Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : RPG hry na jeden večer-krátká příprava, instantní hraní-doporučte

jlkcz,  [5:22:41 | 26. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

falco,  [22:57:16 | 24. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Problémy na iPhonu

iPhone Mobilní verze Safari

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

rbx

Neustale mám problémy s přihlášením do DS na iPhonu. Po vymazání cookies uz se zobrazila přihlašovací stránka, ale po zadání údajů to vyhodilo ten dlouhý chybových výpis co jsem ti Oblude posilal.  Po vracení se zpět jsem ale měl možnost se znovu přihlásit a zkusil jsem to anonymně. Hodilo se to do mobilní verze. Tu jsem dole prepnul na plnou a uz to jede. Stále ale mám možnost to do té mobilní verze přepnout, i přesto ze je zakázána. Rozhodne bych tu mobilní verzi nezatracoval, je super a chtěla by jen vychytat.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekrbx, na 02 srpen 2012 - 09:35 , napsal/a:

Neustale mám problémy s přihlášením do DS na iPhonu. Po vymazání cookies uz se zobrazila přihlašovací stránka, ale po zadání údajů to vyhodilo ten dlouhý chybových výpis co jsem ti Oblude posilal.  Po vracení se zpět jsem ale měl možnost se znovu přihlásit a zkusil jsem to anonymně. Hodilo se to do mobilní verze. Tu jsem dole prepnul na plnou a uz to jede. Stále ale mám možnost to do té mobilní verze přepnout, i přesto ze je zakázána. Rozhodne bych tu mobilní verzi nezatracoval, je super a chtěla by jen vychytat.

Jo, je ohromě super, až na to, že v ní nejede IPContent, IPDownloads, ipEconomy, myslím že ani galerie a rozhodně v ní nepojede Deskomat. Když se dají na mobilu s běžným skinem prohlížet zatrolky (a že máme s Eliškou pěkná prdítká, žádné iPhony), tak co by se nedal Deskožrkout. Sorry, ale ještě mobilní skin pro Deskožrouta fak vyrábět nebudu - už takhle toho mám až nad hlavu.

Oblud

Oblud

No, nicméně, myslím, že jsem tu chybu našel. Zkus to.

rbx

Tak jsem to zkusil a v normálNe to jede. Mám ale problém s tím, ze kdyz to chci na mobilu přepnout do Infinity skinu, tak se to automaticky přepne na mobilní skin. Neni to tam někde v nastavení Infinity skinu, ze se na mobilních zařízeních ma automaticky použit mobil skin?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekrbx, na 05 srpen 2012 - 10:56 , napsal/a:

Tak jsem to zkusil a v normálNe to jede. Mám ale problém s tím, ze kdyz to chci na mobilu přepnout do Infinity skinu, tak se to automaticky přepne na mobilní skin. Neni to tam někde v nastavení Infinity skinu, ze se na mobilních zařízeních ma automaticky použit mobil skin?

Ne, skiny jako takové nemají nastavení, pokud vím. A nemám možnost to vyzkoušet. Mobilní skin má příznak "hidden", takže bys ho vůbec neměl být schopný zapnout. Netuším, proč se to chová takhle. Můžeš kdyžtak napsat na support a popsat jim to? Dík.

DD.

No mi se to chova teda troska jinak jak Radkovi.
Kdyz si na mobilu prepnu skin na Infinite, tak mi to normalne prepne skin.
Nicmene jak u normalniho skinu tak u skinu Infinite mam vlevo dole tlacitko Pouzit mobilni verzi, ktere normalne funguje a prepne mi to do mobilni verze.

Oblud

Oblud

Ale to je úplně špatně! Mobilní skin se nevyvíjí a je určitě děravý jako řešeto. Pro normální uživatelel nesmí být vidět. Kde se to, sakra, dá vypnout ... ?

DD.

Jo a jeste kdyz se vratim z mobilni verze do klasicke (pomoci tlacitka v mobilni verzi na konci stranky) tak mne to vrati na defaultni skin, ackoliv jsem mel puvodne vybranej Infinite skin.
Ale tohle asi nema cenu resit vzhledem k tomu ze chceme mobilni skin uplne vypnout.
I kdyz nevim jestli je to uplne spravne reseni.

Oblud

Oblud

Aha, tak jsem to snad našel. Zkuste, prosím, jestli je vidět i teď.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 06 srpen 2012 - 10:34 , napsal/a:

Jo a jeste kdyz se vratim z mobilni verze do klasicke (pomoci tlacitka v mobilni verzi na konci stranky) tak mne to vrati na defaultni skin, ackoliv jsem mel puvodne vybranej Infinite skin.
Ale tohle asi nema cenu resit vzhledem k tomu ze chceme mobilni skin uplne vypnout.
I kdyz nevim jestli je to uplne spravne reseni.

Zatím rozhodně je. Tedy pokud se nechceš ujmout vývoje mobilního skinu - já se k tomu určitě v dohledné době nedostanu, prtože je na motoru Deskožrouta ještě tolik práce, že mi vystačí až do vánoc. A kromě toho - mobily a telefonování vůbec k smrti nesnáším, takže to pro mně není zcela lákavá činnost ;) .

DD.

No o mobilni skin jako takovy mi nejde. Spis, ze jsi mam dojem rikal ze tim prijdem i o moznost pouzivat IPS communities soft pro iphone, coz je podle mne velka skoda.
Ja bych byl spis za aby jen zmizelo to tlacitko na prepnuti do mobilni verze ale IPS Communities se dalo nadale pouzivat.

Oblud

Oblud

Neříkal - já totiž vůbec netuším, co to je a že to v IPBoardu existuje. iPhone nevlastním a ten soft vůbec neznám a ani nevím, co dělá. A na PC to logicky ani nevyzkouším. Tohle musí pořešit někdo s iPhonem - nebo mi někdo takový alespoň musí být k ruce.

DD.

Ok. Soft odkaz jen pro ukazku zde:
http://itunes.apple....d521920635?mt=8

Investoval jsem teda 2$, a jsem ochoten to pripadne testovat a ladit, jak bude potreba. Mam jak iPhone, tak iPad a nasledne i MacOS X :).

DD

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 06 srpen 2012 - 11:36 , napsal/a:

Ok. Soft odkaz jen pro ukazku zde:
http://itunes.apple....d521920635?mt=8

Investoval jsem teda 2$, a jsem ochoten to pripadne testovat a ladit, jak bude potreba. Mam jak iPhone, tak iPad a nasledne i MacOS X :).

DD

Zajímavé. No nicméně je-li to samostatná aplikace, neměla by záviset na skinech, ne? Zkus si s tím pohrát a řekni co to dělá.

DD.

No tak jsem to hodil na iPhone a iPad. Mel jsem troska problem ho presvedcit ze chci vlezt na forum, ktere je offline, ale presvedcil jsem ho.
Podle supportu k aplikaci to mobilni skin nepouziva, ze to ma nejakej nativni, takze by to melo byt v pohode. Kazdopadne tohle pisu z ipadu pomoci te aplikace a vypada to ze to funguje.

DD

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 06 srpen 2012 - 11:54 , napsal/a:

No tak jsem to hodil na iPhone a iPad. Mel jsem troska problem ho presvedcit ze chci vlezt na forum, ktere je offline, ale presvedcil jsem ho.
Podle supportu k aplikaci to mobilni skin nepouziva, ze to ma nejakej nativni, takze by to melo byt v pohode. Kazdopadne tohle pisu z ipadu pomoci te aplikace a vypada to ze to funguje.

DD

Fajn. Kdybys narazil na nějaké problémy, tak je hned zahlaš.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů