Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [17:09:02 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

eyron,  [16:08:09 | 16. Čec 2018]

The Manhattan Project 2: Minutes to Midnight : Dojmy : A jaké to tedy je?

Siaron,  [15:14:47 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Helmet,  [12:37:22 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

Elenistar,  [12:29:59 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

tarvika,  [11:55:52 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Doprava

Bifi,  [11:47:41 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Hunters AD 2114

Mizy,  [10:54:46 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dominations - Road to Civilization

Kouba76,  [10:24:44 | 16. Čec 2018]

Batman Miniature Game : Kompost : Všeobecný pokec

falco,  [10:22:47 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Termín v roce 2018

fuchso,  [9:29:22 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Pilgrimage,  [8:40:40 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Jedálny lístok a prihlášky na stravu

Gaspar,  [8:38:08 | 16. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [7:29:15 | 16. Čec 2018]

Solarius Mission : Novinky : Kickstarter

Amis,  [21:23:52 | 15. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Overturn Rising Sands

Pilgrimage,  [10:07:12 | 15. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

peca,  [23:58:13 | 14. Čec 2018]

HYPERGRID : Novinky : mistrovsky turnaj, kvailfikacie..

Opčík,  [20:58:18 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:14:33 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Rurik: Dawn of Kiev

Kouba76,  [10:52:32 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Combo fighter

Pilgrimage,  [18:49:35 | 13. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:02:13 | 13. Čec 2018]

Advanced Squad Leader : Kompost : Valor of the Guards je out of print

sydo,  [15:49:40 | 13. Čec 2018]
Tahová strategie a akční RPG simulace z postapokalyptického světa. 225 příspěvky · 18 témata · 2 články · 5 soubory · 30 obrázky · 3 odkazy

Mapové díly - tisk (ztracené)

Earth Reborn Mapa tisk

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

peca

peca

Včera jsem udělal inventuru hry a na počet mi chybí 2 dílky (89 kousků, namísto 91), ale při stavbě mapy pro 1. scénář jsem nenašel 3 (1×5, 1×1 a 1×2). Existuje někde nějaké vyobrazení všech dílků (rub i líc), abych mohl:
  • Najít, který konkrétní dílek mi chybí a jak vypadá z obou stran.
  • Kvalitně vytisknout obě strany a vyrobit si náhradní.
V nouzi mi postačí zjistit, co je na chybějících stranách a vyrobím si náhradu okopírováním jiných dílků, které mám a které mají totožný herní význam.

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Skús toto, tam by mali byť všetky dieliky - dokonca sa to dá aj niekde stiahnuť a z toho vytlačiť, ale nie je to až tak ostré.

http://mapdesigner.e....ludically.com/

peca

peca

Dík, o mapeditoru vím, mám jej stažený a akorát mě to také napadlo :-)
Našel jsem ten dlouhý dílek, ale to další čeknu až doma. Zas tolik prokrastinovat si nemůžu dovolit a z hlavy si to stejně nepamatuju přesně :-)
---
FYI: MapEditor ke stažení neobsahuje herní grafiku :( (použiju ten webový)

Tento příspěvek byl upraven od peca: 24 březen 2015 - 10:18

peca

peca

Tak mám opravdu 2 dílky v čudu. Provizorně jsem si je vytiskl z MapDesigneru, ale je to jenom 59 DPI.
Chtěl jsem poprosit, jestli mi to někdo může odělat kvalití sken (nejsem grafik, ale tiskárna zvládne 1200 DPI). Jedná se tyto obrázky (kdyby to šlo, tak při skenování podložit černým papírem, kvůli pozadí):
Vložený obrázek
Případnému dobrodinci budu značně zauzlován :-)

Tento příspěvek byl upraven od peca: 01 duben 2015 - 08:39

kalif

kalif

Určitě ti to můžu naskenovat, ale až budu doma (někdy příští pátek). Připomeň se.

peca

peca

Dík, se připomenu.

peca

peca

Jsem se zapomněl připomenout, tak se připomínám teď. :-)
Mám si to dát raději do kalendáře a ozvat se v pátek, nebo tak nějak?

peca

peca

Tak nakonec se zadařilo, původní majitel hry dílky našel a poslal dodatečně. Takže jsme šťastný jak blecha a nic dodělávat nemusím :D

Ladik

To mě teda překvapuje, že si to původní majitel nezkontroloval před předáním. Já když nabízím nějakou hru, tak vždycky několikrát projedu seznam komponent, aby náhodou nechyběla nějaká dřevěná kostička. Hlavně že to dopadlo dobře.
May the Schwartz be with you...

Lapcis

Lapcis

Hoj,

dnes jsemtehle skvost zakoupil,ale mam mensi problem. Jeden kartonovy dil je spatne vyrazeny a dily nejdou vydloubnout. Jakekoliv pokusy konci poskozenim. Myslite ze kdybych napsal vyrobci , jsou schopni poslat novy?

peca

peca

Lapcis: Zkusit to můžeš. Toto či podobné (třeba i celá chybějící plata) se na BGG řešilo dříve. Ale jestli je to out of print, což IMHO je, tak se nápravy asi nedočkáš. Tady jedině ostrý nůž (modelářský), knejp, nebo tak něco...

kalif

kalif

No u mě to bylo bez problémů. Dokonce to zvorali a posílali 2x :-) Ale už to je pár let.

Lapcis

Lapcis

Tak já doufám, že nějaký náhradní díly tam ještě mít budou, protože těch pár žetonů fakt zničených už je :(

Navíc mám i pomačkanou jednu kartu postavy.  Byla pomačkaná ještě v té zalisované fólii :(

Vložený obrázek

Ta spodní foto  byl pokus s nožem . Výsledek o moc lepší nebyl. Je to prostě jeden kus a okousáš ty kraje.

Nahoře výsledek loupačky a nožem. Je to k zblití :( Hlavně to loupeš na klid jak ostatní tily a pak najednou je něco jinak. Ale to už je pozdě že. Prostě jsem to prorval jak předchozí a najednou se to trhnlo.

Hehe tak nakonec jsem vyfasoval docela zmetek. Při inventurizaci jestli tam mám vše jsem nalezl i to, že se odlepují ty help karty  od kartonu :(

Tento příspěvek byl upraven od Lapcis: 22 listopad 2016 - 05:18

Lapcis

Lapcis

Vložený obrázek

Úderník

Úderník
Tohle určitě šlo pořešit nožem ze spodní strany, sice trochu piplačka, ale maximálně by to odnesl jeden žeton (ten kde bys to nečekal) Hodně škoda to takto vyrvat na sílu

Lapcis

Lapcis

No ja to pravě zkoušel u dost dílů tím nožem ale ty otřepy po stranách tam zůstávali a nebo jsem levej :)

Kažodpádně jsem se na tom měl vybodnout a radši to dál nezkoušet a víc si s tím prohrát :(

Tento příspěvek byl upraven od Lapcis: 22 listopad 2016 - 08:11

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů