Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

devilfiend,  [13:49:35 | 22. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Joe,  [11:15:30 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Sword & Sorcery

• Nemůžete odpovídat na toto téma
81 odpovědí

wlcina

wlcina
Ok, aby som to dal na správnu mieru, ešte som sa tu s nikým nedohadoval na KS, riešil som si to zatial vždy sám, toto mi prišla ako zaujímavá možnosť, preto som oslovil známeho, či by to vedel zabezpečiť, s tým, že JA som mu ponúkol možnosť si tých 10% zobrať. ( mne sa to stále oplatí, lebo som na 99usd package, takto by som šiel o 18 usd dole, čo  pokryje náklady na poštovné. Priznávam sa, že som nevedel ako to tu chodí, ale pripadalo mi férové sa mu odmeniť, za to ,že pomôže. Nazdávam sa, že je to stále Win-Win situácia pre obe strany.

Luke

Luke
Napiste nekdo z backeru tvurcum, co obnasi ten retailer pledge, co chteji dolozit a tak. Pokud jim bude stacit nejake potvrzeni, tak je to v klidu. Obchodnik to nebude muset resit jako majetek, proste se to zaplati ze soukromeho uctu.

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekwlcina, na 15 říjen 2015 - 05:36 , napsal/a:

Ok, aby som to dal na správnu mieru, ešte som sa tu s nikým nedohadoval na KS, riešil som si to zatial vždy sám, toto mi prišla ako zaujímavá možnosť, preto som oslovil známeho, či by to vedel zabezpečiť, s tým, že JA som mu ponúkol možnosť si tých 10% zobrať. ( mne sa to stále oplatí, lebo som na 99usd package, takto by som šiel o 18 usd dole, čo  pokryje náklady na poštovné. Priznávam sa, že som nevedel ako to tu chodí, ale pripadalo mi férové sa mu odmeniť, za to ,že pomôže. Nazdávam sa, že je to stále Win-Win situácia pre obe strany.

Zajímavý nápad, ale na Slovensko nebo ze Slovenska je s tím podle mně spousta zbytečných komplikací navíc.

Pilgrimage

Pilgrimage
Mám Early Bird. Měl by o něj někdo zájem?

kamixx

kamixx
Já bych se s někým taky rád zkombinoval pro případné nižší poštovné. Taky mám zatím pledge za 99, ale kdyby se to podařilo někomu přes ten obchodnický, bylo by to fajn.

Pilgrimage

Pilgrimage
Ahoj,
chce tedy někdo ten EB nebo ho mám prostě pustit?

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Pravidlá majú predbežne 56 strán?!!!! Presne kvôli tomu som predal Galaxy Defenders, zbytočne veľa drobností. Tá hra môže byť dobrá, lenže to si normálny človek, čo hru vytiahne raz za jeden-dva mesiace nemôže všetko zapamätať. Škoda, pretože GD sa mi veľmi páčili a toto vyzeralo tiež sľubne (keď o tom prišli prvé info), ale toto je jedna z vecí, čo ma od toho odradili...

http://goo.gl/zYo1nf

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 29 říjen 2015 - 09:22

kamixx

kamixx
tak na druhou stranu je na většině stránek nějaký poměrně obsáhlý příklad, hodně obrázků, takže to nebude tak hrozné :-). A na geeku se objevilo poměrně pěkné srovnání od nějakého hráče GD, který to chválí, že je to výrazně přístupnější a hraje se rychleji.

Duirin

Duirin

Tak to je výborné - spustili Pledge Manager na Sword&Sorcery, ale nabízí pouze možnost platby Paypalem, který já nemám.
A to si nic navíc objednat nechci, jde jen o poštovné (12$), které neměli v rámci kampaně.
Napsal jsem jim mail a prý mám použít Paypal "of one of your friend". Co to má být? Že snad za rok nabídnou jiné možnosti placení.

Nemá někdo s Paypalem zájem o Sword & Sorcery? Mám Early Bird, na který můžu přiobjednat další hry (to znamená slevu 11$ na základní KS edici - celkem 99$). Klidně zaplatím to své celé poštovné (takže zájemce by platil jen poštovné navíc, o které by to stouplo nad těch 12$).

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
To sa nedá urobiť tak, že niekto, kto má paypal to zaplatí za teba a ty to pošleš jemu na účet?

Luke

Luke
To je tedy docela chujovina, KS Galaxy Defenders jsem platil normalne kartou. Asi si spocitali, ze je vyjde lepe placeni pres paypal.

Duirin

Duirin

Ale jasně, že dá - možná jsem to blbě napsal - tohle je jen nabídka, kdyby měl ještě někdo o S&S zájem... dřív než se začnu svých známých vyptávat, zda nemají paypal (nevím přímo o nikom, ale snad se někdo najde).

zgrywus

Duirin: Přes paypal ti to můžu klidně zaplatit. Ale jen tak mezi námi, udělat si účet na paypalu nění nic těžkého, jen tam zadáš číslo karty a adresu.

Tento příspěvek byl upraven od zgrywus: 17 prosinec 2015 - 08:40

ŁOWCA CZAROWNIC

winring

winring

Může mi prosím někdo z vlastníků KS prozradit rozdíl KS verze oproti retailu? Snažil sem se to dohledat, ale vždy je to takové, že si nejsem stoprocentně jistej.

Mají KS navíc jen jednoho hrdinu a v ceně Act II?

Luke

Luke
Pokud víš, co všechno obsahuje Act II, tak máš pravdu. Z herního materiálu byl opravdu exkluzivní jen ten hrdina. Mě docela mrzí, že jsem do KS nešel, věřím, že bude další kampaň na rozšíření, jako u Galaxy Defenders. V retailu si to kupovat nebudu.

DUBíno

Zobrazit příspěvekwinring, na 27 červenec 2017 - 09:09 , napsal/a:

Mají KS navíc jen jednoho hrdinu a v ceně Act II?
jj, herně by to měl být jen ten jeden hrdina
pak takové serepetičky jako jiná krabice, stojan na karty, pytlíčky a tak...

winring

winring

@Luke proč ne? Přemrštěné ceny?

Luke

Luke
No klasika, za cenu, co bych dal v KS, bych dostal v obchodě jen holý core box. Ale myslím, že mají s S&S úspěch, tak tomu určitě jednu kampaň na rozšíření udělají a na tu si zatím počkám. Předpokládám, že to bude stejné jak s Galaxy Defenders, kde dali možnost vzít si pledge na rozšíření i s core boxem.

winring

winring

Ok stejně už je z obchodů pryč :)

alucard

alucard
https://www.facebook...xtqr4Fk&fref=nf

kickstarter kampaň na stand alone hru sword and sorcery Q4 2018

3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 3 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů