Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Andy,  [19:37:36 | 17. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

milank,  [19:27:22 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

Tysek,  [15:45:40 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

Totalpan,  [10:03:37 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Pilgrimage,  [13:54:48 | 15. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arena: The Contest

Aendil,  [17:51:18 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mythic Battles: Pantheon 1.5

endymion,  [15:08:06 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

falco,  [12:50:57 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

vlastus,  [12:29:25 | 14. Čer 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Pražská liga Studené války - zahájení, základní skupiny.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
185 odpovědí

Elnie

přihodím ještě sobotní výsledek:

skupina 3 "Pinochet":
vítěz: Elnie (CCCP) vs. Handas (USA)

na body v nějakém 7. kole?

... dali jsme si pak odvetu (já za USA, také 2 body vlivu do startu) a to jsem projel na body asi ve 4. kole, kombinace karet a smůly, že to nešlo. Třetí zápas jsem si chtěl dát Amíky ještě jednou (bez bodů navíc) a to jsme skončili po obodování 10. kola ani na 4 bodech pro mě (docela klika).

... ale docela pruda hrát za USA, mít na ruce v 1. kole Blokádu, žádnou soupeřovu silnou kartu a max trojkovou neutrální nebo svoji, na Čistky průšvih, tak jsem se radši rovnou vykašlal na Německo :D
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Kemal

Kemal
tabulka v 1. příspěvku doplněna o odehrané zápasy k dnešku.
Zgrywus přesunut do skupiny 2 "Mugabe" z důvodu srovnání počtu hráčů (Eshu aka David Korejtko byl ve dvou skupinách pod dvěma nicky a v početnější skupině už stihnul odehrát).

Pěkně se nám to rozjíždí, palec nahoru hlavně pro Elnieho který už stihl odehrát 3 zápasy !! :)

Tomík

Tomík
ahoj studenoválečníci,
včera jsme odehráli s Handasem další ligovou hru, po zásluze zvítězilo pokrokové komunistické zřízení - ve čtvrtém kole na body (nééé tak trapně jako na válečné hry, že :D ). Těším se na další hry!

fuchso

fuchso
no akurat mi neni uplne jasne, kto koho porazil :-)

Elnie

nedržkuj :-D  beztak by tě jediné bodování nespasilo :-P
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Handas

Handas
Vyhral Tomik. Naprosto me vydrtil.

fuchso

fuchso
Rijak (CCCP) 1:0 Fuchso (USA) - snazil som sa co som mohol, ale karty mi nepriali :-) Bol som pod Red Scare/Purge v prvom kole, v druhom mi dosli potom skorovacky Europy a Azie, v tretom som sice ziskal dominanciu BV, ale potom znova Azia no a vo stvrtom dosla Rijakovi Europa... vsetko dominancie pre Rusko :-) pekna hra - ponaucenie: Za Americana hrajte De-Stal iba ak fakt musite - alebo ak si verite :-) (hru mi to sice neprehralo, ale pohlad na mapu sveta v zavere bol naozaj tristny)

Smaug

Smaug
Smaug (USA) 1:0 Jesus Quintana (SSSR). V 1. kole jsem měl 2 skórovací karty a Koubovi se povedl puč v Itálii, ale Evropu jsem uhájil na -1 bod, dominoval Asii a Střední východ se zahodil do Koubou zahrané pětiletky. V Midwar jsem dominoval podruhé Asii, přes změnu orientace na Fidela dominoval Střední Ameriku, vybudoval převahu v SE Asii a zahodil OPEC. Kouba zkontroloval Jižní Ameriku. Do Afriky se nikdo moc nedokázal dostat (Dekolonizaci jsem dostal já a nic jiného nepřišlo) a dominoval jsem jí se 2 státy. Rozhodl můj Brush War na nechráněnou Itálii a výrazně lepší karty pro mne v pátem kole. Kouba ještě začátkem šestého kola získal nějaké body zpět za výraznou dominanci na Středním východě a zdržel mne Bažinou, ale ve čtvrtém akčním tahu jsem zvítězil na dominanci Evropy.

Kouba76

Nezbývá mi než opět pogratulovat lepšímu. Dělal jsem co jsem mohl, ale prostě to nešlo. Ovládnutí jižní ameriky a blízkého východu prostě k vítězství nestačilo...

qwink

qwink
Zdravím hráče Studené války. Objevil jsem nově tuhle hru a hledám někoho, kdo už ji aspoň trochu umí a zahrál by si se mnou. I když jsem si pečlivě nastudoval pravidla, skutečnou hrou se přeci jen člověk líp chytí :)
Jestli tedy máte někdo nervy na začátečníka, neváhejte a napište mi.

fuchso

fuchso
Kemale, zarad ho do nejakej skupiny, ktora uz ma viacej zapasov odohratych :-)

Elnie

My se ho klidně ujmeme, nemáme ve skupině žádného HC hráče, který by mu to zošklivil :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Siaron

Siaron
krome Elnieho :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Kemal

Kemal
Noví hráči:
qwink zařazen do skupiny 1 "Kim-Ir-Sen"
Karotka zařazen do skupiny 3 "Pinochet"

bylo by fajn kdyby se do konce roku (nebo do začátku ledna) přidal ještě 1 hráč ať se srovná obsazenost skupin. Nezkusili byste někdo prosím ještě někoho dotáhnout?

Jinak, ořihlásil jsem se tak po 2 týdnech a mám plnou poštu reportů, ty zpracuji později.

Tomík

Tomík
Hezké postsváteční pozdravy! Rád bych si zahrál s Karotkou anebo s Minetou, ozve se mi někdo?

Kemal

Kemal
Včerejší hra Kemal (USA) vs Rijak (CCCP) skončila v 6. kole vítězstvím CCCP na jadernou válku, kdy američanem zahraný headline "Lone Gunman" (Osamělý střelec?) za stavu DEFCON 4 potkal rusem zahraný How I Learned To Stop Worrying, kterým CCCP snížil DEFCON na kritické 2.
Nádherná řežba, to samé i odveta. Klobouk dolů :)

Kemal

Kemal
Tabulka updatována.
Prosím, kontrolujte mi jí průběžně zda tam nechybí nějaký váš výsledek. Neměl by, kontroloval jsem si to sám, ale jelikož jsem update provedl opět po delší době tak si nejsem zcela jistý.

Prosím Minetu a Siarona, kteří dosud neodehráli ani jedinou hru, aby se mi ozvali do pošty ať vím zda to tu sledují či nikoliv.

fuchso

fuchso
Siaron si s nami pisal. Nemal doteraz cas ale slubil, ze po Novom roku sa do toho pusti ;-)

fuchso

fuchso
nechce si niekto dat treningovu hru v piatok (9.1.)? ;)

fuchso

fuchso
tak uz tam mam hospodu, takze rusim svoju nabidku.

5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 5 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů