Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [12:20:48 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

peca,  [12:17:25 | 16. Led 2018]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Gaspar,  [11:39:52 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [10:55:47 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Coywolf,  [8:56:29 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

leizeQ,  [0:14:14 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1611 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Bratislavská liga SV

• Nemůžete odpovídat na toto téma
732 odpovědí

pecovarhy

pecovarhy

Prvá organizačná zmena v skupine "Dubček": z ligy odstupuje Boris a nahrádza ho Bresto. Všetko ostatné zatiaľ ostáva v platnosti. Ešte potrebujem potvrdiť od Lecha (sk. "Biľak"), ale je momentálne v zahraničí, v pondelok by mal byť späť.

Lolo

Príde 11.3 niekto zo skupiny Dubček, aby sme mohli odohrať zápas? Poprípade viacerí?
Anytime, anywhere

Martinmm

Martinmm

Ak by sa nikto neprihlásil, tak by som mohol prísť ja a zopakovali si, tentoraz už naostro, súboj z minulého týždňa..ako predohrávku z 8.4.

Gaspar

tiez by som rad vedel ci budem mat supera.... o kolkej sa zacina? Z toho Polusu ste sa neprestahovali este?

pecovarhy

pecovarhy

V stredu by mali nastúpiť:
Lolo (ZSSR) vs. Juraj (USA)
Bresto (ZSSR) vs. Hanka (USA)
Gašpar (ZSSR) vs. Lech (USA)
pecovarhy (ZSSR) vs. Peťo J. (USA)

posledný zápas sme už predohrali, takže som dostupný na odohranie buď odvety s Peťom J., alebo predohraniu s Peťom G.

Účasť Juraja overím, Lech sa mi dnes ozval, že si pozrie rozpis a dá vedieť. Verím, že všetko vyjde a odohrajú sa 4 partie!

pecovarhy

pecovarhy

Gašpar, pozri si dobre miesto zápasu (v prvom príspevku), už to nie je Polus!

pecovarhy

pecovarhy

bude potrebné, aby každý z vás, ktorí máte hru, ju aj doniesol. Samozrejme, pre ľudí, ktorí dané kolo pauzujú a sú z odlišných skupín (napr. teraz Peťo G. a Martinmm), je tu možnosť prísť a odohrať priateľský zápas mimo zápisu do tabuľky...

pecovarhy

pecovarhy

Ešte trochu organizačných pokynov, najmä pre ne-IBM-erov:
o 18:00 by sme mali začať, miestnosť 1016 (10.posch.) v T115 na Pribinovej ulici (pri Eurovea). Parkovať auto odporúčam pod mostom Apollo, prídete tam po Pribinovej od Eurovea, o tom čase by to už malo byť voľné. V Eurovea je parking do 3 h. zdarma, potom ale brutus drahé. Priamo pred T115 sa dá parkovať za 1,5 Eur neobmedzene. Najlepší je ale ten most, teda pod mostom...
Pri vstupe do budovy sa treba ohlásiť na vrátnici (povedzte, že na 10. posch. vás pustí IBM-er), oni vám sprístupnia výťahy. Sú tam tlačidlá, kde treba navoliť 10 a na displeji vám vybliká písmeno výťahu (A-H). Keď prídete na poschodie, prezvoníte ma a ja vám prídem otvoriť. Ak k tomuto máte nejaké otázky ešte, určite sa mi ozvite. Tel. číslo na mňa je 0917 253426.

pecovarhy

pecovarhy

možno ešte také drobnosti - budeme hrať v jednej miestnosti, je dostatočne veľká, ale nedá sa vetrať - je iba klimatizovaná. Teraz to možno nebude vadiť, ale v lete na to buďte pripravení.
Na poschodí je kuchynka, kde je mikrovlnka, chladnička aj varná konvica. Je tam aj ten plastový sud s vodou a pohárikmi. Je tam kávomat aj automat s pochutinami (napr. 0,65 Eur je Margot tyčinka). Keďže budeme hrať na jednom mieste, zriadime si tam extra stôl, kde sa bude dať odložiť pitie-jedlo. Poprosím dodržiavať toto oddelenie potravín od hracích stolov, osobne mi je nepríjemné, keď je vedľa hracieho plánu čo len zavretá fľaša s vodou (áno, na PAWG-u som trpel jak hovado :-))
WC je samozrejmosť.
Čo je ale dôležité: musíme dať miestnosť po odhraní do pôvodného stavu. Takisto, akékoľvek odpadky musíme premiestniť do koša v kuchynke, určite to nesmieme nechať v hracej miestnosti, lebo tam budú od ďalšieho rána pracovné stretnutia.

Ďakujem za dodržanie týchto pravidiel.

slado

slado

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 09 březen 2015 - 11:37 , napsal/a:

posledný zápas sme už predohrali, takže som dostupný na odohranie buď odvety s Peťom J., alebo predohraniu s Peťom G.

Účasť Juraja overím, Lech sa mi dnes ozval, že si pozrie rozpis a dá vedieť. Verím, že všetko vyjde a odohrajú sa 4 partie!
potvrdzujem ucast :)
(juraj)

Tento příspěvek byl upraven od slado: 09 březen 2015 - 12:41

Lolo

potvrdzujem a hru samozrejme prinesiem
Anytime, anywhere

Gaspar

tak v nasej skupine to bude nakoniec velmi zaujimave. Z Lecha sa vyklul Poliak, ktory ma nahranych par desiatok partii cez Vassal :) uz sa tesim ako ma vyklepe....  ale zahram si pocase aspon original verziu v anglictine.

pecovarhy

pecovarhy

Zobrazit příspěvekGaspar, na 09 březen 2015 - 01:08 , napsal/a:

tak v nasej skupine to bude nakoniec velmi zaujimave. Z Lecha sa vyklul Poliak, ktory ma nahranych par desiatok partii cez Vassal :) uz sa tesim ako ma vyklepe....  ale zahram si pocase aspon original verziu v anglictine.

Pre istotu prosím Ťa, gašpar, dones aj českú verziu hry. Dík

Gaspar

v pohode aj ked nepridem presne na siestu mozno....

ježko

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 09 březen 2015 - 11:37 , napsal/a:

tak za USA to bolo fajn naposledy, ale tentoraz by som si chcel zahrat za druhu stranu ;)
ale potvrdzujem ucast

pecovarhy

pecovarhy

Vďaka Peťovi J. máme prvý report z hrania, budem všetky postupne nahrávať do tohto súboru:
https://docs.google....dit?usp=sharing

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 10 březen 2015 - 10:40

pecovarhy

pecovarhy

Dnes je prvý "veľký" deň našej ligy, nezabudnite!
Ak by boli niektoré partie ukončené príliš rýchlo, doniesol som pre istotu aj 1960: The making of the president, Inovace a Beasty Bar. :-)

ježko

tak teda skusim spravit vsetko pre to, aby sme si daku este stihli zahrat, nech si ich nenosil nadarmo ;)

Martinmm

Martinmm

tak ja teda skúsim prísť..už si tlačím pravidlá 1960: ... a verím,že to aj zahráme dnes večer,Peco;)

pecovarhy

pecovarhy

nuž vedzte obaja, že urobím všetko čo bude v mojich silách, aby ste odchádzali večer s nenaplnenými túžbami! :-)
Strašne sa teším na večer, pomaly sa vlečie ten čas. V úvodnom príspevku som to nenapísal, ale určite to berte za samozrejmosť, že skontrolujete po mne, či som urobil správne zápis do výsledkovej tabuľky. Nahlasovať mi to bude víťaz po partii, najlepšie tu do fóra, prípadne mailom. Zvažujte aj písanie reportov, budú z vás alternatívni historici. :-)

Teraz som sa pozrel na tabuľku "Biľak" - celkom dobre to je vymyslené s tým pomocným skóre - síce mám bodov 0, ale skóre až 10!!! :-)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů