Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

karel,  [20:06:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [13:34:02 | 20. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [8:27:43 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [10:48:57 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:30:47 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Upravy komponent

leizeQ,  [12:14:58 | 17. Led 2019]

Vtipy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
610 odpovědí

icebear

Z dôvodu vysokej zadlženosti nemocníc sa vláda rozhodla šetriť financie tak, že
pacientom v klinickej smrti sa bude odteraz vypínať svetlo na konci tunela.

Sir_Miner

Sir_Miner
Ta Riberyho porážka měla ještě dohru:

Ribéry prý po prohře Bayernu zpohlavkoval novináře

https://fotbal.idnes...t_zahranici_ten

Bifi

Vložený obrázek
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

ozzy

Co je horší než krkavčí matka?
Čapí otec.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Sir_Miner

Sir_Miner
Vložený obrázek

Sir_Miner

Sir_Miner
První žena na Měsíci:
- Houstone, máme problém!
- Co?
- Ale nic, nech to být.
- Co se stalo?
- Nic...
- Tak mi to řekni.
- Ne.

rbx

Víte jak prodloužíte trvanlivost kondomu?
.
.
.
Jeho nošením v ledvince.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

rbx

Pepíčkova rodina jde na návštěvu k sousedům, kterým se narodil chlapeček bez uší. Předtím, než tam dojdou, říká tatínek Pepíčkovi: "Jestli se zeptáš, proč nemá uši, nebo o uších jen cekneš, dostaneš takový výprask, jaký jsi ještě nezažil!!!" Pepíček pochopí a na návštěvě říká: "Jé, to je ale krásné miminko a má moc krásné palečky a kouzelný malý nosánek, a ta krásná očička..." "Ty jsi ale hodný Pepíčku..." dojatě říká sousedka. A Pepíček: "A vidí dobře?" A sousedka na to: "Doktor říkal, že je 100% šance, že zrak bude mít v pořádku..." Pepíček se ušklíbne a říká: "Tak to je fajn, protože kdyby potřeboval brejličky, byl by dost v prdeli..."
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

devilfiend

devilfiend
Nevím zda tu už někde nebyl, ale můj nejoblíbenější:

Přijde mladá žena ke gynekologovi a povídá:
Pane doktore, já mám takový delikátní problém. Víte, vždy když se vzruším, tak mi začne strašně páchnout z mezinoží.. Jsem hrozně zoufalá, každý chlap ode mě uteče.. opravdu si s tím nevím rady. Doktor chvíli přemýšlí a pak dostane nápad:
Tak si slečno zkuste najít nějakého chlapa co nic necítí.. Vidíte pane doktore, to mě vůbec nenapadlo, děkuji za radu!
Po nějaké době žena narazí v baru na Karla, nejen že to je krasavec, ale ještě navíc nic necítí. Tak si ho vezme domů, vlítnou na to a v tom nejlepším se ho ptá: Kájo, tak jaké to je? No je to perfektní, fakt špičkový sex... Vážně? No opravdu, nejlepší co jsem kdy zažil. No a Kájo cítíš něco?? Ne necítím. Opravdu nic necítíš? Ne, ale smrad to musí být hroznej, páč mi z toho slzej oči! :D

Mstrauss

Mstrauss

19. prosince uběhlo 103 let od úmrtí Alzheimera. Smutné je, že si na to nikdo nevzpomněl...

Halapande

Halapande

Niet nad detskú úprimnosť. Ak máte dcéru, pravdepodobne riešite podobnú dilemu, keď povie: “Tati, ja musím kakať.” Na pánsky alebo na dámsky?
Samozrejme, že ju odtiahnem na pánsky, lenže ona protestuje: “Ale toto je pre chlapčekov! A ja som dievča.” – “No to máš smolu, ja na dámsky nejdem. Prečo sa ti tu tak nepáči?” Načo Viki povie nesmrteľnú vetu: “Pretože tu je to plné bimbasov.”
Na to nie je čo povedať. Má pravdu. Do značnej miery. Jeden pán pri pisoári musel na chvíľu prestať, pretože sa začal veľmi smiať. “A chlapci sú čune. Jožko v škôlke hovoril, že raz počúral i svetlá na strope.” – “No, to má výkon.” ocenil som a tlačil som ju do kabínky. “A učiteľka sa vraj pýtala, čo to robí a on sa otočil a tak ju očúral.” Viac pánov pri pisoári muselo prestať, ale Viki si ich smiech vôbec nevšímala. “A pani učiteľka kričala, takže pribehla pani upratovačka.” Na chvíľu nastalo ticho v napätom očakávaní. Viki si rozopla nohavice a vysadil som ju na záchod. “A tiež ju očúral.”
Pánske záchody sa zmenili v Comedy Show. “Radšej tlač.” povedal som zničene. “Mne to nejde. Pomôžeš mi?” Vedel som, že každý načúva, ale čo som mal robiť. “Heeee…” začal som neochotne. A Viki sa chytila: “Heeee…” A od vedľa z kabínky sa ozvalo: “Heeee…” A od pisoárov sa ozvalo niekoľkohlasné: “Heeee….”. Boli sme Tlačiaci zbor. Viki to nadchlo, takže to skúsila ešte niekoľkokrát.
Hlavne, že to zabralo a padalo to tam a komentovala slovami: “Jé, mne sa úplne vysypalo bruško.” A potom to zaklincovala: “Urobím celú rodinku čokoládových anakond, dobre?” radovala sa. Len som odovzdane prikývol. “Ja som si myslela, že si len prdnem a teraz sa mi narodila celá rodinka.” kopala spokojne nôžkami do misy. “Ja sa snáď dnes ani nevyštím.” ozvalo sa od pisoára, keď ustal smiech. Hotovo.
Hľadal som vlhčené obrúsky, Viki chvíľu čakala, potom sa jej to čakanie zdalo dlhé, tak hovorí: “Ty si zabudol hajzel papier! A teraz tu budem musieť stáť a čakať kým uschnem!” Našiel som ich. Utreli sme, obliekli sa, Viki chcela sama spláchnuť. Tak som ju nechal spláchnuť a ona: “Pa pá, hovienka! Majte sa, pekne plávajte a nezlosťte tam.”
Pri pisoároch by sme z fleku mohli vyberať vstupné. Ťahal som dcéru von. Zatiaľ čo si vyhrnula rukávy, prišla s otázkou dňa: “Tati a čo robia hovienka, ktoré nemajú mamičku ani ocka?” Prehltol som vetu, že to asi budú zasrané siroty a rýchlo jej umyl ruky. Zmohol som sa iba na: “Neviem Viki, poď ponáhľame sa.”
Pisoáre sa konečne uvoľnili a jeden z chlapov pri vychádzaní von hovorí kamarátovi: “Tu je to super, sem musíme chodiť častejšie.” No. My nie. Už nikdy.
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů