Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2014 - Finále

• Nemůžete odpovídat na toto téma
53 odpovědí

ozzy

Tož uzávěrka prvního kola je za námi a jdeme do finále. Vzhledem ke shodě v počtu hlasů se do finále dostalo 11 her. Jsou to tyto:

Port Royal
Star Realms
Galaxy Defenders
Imperial Settlers
Beasty Bar
Alchymisté
Historia
Wir sind das volk!
Imperial Assault
Dead of Winter
Marvel Dice

Tož hlasujte, uzávěrka finále bude 8.2. o půlnoci. Tentokráte máte opět k dispozici až tři hlasy, nicméně nehlasujte sem, ale přímo mně do pošty. Zde můžete rozpoutat vášnivou a nekorektní diskuzi o nominovaných finalistech a třeba si i trošku zalobovat. Mimochodem nominováno bylo celkem 59 her. Hlasovat lze samozřejmě pouze pro hry, které prošly do finále.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

byl to dobrej rok
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Elnie

Já bych loboval za divokou kartu pro Roll for the Galaxy. Je to super věc, ale dostalo se to sem až koncem ledna. Ta hra by si to určitě zasložila, neboť příští rok bude zakázáno pro ni hlasovat (protože je z r.2014)

je to na Tobě Ozzy ;)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Panzer

Panzer

ozzy: Platí stále že se musí hlasovat pouze o hrách které dotyčný hrál, nebo jakoukoliv z nominace ? U některých her věřím že jsou dobré aniž bych je hrál.

falco

Stejne uz se pro ni neodhlasujou nominace, takze bych nechal tech 11 kousku. Pristi rok se muzes vybrecet s touhle nominaci ze to bylo nefer a odkazat na tohle forum :)
Everybody for himself

aneken

Elnie: Tim, ze se to sem dostalo tak pozde, to zatim hralo par vyvolenych a nemelo to moc sanci. Jednodussi je, aby to dostalo vyjimku v pristim roce, to to bude mit vic sanci, kdyz to lidi budou mit nahrane;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

ozzy

já osobně jsem z nominací do finále trošku zklamaný. Dostala se mi tam jediná hra, pro kterou jsem hlasoval, naopak je tam pár her, který jsem hrál, ale nenominoval bych je ani do první desítky. Velký překvápko je pro mně Port Royal, ten mi přišel celkem slabej, z malých karetek jsem hrál letos mnohem lepší, třeba Beasty Bar
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Zobrazit příspěvekPanzer, na 26 leden 2015 - 11:25 , napsal/a:

ozzy: Platí stále že se musí hlasovat pouze o hrách které dotyčný hrál, nebo jakoukoliv z nominace ? U některých her věřím že jsou dobré aniž bych je hrál.
to nechám na každém z vás, teď už na tom tak nebazíruju, nicméně já osobně bych pro hru, co jsem nehrál, hlasovat nemohl, u spousty her jsem věřil, že jsou dobré a po zahrání jsem byl hodně zklamán
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Zobrazit příspěvekElnie, na 26 leden 2015 - 11:21 , napsal/a:

Já bych loboval za divokou kartu pro Roll for the Galaxy. Je to super věc, ale dostalo se to sem až koncem ledna. Ta hra by si to určitě zasložila, neboť příští rok bude zakázáno pro ni hlasovat (protože je z r.2014)

je to na Tobě Ozzy ;)
Roll for the Galaxy je super, o tom žádná, ale na divoké karty se nehraje. Od příštího roku počítám s úplně jiným formátem soutěže, takže příští rok nemá cenu teď řešit :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Co se mi tak zdá, tak Port Royal hlavně zaujal ne až tak aktivní učivatele a nováčky, takže to dává smysl.Jako casual hra je výborná a fakt, že jsou lepší nemění nic na tom, že zaujala široký spektrum hráčů díky tomu, že je jednoduchá, levná a funkční.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Lolo

Možno by bolo lepšie hru roku vyhlásiť tesne pred Essenom, nech má čo najviac hráčov možnosť otestovať nominované hry na vlastnej koži. V takomto formáte je od essenských noviniek k nomináciám celkom krátky čas na to, aby sa novinky dostali k širšiemu publiku + väčšinou hodnotím hru po prvom dojme.
Anytime, anywhere

ozzy

jako ono je hodně těžký se rozsahem trefit tak, aby to pokrylo všechny hry, které jsou natolik dobré, aby si je zahrálo dost lidí a měly tak šanci být nominovány. Příští rok anketu posunu na březen, aby bylo dost času opravdu všechny ty dobré hry za 2015 projít a zahrát + bude tam ještě pár věcí, které to zpestří.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Panzer

Panzer

Ad Port Royal: Souhlas s Lomikarem. Ta hra mi nepřijde vůbec ničím výjimečná, ale stejně si ji pořídím (jako 117-to hru do sbírky) protože podle ohlasů tady je to další šance dostat doma deskovky častěji na stůl (co se mi poslední dobou nedaří - vládne PC online + skype)

ocasek

No když já z těch 11 nehrál jedinou, tak radši nemám hlasovat?
Jde mi přeci jen o tu výhru, tak bych nechtěl být ochuzen...eee tedy...jde mi o to, aby vyhrála nejlepší hra.

ozzy

už jsi hlasoval v nominaci, to stačí. Stejně tak, pokud někdo bude hlasovat jen ve finále, tak se taky dostane do losovačky.
"Proč Já?!"
-ozzy-

jarmuk

jarmuk
Tak to můžete rozdělit na hru pro prrodinky a pro hárdkoráře.
Stejně jako se to stalo se spiel des jahres.
Pak bych já byl ten co hlasuje v rodinných a né v hrdkórovkách.

kandelabr

no ony celkově ty hardkórovatější hry nemají moc šanci v takovýchto anketách. čtvrthodinový filler zahraje každý (a tím pádem pro něj bude hodně lidí hlasovat), složité hry dostane na stůl jen pár procent hlasujících.
ostříš!

ozzy

no tak v téhle anketě vyhrávaly zatím jen hardcore hry. Mageknight nebo Eldritch jsou hardcore záležitosti. A proti rodinným hrám nic nemám, naopak, jen mě udivil ten port royal, protože znám povedenější rodinný rychlovky, co letos vyšly. Jen subjektivní názor. Naopak mám radost z vir sind das volk, tu bych v top ten nečekal.
"Proč Já?!"
-ozzy-

matewr84

matewr84

no rozdělení do dvou kategorií není špatnej nápad... něco jako hráčská cena a rodinná cena. Samozřejmě až u dalších ročníků, že :-D

ozzy

a jak to chceš dělit? já osobně nevím, kde leží hranice mezi rodinnou a hardcore hrou
"Proč Já?!"
-ozzy-

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů