Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Hra roku 2014 - vyhlášení s výherci (duh!)

video hra roku 2014 vyhlášení zverev

• Nemůžete odpovídat na toto téma
73 odpovědí

rbx

Luke: to jsi me nepochopil. Ja to chci od Ozzyho do PM, abych to mohl zpracovat a verejne to vyvesit. Takze verejne to bude.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Beholder

Tak mě osobně by stačilo kdybyste si místo té výstavky lahváčů dali před sebe do skleničky džus nebo vodu a pokud to opravdu nešlo jinak tak aspoň to pivo přelité v krýglu. Bez kouření se taky 35 minut dá ne? Pokud to měla být nějaká póza, tak cigáro v puse už dávno není moderní. A ty panáky vodky, já fakt nevím, to jako někoho zajímá co pijete na akci a v mezi čase z nudy jste nahráli tohle video?

Nejsem abstinent, pivo miluju (vodku už teda nemusím), ale komu tím prospějete takovým videem? :). Cigára nesnáším, to je fakt, to mi vadilo nejvice. Ješte jak si tam posíláte vajgly na típnutí, prostě jak nějaká sebranka somráků co si toči video mi to připadalo, sorry.

To je vše co mi vadilo. Ohledně samotné ankety, vyhlášení vítěze a kritických komentářů je vše ok.
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

eyron

Já nechci být moc offtopic, ale jak se to někomu může nelíbit? Jsou tam koťátka (a ozzy)!
Nepotěší, neurazí...

Polylux1

@Beho: Jen ze zvedavosti, jakej je pro tebe rozdil mezi pivem v lahvi a pivem prelitym do kryglu? Zbytek mi popravde pripada jak kdyby to psala mistni Vera Pohlova, ale jak rikali projizdejici americky vojaci: "Mate tu ruzne nazory a to je dobre" :)
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Amis

Zobrazit příspěvekeyron, na 05 květen 2015 - 06:38 , napsal/a:

Já nechci být moc offtopic, ale jak se to někomu může nelíbit? Jsou tam koťátka (a ozzy)!
no jo, ale aby to mělo úroveň tak jste si v košíku měli hrát vy a koťátka měla vyhlašovat ceny :P

eyron

To je fakt, příště by měl Lomík natrhat kočičky
Nepotěší, neurazí...

eklp

Video jsem pustil do oběhu fb já, protože jste o mě hezky mluvili :D.

bára

bára

@eklp - si zabil :D

Morthe

Musím říct, že na tomhle videu mě totálně rozsekalo, jak se chudák Eyron aka školitel pravidel vždy snažil některou hru fundovaně přiblížit divákům (asi deformace z Dobrého rána), a Sydo s Lomikarem mu to totálně rozstřelovali. Takže doufám, Eyrone, že si je za to na Ziegebergu v nějaký hře hezky povodíš ;).

Tento příspěvek byl upraven od Morthe: 05 květen 2015 - 10:27

Lomikar

tyvago, co je zač ten Beholder? :D
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Panzer

Panzer

Ta scéna s projíždějícím kriplkufrem mi připomněla film s Fantotzzim, kdy celá vesnice sedí narovnaná u trati a čeká na jedinou největší událost - pravidelný průjezd vlaku :)  

Pro ty co nevědí co je kriplkufr (brněnčtí železničáři asi vědí) -je to hantecové označení motorového vozu (stejný jako projel na videu), který pravidelně vozí nemocné drážní zaměstnance z Brna hl.n. do stanice Brno Židenice kde je nějaká drážní poliklinika.

paladin91

k zamyšlení

hru roku máme zvolenou, vysoko su umístili, star realms,  dead of winter, alchymisté, settlers zrod impéria, Hlasujících bylo poměrně dost, přesto ani jedna z her není klasifikována v zdejším deskoherním žebříčku, natož na čelních místech.

Zajímalo by mě tedy proč ti co pro tyto hry hlasovali je rovněž i neohodnotnotí, aby se tak doslali do žebříčku her. Očekával bych že alespon 20 hodnocení každá z nich dostane.  Minimálně podle počtu hráčů vlastnících tyto hry by se přes tu 20 hlasů dostali.

škoda pak volit hry roku když se to v žebříčku nepromítne.

Sjone

Sjone
K zamyšlení

Žebříčky jsou zkostnatělé... kdo na to má čas... :) On to zas tak přelomový rok po pravdě také nebyl... tohle všechno už tady bylo několikrát jen trochu jinak, takže vlastně jedinou novinkou je focení kartiček v Alchymistech... které po xtém zahrání vlastně už jen zdržuje...

Duirin

Duirin

Ne, že bych chtěl rejpat, ale kde se dá to výše slibované finálové pořadí najít?

Tento příspěvek byl upraven od Duirin: 28 květen 2015 - 09:50

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů