Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [12:20:48 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

peca,  [12:17:25 | 16. Led 2018]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Gaspar,  [11:39:52 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [10:55:47 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Coywolf,  [8:56:29 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

leizeQ,  [0:14:14 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]

The 7th Continent

• Nemůžete odpovídat na toto téma
499 odpovědí

acedrac

@Majko: Si píš!
5 kliatba v rámci rozšírenia (3. v rámci SG)! Žabožrouti šlapú.
https://www.kickstar...n/posts/2019539

Inak tie kliatby sú základ hry, takže by som ich uprednostnil pred inými addonmi.

Tento příspěvek byl upraven od acedrac: 19 říjen 2017 - 04:46

---
boardgametales.wordpress.com

icebear

icebear

Kurňa to je šlupka ako sa patrí, stým čo príde v tom rozšírení a kedy to až príde, tu hru nedohráme ani do 2020, ale je to fakt skvelá hra, vo svojom žánre je jedinečná a nič sa mi ešte nehralo vo dvojici lepšie, ako práve putovanie po 7 kontinente. Mňamka nielen pre hráča stolných hier ale aj pre mnoho iných, ktorí o hraní ani nepočuli. Tu je atmoška, že aj posledný alkoholik v krčme by zabudol dopiť pivko a radšej by premýšľal, kde uloviť jedlo a nezomrieť! ;)

Pizin

Je to teď třetí nejvíc zafinancovaný kickstarter deskovka (po Kingdom death a Exloding kittens).

Když mi hra přišla, tak jsem se trochu lekl, protože jsem čekal větší krabici.
Toho obsahu je tam našlapáno dost, ale těším se až to všechno projdu. Začíná se to blížit k Gloomhavenu. Jen na to najít čas.

ZeroFusion

ZeroFusion
Vzhledem k tomu, že se otevřel Pledge Manager, objevila se důležitá otázka: herní podložka ano nebo ne?

peca

peca

Já ne. Uvažuji, že si pořídím neoprén v metráži. Nějaká neutrální barva a bude. Jinak provizorně podložka z Deadzone, případně přímo na stole.

icebear

icebear

Tak tak. Súhlasím. Radšej niečo neutrálne ale v kvalite akí hra a použité karty potrebujú. Predsa len v tomto prípade nejde o to čo na tom.neoprene bude. Aj tak je tam dosť iných lákadiel.

Kubrt

Já vzal jen pár obalů a notebook. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

peca

peca

Notebook jsem si vytiskl, ale když končím, potřebuji zpravidla rychle balit a mi to překreslování trvá docela dlouho. A potom, říkal jsem si, že až budu hrát příští kletbu, tak bych ten kontinent už znal asi z paměti... Takže to teď nemaluju.

Tento příspěvek byl upraven od peca: 03 prosinec 2017 - 01:05

ZeroFusion

ZeroFusion
Díky za názory, podložku nakonec také neberu. Je pravda, že různých podložek pro karetní hry mám spousty a vždycky se dá nechat si udělat něco na míru.

Zobrazit příspěvekKubrt, na 03 prosinec 2017 - 06:54 , napsal/a:

Já vzal jen pár obalů a notebook. :)
Pár je těch 200, nebo ten obří pack na obalení všeho?

icebear

icebear

jj tie deluxe mám doma a sú fajn, síce jeden sme stihli poškodiť, ale to musela byť ... no nebol som to ja.

a beriem za 10 dolcov ešte raz dvesto, pretože v expanzii bude opäť dosť kariet, ktoré sa často dostávajú do rúk a tie si obaly zaslúžia. + minulých 200 sme minuli a pár sme tam ešte potrebovali.

Kubrt

Zobrazit příspěvekZeroFusion, na 03 prosinec 2017 - 10:55 , napsal/a:

Pár je těch 200, nebo ten obří pack na obalení všeho?

Těch 200. ;)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Simcsa

Simcsa
Len pripomeniem, že Paladin KS, ktorý teraz beží má tiež obaly na karty 80x80 a vychádza to podstatne lacnejšie, hlavne ak by ste toho chceli obaľovať vyše. ;)

peca

peca

No já nevím, asi neumím počítat. Je fakt, že jsem počítal cenu standardních obalů (FFG zelené) a přišlo mi to jen o málo míň, než od Arcane Tinmen... Teď nevím přesně, ale zase je kupuju průběžně a nechce se mi objednávat nějakou zvlášť velkou zásobu.
K 7th Continent jsem dokupoval 200 obalů Myday - https://www.fantasyo...-mayday-premium (cena cca 2 Kč/1 obal). Ty z KS 7. kontinentu mi vychází přibližně na polovičku (1 Kč/1 ks --- $79/1600+ ks). U těch Paladinů nevím, jestli mi stačí 1650 ks pack za $50, jestli budou stejně velké, jako ty co už mám (nepatrný rozdíl do 0,5 mm se snese) a k tomu poštovné...

Luke

Jednoduchým srovnáním mi to vychází takto - 7th Continent $79 za 1600+ (asi se dá z KS spočítat, kolik jich dají přesně) oproti $80 pledgi u Paladinů, který se rovná 2750 obalů (nemusí být všechny 8x8). Poštovné je u Paladinů zadarmo. A některé skupiny už mají pledge přes 100 balíčků, tak tam ta cena jde ještě dolů.

Sorcerer

Priatelia vymenil som all in prveho kickstarteru. Chcem sa opytat nakolko je ucelne teraz zhanat 2nd edition upgrade pack. Ide mi vyslovene o research takze ma nezaujima nova expanzia s balonom. Podla man nemam sancu odohrat ani prvu ediciu kde to este rozsirenie, otazne je co prinasa 2 edicia oproti prvej. Asi som slepy ale nevidim nikde popis odlisnosti 2 edicie. Toto forum ma 25 stran, popravde som sa tu nehrabal.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: Dnes, 00:22

leizeQ

leizeQ

Z KS stranky:

For those of you only interested by the “upgrade pack”: you will be able to procure it (at production cost) at our online store at www.seriouspoulp.com when it becomes available in 2018.

Free Upgrade pack

This pack contains cards that will allow those of you possessing the first edition of the game to upgrade it to the second edition and 4 additional dividers to help you search for cards more easily (Characters' Skills, "004", "051", "109"). It includes any cards that may have been changed or corrected after the first campaign.

acedrac

Inak nedávno vyšiel nový update, no pre backerov rozšírenia, resp. 2. vlny tam nie je nič podstatné.
---
boardgametales.wordpress.com

Sorcerer

LeizeQ to som cital ale zaroven to hovno popisuje. Mna skor zaujima ktore karty a kolko a preco su corrected.

leizeQ

leizeQ

Tak mozno toto bude to co hladas: https://the7thcontin...esources/errata

peca

peca

https://the7thcontin...esources/errata
Až asi na tři výjimky vyložené chyby se jedná o blbosti (překlepy, frankismy). Mám to vytisknuté a vložené v obalech. Je to spíše "nice to have", než "must have".

3 uživatel(ů) prochází toto téma

2 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů