi potrebujem svoju závislosť uspokojiť viackrát, než vo štvrtok, podrobnosti (návrh) ti hodím pošty. ale moc ďakujem :-)

Klopik

Klopik

Přátelé, jen připomínám, že je již známé menu na herní akci a potřeboval bych, aby jste se mi do pošty hlásili  o jaké jídlo máte zájem, případně, že zájem nemáte. Jsme přece jen větší skupina a hotel se potřebuje na nás dle požadavků připravit.

Děkuji. Klopik

Klopik

Klopik

Díky všem, tedy většině, kteří mi již nahlásili jídlo!!!!
Zbytek nedisciplinovaných prosím, aby tak učinili prosím promtně.

Jinak vidím, že se již plní seznam her a kdo co si chce zahrát .
Kdo chce hrát 18OE, připomínám nutná kalkulačka :)

Kdyby náhodou někdo již věděl, že přijet na akci mu nevyjde, hlaste mi to prosím, ať místo neblokujete druhým.

Dík.

Klopik

Klopik

Přátelé,
zdravím Vás na konci roku a jen připomínám, že již za 12 dní nás čekají krvavé záda (kdo nejezdí do Želiva, nejedná se o sado-maso).
Prosím zkontrolujte si v seznamu správně zarezervované noclehy a jídlo.
K jídlu se mi ještě nevyjádřili: Verča, Floki, Paladin91, TomášV, Eklp, Eklpová, Kamil,
Nejvíc mě překvapil s jídlem Sorcerer, objednal si během pobytu 4x kachnu (tomu se říká láska k ptactvu)

Takže všem přeju krásný, zdravý a šťastný vstup do Nového roku!!!!!

(já už popíjím :) )

rbx

Klopiku, když vidím, kolik lidí letos jede, tak mám obavy o hlavní sál, kde už takto je to děsný hukot. Jak to tam je s prostorem? Jak to mas promyšlené?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů