Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Videl som a doporucujem

• Nemůžete odpovídat na toto téma
93 odpovědí

sydo

Ja to videl nalitej v letadle, hrozne jsem se smal (scena s Molotovovou manzelkou je nekutecna), ale pak jsem si rikal, ze to klidne mohlo byt takhle absurdni i ve skutecnosti. A smal jsem se dal :)
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Lomikar

Já se málem udusil u scény "jednomyslného" hlasování, kde tu ruku zvedaj asi půl minuty a u toho na sebe nervozně čuměj. Jinak, jestli se nepletu, tak ve filmu je asi pět scén hromadných poprav a do každý je propašovanej nějakej vtip, což je prostě neskutečný
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Citron

Představuju si, že takhle nějak by mohlo vypadat i hlasování v průhonické sokolovně, pokud by nedorazil nejvyšší..
3D hory? Ale prosím vás...

Beholder

VENOM

Fuck off all haters

Skvěle jsem se bavil. Tom Hardy rulezzz
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

Lomikar

hele vidim v kolik si to psal, ale jako něco víc o tom, proč si to myslíš by se tam nevešlo? ;)

Beholder

Jojo, ted uz by to celkem slo :)

Je to uplne normalni marvel comics movie. Nic zpatecnickeho jak nekteri tvrdi. Stopaz idealni - strida se akce s volnejsim prubehem. Sympaticky romanek Brock/Venom/Anne.

Ano nabizi se srovnani s Upgrade, ktery byl mozna lepsi, ale byl to proste jiny film.

Je to z velke casti komedie (takovy pristupnejsi deadpool) a ja jsem se smal a dobre bavil.

Zboznuju Toma Hardyho, ktery si opet strihl skvelou roli. Po dlouhe dobe nehraje bouchace ale spise loosera ( ale zas ne takovy looser jako stuart zivot po zpatku :) )

Asi staci ne? Nechci spoilovat.

Lomikar

No jestli právě není dav vzteklý z toho, že se právě Venom propagoval jako něco jiného, drsnějšího a nekompromisnějšího než standardní MCU filmy a nakonec to dopadlo tak nějak všedně. Údajně tomu ještě na poslední chvíli odfikli 30 minut a Tom Hardy ohledně toho docela prskal. Často narážim na názor, že Hardymu moc nesvědčí role, ve který v zásadě hraje Johnnyho Deppa, což si sám nedokážu představit, protože pro mě je ten člověk naprostej král, ale i přesto si s Venomem asi počkám až to budou dávat v Torrent Cinemas, protože si myslim, že MCU už by se mělo začít nějak posouvat. Teď jsem třeba viděl novýho Ant-Mana a jakkoli je to vlastně docela zábavný, tak z toho jde prostě vidět, že ten vesmír dost stagnuje. Nemluvě o Infinity War a Black Pantherovi, což bylo obojí už na hraně nudy k posrání, kterou druhej Deadpool zkušeně překročil.

Beholder

hmm, na to ja seru. Mě se to moc líbilo

A Black Panther se mi taky libil.
A Infinity War byl epický.

No Deadpoola mám taky rád.
Takže já jsem pro Marvel ideální konzument. Líbí se mi to všechno :)

Havelock

Ja teda videl krom spidermanu od Marvela skoro vsechno, zpocatku abych udrzel krok s dobou, ale nakonec se z toho vyklubalo neco jako stockholmsky syndrom a tak nejak jsem si MCU celkem i oblibil. Rozhodne nejsem konzument, protoze vetsina me zas tak moc nebavila a mam radeji netradicni postavy. Za posledni dobu me docela bavil Netflixovy Punisher. Vubec to neni MCU, ale je to docela koukatelny. Ostatni marvel serialy neznam. Necham se klidne poucit :)
Bez urážky!

Lomikar

Pro toho, kdo náhodou neví, tak informuji, že k poslednímu Mad Maxovi vznikla BluRay Chrome verze, která je pouze v černobílé, se speciálním chromováním kovu. Včera jsem se před to posadil a obávám se, že dalších pár dní mi všechno, co uvidím, bude připadat jak zbytečná peachovina. Všechnu slávu V8. Navíc pro ty, co četli zprávu o stavu klimatu, tak to bude dobrá přípravka pro jejich děti, kterým se ten film za dvacet let bude tuze hodit.

Lolo

jedna miestnost tiesnovej linky, jeden policajt, vyborny minimalisticky film... radsej o tom nic necitajte, kvoli spoilerom

https://www.csfd.cz/...yYNWiNiZh8Cfz_Y
Anytime, anywhere

Floki

Hevi Reissu.

Vcera jsem to nahodou objevil a je to finska oddechovka o metalove kapele s dementnim humorem... paráda! + finstina tomu dava uplne jiny rozmer.

https://www.youtube....h?v=8AQtfYY1L_Q

Lolo

In Fabric, asi naviac creepy film čo som za posledné roky videl. Predstavte si, že sa stretnú v jednom filme posledný diel Twin peaks, Argentova Suspiria,  Killer sofa. Po Mandy-Kult pomsty ďalšia kultovka
Anytime, anywhere

falco

Tak teď jsem ti rozumněl asi jako opcikovi
Everybody for himself

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů