Přejít na obsah

Fantasy americký fotbal 6364 příspěvky · 93 témata · 23 články · 2 soubory · 30 obrázky · 0 odkazy

Šlauch Bowl 2015 (liga i pro novacky)

blood bowl dalsi liga? otevreny format newbie friendly

• Nemůžete odpovídat na toto téma
1224 odpovědí

Marvin

Zobrazit příspěveksydo, na 17 srpen 2015 - 11:13 , napsal/a:

Vypada dobre! Marvinuv system by byl take dobry.

Btw co ty Marvine, pridas se?
Ahoj.
S Falcem to nastavíme tak, aby byl systém pro Šlauch ligu plně funkční :)
Počítám s tím, že ho budu udržovat, byla by škoda ho pro Šlauch ligu nemít!!!
Vymýšlím i nějaký systém základních statistik, asi na základě průměru.

Chci hrát své nové Ogry, tým se bude jmenovat Snotlingův Řev :D
Jen tedy, hraje i Paládin a ten má dost velké připomínky k rychlosti mé hry, tak jen předem říkám, že spolu asi jako hrát radši nebudeme, asi by mne to nebavilo :)

paladin91

marvine je to dost nepravdepodobny ale zase kdyz mas snotlingy tak se to urychli samo :)

jarmuk

jarmuk
ogři mi dou taky, ale už je chce hrát o Olaf a tak nechám pajzly, nebo si řekněte radši pajzly a nebo hobíšky?

Elenistar

hobíšky... ale jestli je bude hrát johny?
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

jarmuk

jarmuk
tak uvidíme

paladin91

no jestli budete hrat vsichni takovy sracko tymy tak asi registuju vampy

Marvin

No Šlauch liga je o těchto týmech ... já budu hrát Ogry taky :)

sydo

Neni to jen o joke tymech, mame pestre slozeni. Mame novacky i ostrilene matadory se zabavnymi tymy, takze to bude fest zajimave. A je nas hodne, takze jsem velice spokojen a uz se tesim na start.
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

Marvin

Jasně, ale je to hodně o joke týmech :)

Coywolf

A joke trenérech :D
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Marvin

A joke trenérech, kteří hrají joke týmy :D

Marvin

Zpráva o statistikách:
Špatná zpráva 1: Tak to bohužel nepůjde integrovat na stránky od Falca, protože ten freehosting neumožňuje takové úpravy.
Špatná zpráva 2: Placený hosting vy stál asi 50 CZK měsíčně a s doménou tak 1 000 CZK za rok.
Dobrá zpráva: Sehnal jsem zadarmo místo, kde to můžeme mít a budu mít právo na úpravy. Také tabulku popíšeme tak, že se bude lišit od tabulky Chaos Ligy.

Pokud tedy Sydovi nevadí, že na stránkách od Falca budou jen odkazy na zadávání a na tabulku, tak to můžu rozjet a udělat úpravy:)

sydo

Sydovi to nevadi a je Marvinovi vdecny, ze to tak hezky zaridil.

falco

Na placeny hosting bych asi hodil bobek na Slauch ligu. Az pripadne na Chaos Ligu bychom se mohli slozit. Grom mel v planu nejou renovaci.

Ciste hnidopissky coze tomu freehostingu chybi? (vubec netusim co podporuji ale rikam si ze ten system nepotrebuje zadne specialni vyfikundace nez php a databazi)
Everybody for himself

Grom

Měl měl a stále dokonce mám, jen technické záležitosti momentálně snad řeší Vlastus s Marvinem, páč já  tom vím prd, ale v jaké to je fázi netuším.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Marvin

Zobrazit příspěvekfalco, na 20 srpen 2015 - 11:24 , napsal/a:

Na placeny hosting bych asi hodil bobek na Slauch ligu. Az pripadne na Chaos Ligu bychom se mohli slozit. Grom mel v planu nejou renovaci.

Ciste hnidopissky coze tomu freehostingu chybi? (vubec netusim co podporuji ale rikam si ze ten system nepotrebuje zadne specialni vyfikundace nez php a databazi)
Včera jsme tu u toho seděli a ten kámoš mi řekl tohle ... já mu věřím, protože tomu nerozumím, ale můžu Vás zkontaktovat ...

Marvin

Zobrazit příspěvekGrom, na 20 srpen 2015 - 11:35 , napsal/a:

Měl měl a stále dokonce mám, jen technické záležitosti momentálně snad řeší Vlastus s Marvinem, páč já  tom vím prd, ale v jaké to je fázi netuším.
No dalo by se to asi pořídit 1000 CZK, nicméně ty tabulky můžeme mít také dál bez problémů, tam kde jsou.
Budu k tomu mít heslo na úpravy, které umožní nastavování hesel a přidávání a mazání týmů ...

sydo

Kua ja uz se tesim. Pestigori uz neklidne rehtaji ve staji (v cele s Hnedkou).

falco

Zobrazit příspěvekMarvin, na 20 srpen 2015 - 12:34 , napsal/a:

Včera jsme tu u toho seděli a ten kámoš mi řekl tohle ... já mu věřím, protože tomu nerozumím, ale můžu Vás zkontaktovat ...

To je asi v poradku, zustanu v blahe nevedomosti
Everybody for himself

Grom

Marvin:

Mně ke spokojenosti zatím bude stačit, když tam budu moct zadávat ty team value a star playery, stejně jako nahrávat odkazy n rostery, ty není problém nechávat na webnode, místo tam ještě je, ale výhledově bych to přesunout chtěl celé někam, kde by to mohlo fungovat a vypadat lépe. Jenže tohle už nezmáknu sám, ale to zas tolik nespěchá.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů