Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 13.12.-17.12.2017

DD.,  [15:55:02 | 13. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : LIVING PLANET od Ch. Boelingera

Lolo,  [15:30:36 | 13. Pro 2017]

Gloomhaven : Úpravy komponent : Pár tipů

kamixx,  [14:53:39 | 13. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors

Aillas,  [14:01:48 | 13. Pro 2017]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Organizácia

maylos,  [13:39:34 | 13. Pro 2017]

Wing Leader: Supremacy 1943-1945 : Překlady : Kniha scenárov pre Wing Leader: Supremacy preložená

Joe,  [12:17:16 | 13. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mountaineers - A 3D Board Game

rbx,  [10:26:33 | 13. Pro 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Havelock,  [9:54:37 | 13. Pro 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

IN.,  [22:05:58 | 12. Pro 2017]

Sorcerer : Novinky : Kickstarter

Duirin,  [20:58:03 | 12. Pro 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [19:53:39 | 12. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Najmenší rozptyl záverečného skóre

sydo,  [8:37:35 | 12. Pro 2017]

Gaia Project : Dojmy : První dojmy

Aendil,  [17:40:49 | 11. Pro 2017]
Fantasy americký fotbal 6364 příspěvky · 93 témata · 23 články · 2 soubory · 30 obrázky · 0 odkazy

Šlauch Bowl 2015 (liga i pro novacky)

blood bowl dalsi liga? otevreny format newbie friendly

• Nemůžete odpovídat na toto téma
1224 odpovědí

sydo

Web hir, at zije Falco! http://slauchbowl.clanweb.eu/
Pro vygenerovani hesla piste SZ uzivateli Falco. Do zpravy uvedte vas email. Na ten vam prijde heslo, pro jistotu zkontrolujte spam folder.

Jak jsme jiz drive debatovali, rad bych od zari spustil otevrenou ligu v Blood Bowlu. Pravidla jsou nasledujici (komentare na me klidne sypte):
  • Hrajeme podle pravidel CRP, ktera jsou zde ke stazeni
  • Zacatek 1.9.2015, konec zakladni casti 30.6.2016.
  • V urcenem obdobi muze trener zahrat kolik zapasu chce s kym chce, s kazdym dalsim trenerem vsak maximalne jednou. Zapasy si hraci domlouvaji zde na DZ, po telefonu, po mailu, jak je libo. Doporucuji vsak zde po DZ - jednak to donuti hrace k aktivite a jednak uz uvidite, kdo si domluvil zapas s kym, tak aby nekdo nebyl zasypan maily a dalsi zase smutne nekoukal, ze nema s kym hrat. Timto zpusobem muzete hrani prizpusobit svemu volnemu casu a nemusite se stresovat s terminy. Ale pokud budete mit casu malo, patrne bude mit na konci vic bodu nekdo, kdo hraje pravidelne. Spravedlive a nestresujici.
  • Pokud trener nebude prokazatelne odpovidat delsi dobu bez predchoziho upozorneni, vyhrazuji si pravo kontumace ve prospech soupere, aby nekdo nebyl bit na liknavosti soupere (je to vcelku svobodna liga, ale vocad pocad :))
  • Novi hraci mohou pristoupit kdykoli behem ligy (jen budou mit mene casu dohnat body)
  • Zacina se s novymi tymy v hodnote 1000, nejsou povoleny tymy z jinych lig (a naopak).
  • Pocet treneru v lize neni omezen
  • POKUD HRAJETE I CHAOS LEAGUE, MA CL PREDNOST PRED SLAUCH BOWLEM!!! Takze nejdriv dozente resty v CL a kdyz mate dohrano, pak se teprv venujte SB.
  • Misto hrani - Praha (pokud se oba hraci nedohodnou jinak, ale primarne pocitejte s Prahou)
  • Do play off automaticky postupuji prvni dva hracu po zakladni sezone, 3.-6. hrac hraji predkolo.

- PO se hraje systémem:

• Předkolo: 3 vs. 6 a 4 vs. 5.

• Semifinále: 1 vs. vítěz předkola hůře postavený po základní sezóně a 2 vs. vítěz předkola lépe postavený po základní sezóně

• Finále, o třetím místě rozhodne postavení po základní sezóně ... čili lépe postavený neúspěšný semifinalista bude třetí.

- Zápasy PO se hrají do úplného rozhodnutí. Po druhém poločase následuje náhlá smrt přesně stejným způsobem, jako v pravidlech.

- Další pravidla:

• Před PO se vyléčí všechna MNG zranění ze základní sezóny. Případné snížení statistik a niggling zranění se samozřejmě přenášejí i do PO.

• V PO se MNG zranění přenášejí normálně.

V PO nelze vyuzit Star PLayery jako inducementy

Premyslim, jak to vyresit technicky. Budeme mit nekde misto, kam uploadovat soupisky? Ja zadny web nemam, ocenim navrhy na to, jak to udelat. Na vysledky asi pujde udelat nejaky Google sheet, ze?

Pokud by nekdo chtel hrat, ale nema tym, mohu zapujcit nasledujici:
Human - rezervace Floki
Khemri
Chaos
Chaos Dwarf - rezervace Coewolf
Ogre
Skaven - rezervace Zgrywus
Undead - rezervace Gev
Dark Elf
Pro Elf / Wood Elf
Lizardmen
High Elf

Podtrzene tymy jsou vhodne pro zacatecniky.
Tymy vyznacene kurzivou jeste nejsou namalovane. Pokud je budete chtit, dejte mi vcas vedet, at stihnu zadat Dr. Elenistarovi zakazku :)

Prihlaseni hraci / tymy:

sydo / Nurgle
falco / Goblin
Elenistar / Necromantic
Wolfhound / Lizardmen
Rodan Levarx / Skaven
Floki / Human
Zgrywus / Skaven
Coewolf / Chaos Dwarf
Helmet / Orc
Jarmuk / Halfling
Olaf / Ogre
Paladin91 / Elf
Marvin / Ogre
Gev / Undead
Johny / Halfling
Rumble / Wood Elf

Uvazuji o pripojeni pozdeji:

Grom / Human

Soupisku pro vas tym si muzete stahout zde: Marvinuv epic roster s mrtvolama!

EDIT by Falco:
Tabulka lidi co nepochopili ze mi maji do zpravy poslat svuj email na prvni pokus:
  • Paladin
  • Wolfhound prej montezumova pomsta
  • Elenistar
  • Zgrywus
  • Olaf - powered by sms
shitlist se bude rozrustat o dalsi nestastniky co to nezvladnou :P
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

falco

Falco - Goblin

Jsem ochotny nahodit freeweb (stejne jsem planoval neco pro deadzone). Neco spachtim dneska, kam se budou proste nahravat xmlka a muze byt editovatlena tabulka stavu.
Klasicky zapisy ze zapasu bych nehrotil a psal je sem.
Everybody for himself

Elenistar

Se vším souhlasím a jsem nadšen.

Já chci nastoupit s Nekromantama, kteří mi snad již brzy přijdou. Takže si mě tam napiš kámo. :)
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Wolfhound

Wolfhound
Super počin, už se těším.

Wolfhound - Lizardmen
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Super. Taky se hlásím.

RodanLewarx - Skaven

Floki

Rad bych si to zkusil s vama :) sydo mohl bych te poprosit tedy obrezervaci lidi?:)
Nechápu ty lidi, co čtou konspirační weby, je to jak žrát hovnem namazaný chleby!

falco

Ja myslim ze obrezavaci lide nebudou problem :D
Everybody for himself

Marvin

Ahoj,

Zajímavý počin ... jen ten název se mi moc nelíbí, je takový moc profi ;)

Nechápu to s tou kontumací, má to být volná liga, tak proč kontumovat.
Nebo je to míněno tak, že když odpovím, že nemůžu anebo nemám o zápas zájem tak kontumace nebude?
Toto pravidlo mi není jasné ... uvítal bych bližší vysvětlení :)

Pokud by byl zájem, tak se klidně ujmu toho evidování výsledků.
Zkusím domluvit se svým kamarádem použití stejných tabulek, které fungují na CHL a myslím, že by mohly být i na tom webu, kde jsou.
Jediný problém je přidávání nových týmů během roku, bude to vždy chvíli trvat (7 - 14 dní) ...
Pokud bude kázeň ve vyplňování rosterů, tak budou i nějaké statistiky :)

Lomikar

Lomikar

je fakt, že ten název sere mramor :)
bohužel z nedostatku odpovědnosti se opět nezúčastním, ale najdu si svůj tým, upletu si šálu a budu mu fandit pěstí i pravicí
Připomínám, že první písmenko nesmí být samohláska...

sydo

Floki: obrezanci jsou tvoji.

Marvin: pokud odpovis, ze nemuzes nebo ze s danym hracem chces hrat az pozdeji, pak kontumace nebude. Ale pokud ti nekdo bude tri tydny psat a ty mu neodpovis (pokud predem nenahlasis, ze jsi treba na dovolene), tak bych o kontumaci uvazoval, aby ten deuhy zbytecne neztratil body za zmeskany zapas, kdyz to nebyla jeho chyba. Ale verim, ze to nebude potreba.

Nazev muzeme zmenit, pokud se vam nelibi, tento jen vyjadruje format a misto ligy. Pro me za me to muze byt treba Pilsner Orcwell liga. Ale Prague Open je takove uderne.

Kazdopadne diky vsem za ucast a Marvinovi a Falcovi za nabidku tech support.

zgrywus

Sydo, půjčil bys mi krysy?
POGROMCA SZATANA

sydo

Jasna vec! Zkusim Radka , jestli mi je namaluje jelikoz chudak David je ted vytizen mymi Nurgly a cekaji ho jeho nekraci. Na druhou stranu mam odznacek "vsechny figurky mi maluje Elenistar" :)

Kazdopadne vitej v lize a za mysky jsem rad, ty figurky jsou uzasne.

sydo

Muzeme z toho udelat Šlauch Bowl. Putovni cenou bude gumovy slauch nabarveny na zlato a vitez kazdeho rocniku obdrzi prsten vyrobeny odriznutim casti jineho pozlaceneho slauchu. Do putovniho slauchu budou navzdy vyryta jmena vitezu :)
Nebo jine navrhy na jmeno?

paladin91

zlatej slauch je super:)

Marvin

Šlauch je SUPER!!!! :D

falco

Už mám v hlavě logo na ten web.
Everybody for himself

sydo

Budes delat logo? Premyslel jsem nechat si udelat custom hriste na ff-fields a oni tam take mohou udelat logo. Tak pak ukaz, cos vymyslel. Mel jsem ideu ve stylu tech americkych NFL a jinych sportovnich napisu, ale ted se tesim, co vymyslis.

Coywolf

Pořád ještě zvažuju účast, protože už takhle budu mít Dreadball a Deadzone + možná Mage wars pokud bude pokračovat. Ale případně bych si vypujčil ty chaos dwarfy.

A zkratka ŠBBL? :D To zní stejně úctyhodně jako NFL, NHL nebo NBA :)
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

sydo

Ja si rikal, ze ses jeste neprihlasil. Tento format je prave nenarocny na ucast, takze te pisu k chaos dwarfum.

Coywolf

Ok, tak když už jsem napsanej a je pravda že ten formát je velmi vyhovující. No těšim se až si zahraju.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů