Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [2:48:35 | 15. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Svobi,  [18:37:33 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

waczko,  [15:11:41 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [13:30:22 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:29:43 | 13. Říj 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

dakeyros,  [17:03:08 | 13. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [19:47:05 | 11. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Oathsworn: Into The Deepwood

Citron,  [15:00:28 | 11. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:30:38 | 11. Říj 2019]

Villagers : Dojmy : Dojmy pro pár prvních partiích ...

HymanKaplan,  [22:05:45 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Lemur,  [21:24:40 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:55 | 10. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

fuchso,  [11:20:39 | 9. Říj 2019]

Debaty o Deskožroutu : Obecný návod : Velka herna udalost - zalozenie

rbx,  [10:34:02 | 9. Říj 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - informácie

wlcina,  [8:05:48 | 9. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Siaron,  [19:14:52 | 8. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [18:48:15 | 8. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Elnie,  [15:26:49 | 8. Říj 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

Simcsa,  [14:38:45 | 8. Říj 2019]

Co vas pobavilo

• Nemůžete odpovídat na toto téma
6451 odpovědí

Sir_Miner

Sir_Miner
No bodejď, vždyť v těch krámech beztak neděláte nic jinýho, než hrajete hry, to jednoho znudí.
Akorát to dělej ve video formátu a založ si kanal na Youtube.

Lolo

Zobrazit příspěvekLomikar, na 28 červen 2019 - 08:27 , napsal/a:

Vzhledem k tomu, že tuhle diskuzi sleduje i kren, tak vám řikám, že ještě pojedeme chvíli a stane se z týhle diskuze celovíkendová aktivita.

toto jednoznačne patrí do tohoto vláka :-)
Anytime, anywhere

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekLomikar, na 28 červen 2019 - 09:28 , napsal/a:

Mno, sám si přišel se srovnáním s "ohromnými finančními podvody nejmenovanými politiky nebo pojišťovnami", což mě tak nějak utvrzuje, že sám víš, že to není úplně košer.
Navíc argument "skutečné vyčuranosti" vychází z toho, že když se něčím vlastně zvedne laťka zmrdismu, tak se tím některý věci dostanou pod limit zmrdismu, což je též alibismus za pár stovek.

Halapande: ano, udělám si tím pravidelné páteční okénko, kde se sklenkou koňaku bude artikulovat, co se ve světě deskových her za poslední týden odehrálo špatného. Samozřejmě si to nechám nejdřív zacrowfundit

Nauč se prosím líp číst, co jsem napsal:

Citace

A je klidně možné, že prodejce skutečně udělal něco špatně, jen je tady prostě vokální menšina, která je na podobné
věci přecitlivělá a prudérní.

Nutíš mě přiznat to, co nemám problém přiznat.
Tedy já nerozporuji to, že prodejce udělal něco špatně (nepřipadá mi zajímavé na to mít názor), rozporuji jen
Tvoji reakci, která je podle mne přecitlivělá.

Citace

"Navíc argument "skutečné vyčuranosti" vychází z toho, že když se něčím vlastně zvedne laťka zmrdismu, tak se tím některý věci dostanou pod limit zmrdismu, což je též alibismus za pár stovek."

No asi bych to formuloval tak, že to sice může být podobné, ale že jsi výrazně přecitlivělý a zbytečně sprostý, když na to takhle výrazně reaguješ.
Prostě protože je to vcelku prkotina.

Napadlo Tě, že je spousta jiných mravních, společenských a zákonných norem? Také na jejich porušení reaguješ takto výrazně?
Máš zažívací potíže z lidí co přecházejí na červenou nebo je fackuješ?

(I když teoreticky uznávám, že něco jako osobní křížová výprava proti prostě jen XY je snad ospravedlnitelná tady mi to asi připadá jako
dost divná volba svatého grálu.)

Coywolf

Coywolf

Já nevím, zda to někoho jako pobavilo, ale mě ne. Některé Lomikarovi odpovědi možná, ale Pilgrimage si tu z toho dělá svou moralizující kritickou show a já to nechci číst v sekci "Co vás pobavilo", protože to snad nemohlo pobavit nikoho. Jsem tedy pro přesunutí pryč a nějakou tu sebereflexi zapojených diskutérů. Protože to tady začíná vypadat jako když jsem nedávno zabrousit do některých diskuzi na ZH, kde se místo překladu nebo dojmů řeší morálka, světový mír a úpadek civilizace.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Lomikar

kde?!? :wub: :wub: :wub:
Změna začíná tebou, ale nezačne, dokud nezačneš ty!

Polylux1

Whataboutism? :)

Lomikar je precitlivelej, ja jsem za to rad protoze o moralce je potreba mluvit denne, a zakaz prechazeni na cervenou je prvnim znakem diktatorstvi
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Luke

Mám pocit, že Lomovo morální přecitlivění bude dost selektivní :D

Pilgrimage

Pilgrimage
Polylux1:

No vidím, že je tady někdy těžké si porozumět.

1) morálka je super, ale všeho moc škodí a prudérnost může kontraproduktivně vyvolávat opačné reakce
2) už to zakázané je (a v přiměřené míře mi nevadí ani ten zákaz ani jeho porušování)
3) "Máš zažívací potíže z lidí co přecházejí na červenou nebo je fackuješ?" To mělo demonstrovat, že u jiných věcí by nám podobně silné reakce připadaly divné. Nikoho k čemukoli nenabádám :)

Citace

Whataboutism? :)

Přiznávám, že lehký nádech tu mohl být, ale nikoho jsem z bití černochů zatím neobvinil.

sydo

Jdete s tim uz nekam.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Lomikar

hele - administrátor!

alucard

alucard
To coywolf:

Diskuse na ZH pomáhám rozdmýchat. Mám to striktně odděleno. Na ZH chodím trolit, sem distingovaně diskutovat s místními gentlemany. Systematické snižování úrovně diskusí na ZH vede ke zvyšování úrovně diskusí na deskozroutovi.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 28 červen 2019 - 12:41

ozzy

Do p#ce! Hodte sem uz nejakej for, moralku si trenujte v ctverackovi, sem chodim na amoralni forky o mrtvejch kotatkach!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Coywolf

Coywolf

Já bych jeden fór měl...i když to je spíš do vtipů, ale třeba to rozproudí vtipnost v tomto vlákně

To byla takhle partička Epistolary na Deskozroutovi, která se dohrála...
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Polylux1

Ok

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Polylux1: 28 červen 2019 - 02:53

Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Lomikar

chtěl jsem sem dát svůj oblíbený vtip a dostat ban4life (google obrázky: "lazy jews") a našel jsem ještě lepší :)

Vložený obrázek

Lomikar

a ještě jeden hodně.... ech suchej

Vložený obrázek

Lomikar

Karlovým Varům vypadli sponzoři

Vložený obrázek

Kew

Přiložený soubor  photo_2019-07-01_14-59-28.jpg   48,9K   129 Počet stažení

poetka

Why you need a good teacher...

https://www.youtube....h?v=ZJUjLBub61E

Tento příspěvek byl upraven od poetka: 02 červenec 2019 - 03:35

Ghost

Vložený obrázek

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů