Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

ozzy,  [19:41:12 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Hra roku 2014 - Finále

• Nemůžete odpovídat na toto téma
53 odpovědí

rbx

v tom případě je škoda, že se hlasování vůbec nezúčastnili lidi, kteří u mě Tragedy Looper už několikrát hráli a pochvalovali si ho.
Ale takto to nejde brát. Tragedy Looper dojel na svoji distribuční politiku, respektive na Z-Many. Jejich hry jsou blbě dostupné a tady se to projevilo.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Kubrt

Já Tragedy Loopera hrál. Líbil se mi až tak, že si pro něj pojedu do Kanady. :D Zvažoval jsem ještě úpravu nominace, ale přesně kvůli tomu co psal Radek, jsem ho nakonec nezařadil, ač to TOP 4 bylo u mě dost vyrovnané. Blbě sehnatelný, mimo mainstream. Není to hra pro každého...

I když o distribuci Marelských kostek, pro které jsem hlasoval, víme také své... A zkuste sehnat Dead of Winter. Máme to my deskohráči vůbec složitý. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Amis

Jj. Ono na druhou stranu není tak důležité jestli TL postoupil, nebo ne, můj povzdech pramenil spíše z toho, že kdyby se dostal do nominací, nebo se nějak umístil, tak by si ho třeba všimlo víc lidí a chtělo by si ho zahrát, protože si myslím, že pokud někdo není vyloženě odpůrce dedukcí, tak by si jej měl aspoň zkusit, i kdyby ho nakonec nechytil tak mu aspoň rozšíří pohled na možnosti her. Na druhou stranu tady tou debatou jsme třeba někoho přece jen popostrčili k vyzkoušení takže soutěž svůj účel i tak splnila ;)

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
@Kubrt: Dead of winter len tak námatkou:

http://www.planetahe...rossroads-game/

http://www.svet-her....crossroad-game/

http://www.zatrolene...cz/bazar/19360/

http://www.zatrolene...cz/bazar/19379/

pecovarhy

holomci, doneste TL na PAWG, prosím, som úplne nalomený. :-)

ozzy

jen prosím vás nepřepočítávejte hlasy z té diskuze, pár lidí mi hlasovalo i do pošty, na to zrovna dojel tragedy looper, který by se jinak společně na posledním místě do finále probojoval....edit: jinak že se nedostal tragedy looper mě mrzelo taky hodně, v konečnym důsledku mě mrzelo, že jsem dal přednost owaconu před looperem, pak by se do finále dostal...
"Proč Já?!"
-ozzy-

Kubrt

Zobrazit příspěvekludomyl, na 27 leden 2015 - 01:07 , napsal/a:

Teď machruj. :) Já ho mám od října a tebou zmíněné zásoby jsou z tohoto týdne a z bazaru po ohlášení ČR verze. To, že to od října do minulého týdne sehnat prostě nešlo (a nebo jen s velkým úsilím), tu ví všichni. :) Stejně, jako všichni ostatní z Evropy, protože PHG primárně zásobují své předobjednávky z US, kterých ještě teď mají přebytek v řádu tisíců (viz BGG).

Tento příspěvek byl upraven od Kubrt: 27 leden 2015 - 01:12

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Tak prepáč, že som ti chcel pomôcť, písal si v prítomnom čase, tak som ti to sem hodil.

Kubrt

Já to nemyslel zle. :) Prepáč ty. Narážel jsem na to, že na jednu stranu diskriminuji Tragedy Looper, že nemá vychytanou distribuci, a na druhou stranu nominuju hry, které na tom taky nejsou se sehnatelností dobře.

Tento příspěvek byl upraven od Kubrt: 27 leden 2015 - 02:29

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
No vidíš, tak to som z toho nepochopil :D ale tým sa netráp, to sa mi nejako dosť často stáva - na mňa treba polopatisticky.
Ale, teda k téme, si myslím, že síce Dead of Winter sa tiež nedal tak ľahko zohnať, avšak ho hralo asi omnoho viac ľudí a je asi aj omnoho viac prístupnejší a bol oveľa viac propagovanejší a očakávanejší, než tragedy looper a preto sa ho snažilo si ho zahrať celkom dosť ľudí.

Prsťák

Co se týká toho Imperial Assaultu, tak nechci říct, že je to špatná hra to bych si nedovolil zpochybnit kvalitu. Mě tam překvapila proto, že k ní byl hrozný hype před vydáním a po vydání napsal dojmy ozzy a Alne. Ale například Alchymisté mě nepřekvapili, jelikož tam psalo docela dost lidí jak se jim to líbí. Hold ne každý napíše své nadšené dojmy, příště budu vědět :)
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

Fuf00n

Fuf00n
Ja vim, ze jsem asi slepej, ale muze mi nekdo rict, co teda vyhralo. To tady nikde nemuzu najit :blink:

DD.

No podle toho co psal ozzy zde: http://www.deskozrou...dy/page__st__20
Tak v Pezinku snad tocili nejake video kolem toho s vyhlasovanim vysledku. Jak to dopadlo zatim neni znamo :).

DD

paladin91

ozzy kuwa tak co ty vysledky? pezinek uz je davno zapsanej v analech a dokonce i trolove uz maji svoji hru roku a ty nas tu stale drzis v sladke nevedomosti, ktera uz trochu horkne.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů