Přejít na obsah

Funkce subscribe

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

pecovarhy

Jednou z funkcií, ktorou najlepší americký web o hrách predčí český web o hrách - konkurenta DŽ - je funkcia Subscribe. Všetko nové, čo sa diskutuje alebo vloží ku hre v mojej zbierke mám okamžite pripravené k prezretiu. Som na DŽ nový (ako asi veľa iných), zatiaľ sa neorientujem, ako by som si predstavoval, ale chcem sa opýtať na tomto mieste: je podobná funkcia aj tu, príp. sa chystá? Ohromne by mi to uľahčilo prehľad o nových príspevkoch k témam, ktoré ma zaujímajú.
Vďaka

sydo

presunuto z debaty o zobrazeni novych prispevku.
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

Kedrigern

Kedrigern

K tomuto návrhu se přidám - taky jsem hledal obdobnou funkci, abych byl u vybraných her (tedy ne u všech ve sbírce) informován o novinkách (diskuze, obrázky atd.). Je otázka, zda je to momentálně technicky realizovatelné (a taky jak je to časově)...
Alea iacta est

kafe s mlikem

kafe s mlikem

Vedle názvu tématu je tlačítko "Sledovat toto téma". Pokud to chápu správně, po aktivování tlačítka by ti měly chodit oznámení, když v daném tématu někdo přidá nový komentář.

Zkoušel jsem to u jednoho tématu, ale oznámení mi nechodily. Asi se jedná o chybu?

Trsťak

oznameni: kdyz kliknete na ten zvonece nahore tak tam je polozka "moznosti", kde si vyberete jak vam ma oznameni chodit vcetne moznosti na mail, zakladni nastaveni je ze vam nic nechodi.
SILENCE!!

kren

Ted jsem se tady trošku ztratil. kde najdu témata, které jsem nastavil, že se mají sledovat???

Edit: Pardon, už jsem se našel - je to samozřejmě v mém profilu ;) .

Tento příspěvek byl upraven od kren: 21 leden 2013 - 12:09

So say we all

Kedrigern

Kedrigern

Zobrazit příspěvekkafe s mlikem, na 21 leden 2013 - 11:56 , napsal/a:

Vedle názvu tématu je tlačítko "Sledovat toto téma". Pokud to chápu správně, po aktivování tlačítka by ti měly chodit oznámení, když v daném tématu někdo přidá nový komentář.

Vedle tématu ano, ale tady jde spíš o to sledovat hru, jako celek - tedy někdo ke hře založí novou diskuzi a Tobě dojde upozornění... Jde o to, že teď můžeš sledovat pouze již existující diskuzi a každou si musíš vybrat zvlášť...

Tento příspěvek byl upraven od Kedrigern: 21 leden 2013 - 12:06

Alea iacta est

Amis

No, ono je o úroveň výš obdobné tlačítko "Sledovat toto fórum". Jediný rozdíl proti BGG je ten, že sledování musíš nastavit v každém okruhu vláken (nebo jak to pojmenovat - jako Pravidla, Dojmy apod.), což je dáno tou stromovou strukturou diskuzí oproti ploché na BGG.

Joe

Amis,

Pecovi ale ide o sledovanie celej hry, nielen fóra... Tzn. že na akúkoľvek zmenu (nové obrázky, nová diskusia, nové hodnotenie atď., všetko čo je sledovateľné (?)) ťa systém upozorní...

Neviem, či je to implementované, resp. čo všetko okrem diskusií by sa dalo sledovať, ale tiež by som túto funkciu uvítal.

kren

No to je rozumný požadavek. Možnost sledování celého "cvrkotu" kolem mé zvolené hry.
So say we all

Oblud

Oblud

Není to implementováno - to totiž není žádná prča. Píšu si to, uvidím, co se s tím bude dát udělat.

Joe

Len píš.
My počkáme :)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů