Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Andy,  [19:37:36 | 17. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

milank,  [19:27:22 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

Tysek,  [15:45:40 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

Totalpan,  [10:03:37 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Pilgrimage,  [13:54:48 | 15. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arena: The Contest

Aendil,  [17:51:18 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mythic Battles: Pantheon 1.5

endymion,  [15:08:06 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

falco,  [12:50:57 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

vlastus,  [12:29:25 | 14. Čer 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Pražská liga Studené války - zahájení, základní skupiny.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
185 odpovědí

Elnie

já bych mohl v pondělí/úterý ... tento víkend už mám přeplácaný

... jinak zakládám k naší skupině hromadnou konverzaci, ať to tu neplevelíme. Má někdo kontakt/nick na Tomáše Fialu?

Tento příspěvek byl upraven od Elnie: 21 listopad 2014 - 08:37

"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Andy

Jen mám otázku, kdo je Pepa Růžička z první skupiny?
Žetonky a eura....

fuchso

fuchso
to bude kamarat od Kemala

Kemal

Kemal

Zobrazit příspěvekAndy, na 21 listopad 2014 - 08:59 , napsal/a:

Jen mám otázku, kdo je Pepa Růžička z první skupiny?

Pepa Růžička je především lempl který se už druhým týdnem nemůže dokopat v registraci.
Pokud to neudělá do něděle, tak sem na férovku prásknu jeho telefonní číslo :)

funf5

funf5

Zobrazit příspěvekKemal, na 21 listopad 2014 - 03:35 , napsal/a:

Pepa Růžička je především lempl :)
To si budeme dnes mít s Pepou u hry o čem vykládat :ph34r: jen tě upozorňuji, protože bydlíš za rohem :P

Andy

Tak ono celkove to s prvni skupinou je dost slabe, protoze jsem rozeslal postu na vsechny a zatim nikdo nereaguje.
Tak jsem na to zvedavej.
Snad se nekdo rozhejbe a taky odpovi ohledne casu a mozne hry.
Žetonky a eura....

Kemal

Kemal
do skupiny 1 "Kim-Ir-Sen" zařazen nový hráč Eshu

Pepa

Pepa
Tak jsem tu ;). Já jsem Josef Růžička a jsem připraven na vše. Mno lempl nevím, ale je pravda, že mi to chvilku trvalo.

Andy

Prihodil jsem te do hromadne posty, co se tyka nasi skupiny, at tady nespamujeme.
Žetonky a eura....

Kemal

Kemal
Eshu se mi do pošty představil jako David Korejtko. Super - takže mažu Eshu ze skupiny 1 a přejmenovávám Davida Korejtka ve skupině 2 na Eshu.
Přejmenovávám Pepu Růžičku ve skupině 1 na Pepu.

Elnie

tak už jenom sehnat T. Fialu :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

funf5

funf5

Zobrazit příspěvekPepa, na 24 listopad 2014 - 11:34 , napsal/a:

Tak jsem tu ;). Já jsem Josef Růžička a jsem připraven na vše. Mno lempl nevím, ale je pravda, že mi to chvilku trvalo.
Dobře ty, to je dřív než jsem čekal ;) A to mě včera Gába školila, jak na tebe pomalu, opatrně a hlavně nic nepřipomínat :D

Tomík

Tomík
Zdravím soudruzi ve zbrani! Už jsem se také dokopal k registraci, ale jak praví stará moudrost: nejlepší na konec!
V poslední lize organizované Koubákem jsem byl za loosera, takže kdo chce easy-win může napsat sem, nebo na tomas.fiala76@gmail.com a dohodneme si match. Mohu spíš přes týden ve večerních hodinách, hru nemám, jsem mobilní. Pro urychlení komunikace je možno také volat na 702012925.

funf5

funf5
Tak včera byl arzenál demokracie po dlouhém a urputném boji trvajícím cca. 3,5 hodiny poražen Elniho trpělivým rudým tlakem a nedostatkem karet k reakci v devátém kole, jestli se nepletu :(
Gratuluji vítězi a děkuji za pěknou hru ;)

Elnie

jj, výsledek jsem už Kemalovi posílal. Konec v prvním tahu 9. kola.
Vypadalo topo dvou kolech, že to bude mít rychlejší konec (po šesti kolech se většina bodování vyhodnotila tak max 2 body pro některou stranu), ale než jsem se dočkal bodovacích karet, tak jsem přišel o Severní Koreu a Asie byla parová, stejně jako Evropa a Jižní Amerika. Byl to pěkný dlouhý zápas ;)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Kemal

Kemal
Tabulka hráčů v prvním příspěvku byla aktualizována do podoby průběžné výsledkové tabulky. Zaznamenány první 3 odehrané zápasy.

funf5

funf5
Tomík se k tomu nemá, tak zhodnotím včerejší zápas já ;) Dostal jsem pěkně na prdel ve čtvtrém kole :D Protože si neumím spočítat karty... Sice mi byl renonz ve třetím odpuštěn, já mohl hodit správnou kartu, zápas pokračoval, ale bohužel se z toho už nešlo dostat a kombinace blokáda v posledním kole, spolu s následným úspěšným brush warem do Itálie v headline a osazením prázdného Německa v prvním tahu učinily své...

Elnie

2 ze 4 zápasů skončily na Evropu? zajímavé :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Elnie

máme tu další výsledek:

skupina 3 "Pinochet":
vítěz: Elnie (CCCP) vs. Tomík (USA)

nakonec vítězstvím v devátém kole na Válečné hry
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Tomík

Tomík

Zobrazit příspěvekElnie, na 05 prosinec 2014 - 09:27 , napsal/a:

máme tu další výsledek:

skupina 3 "Pinochet":
vítěz: Elnie (CCCP) vs. Tomík (USA)

nakonec vítězstvím v devátém kole na Válečné hry

Pěkná hra, ze začátku vyrovnaná. Chyby imperialistů byly po zásluze strestány. Černý den pro demokratickou společnost...
Snad si opravím reputaci v dalších utkáních - Válka bude, paní Müllerová!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů