Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [12:20:48 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

peca,  [12:17:25 | 16. Led 2018]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Gaspar,  [11:39:52 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [10:55:47 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Coywolf,  [8:56:29 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

leizeQ,  [0:14:14 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1611 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Pražská liga Studené války / Twilight Struggle

Studená válka Twilight Struggle turnaj turnaje soutěž soutěže liga ligy Praha

• Nemůžete odpovídat na toto téma
32 odpovědí

Kemal

Kemal

Zobrazit příspěvekmineta, na 10 listopad 2014 - 12:44 , napsal/a:

Zdravím,
bylo by možné se přihlásit, i když jsem v podstatě začátečník, amatér a hráčský diletant, ale nadšený? Studenou válku máme a hráváme doma, ale nedaří se přesvědčit nikoho ze známých, tak bych to ráda zkusila přímo zde.

ANO

Zobrazit příspěvekSiaron, na 10 listopad 2014 - 01:23 , napsal/a:

Ja jsem taky zacal hrat TS pred tremi mesici, jak jinak se ucit hrat lip nez od zkusenejsich ?

ANO, přesně tak :)

mineta

mineta
pokusím se ve čtvrtek dorazit na zakládající schůzi Ligy, pokud bych to nestihla, pošlu organizátorům kontakt. a ano, tuhle hru si člověk snadno zamiluje.

Smaug

Smaug
Taky bych se přidal, na sraz zkusím dorazit.

Kemal

Kemal
Jen připomínám zítřejší zahajovací sraz od cca 19:00 v Elysiu (Café Bar Elysium Na bojišti 1989/8, 12000 Praha, Nové Město ; http://www.firmy.cz/...nove-mesto.html ;https://www.facebook.../cafebarelysium ), na programu bude hlavně domluva na pravidlech hraní a na formě vzájemné komunikace při  domlouvání her.

Po vyčerpání programu si můžeme zahrát hru (spíš raději neligovou), takže já osobně beru i krabici. Do hospod nosím jen anglickou verzi.

Tento příspěvek byl upraven od Kemal: 12 listopad 2014 - 09:09

fuchso

fuchso
tak ja skusim neskor dorazit, mozno tam este niekoho stihnem :-)

Kemal

Kemal

Zobrazit příspěvekfuchso, na 12 listopad 2014 - 12:28 , napsal/a:

tak ja skusim neskor dorazit, mozno tam este niekoho stihnem :-)

já si myslím že minimálně mně a jednoho mého kamaráda tam stihneš, budeme tam cca do půlnoci, po zahajovacím srazu se chystáme si zahrát - a to ideálně s některými z ostatních účastníků, minimálně aspoň spolu vzájemně. Akorát se možná přesuneme z nekuřáckého salónku (kam jsem náš sraz objednal) někam kde během headline phase budeme moci na tři šluky vytáhnout cigáro :) .

A to by vlastně stálo za to zdůraznit k prevenci bloudění účastníků po prostorách Elysia - zahajovací sraz se koná v nekuřáckém salónku.

Siaron

Siaron
Ja takovou vec povazoval tak nejak naivne za automatickou .... a pokud do budoucna planujete odehravat v kurackem prostredi tak me muzete rovnou zase vyskrtnout :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Kemal

Kemal

Zobrazit příspěvekSiaron, na 13 listopad 2014 - 01:13 , napsal/a:

Ja takovou vec povazoval tak nejak naivne za automatickou .... a pokud do budoucna planujete odehravat v kurackem prostredi tak me muzete rovnou zase vyskrtnout :)

sice také považuji za automatické že k sobě vzájemně budeme vstřícní, ale některé detaily holt je třeba zdůraznit.

Konkrétní místo kde se budou odehrávat jednotlivé partie bude samozřejmě na domluvě hráčů. Tebe nedostanu do kuřácké hospody, fajn, mně zase nejspíš nedostanete do nevětrané herny plné geeků kde mi ani nenatočej pivo. Takže my dva se asi sejdeme v nějaké nekuřácké restauraci a holt na mne během headlinu budeš občas čekat než se vrátím z venku. Důležité ale je, že to nějak vyřešíme k oboustranné spokojenosti a hlavně dobrému zážitku ze hry :)

sydo

Ja se za vami nekdy prijdu podivat, Kemala jsem nevidel spousty let. Pred 16 lety jsme spolu hravali Vampiry v Beroune v cajovne :)
Analogicky bych mohl říct, že mi buzerant sydo nahrál nekvalitní obsah.

Siaron

Siaron
Vsak ja myslim ze je to o domluve a vstricnosti, ja jen ze za posledni roky co se vidam s mistni komunitou jsem si tak nejak zvykl na ustaleny stadnart, ze u her se nekouri a kuraci se chodi venovat sve zalibe jinam(ven) a my nekuraci pokud si s vami chceme zahrat zase  holt par minut pockame :-)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Kemal

Kemal
Report ze zahajovacího srazu a info pro zájemce, kteří se včera nedostavili, sem dám během víkendu.
K.

Eshu

Eshu
Ahoj, také se ligy zúčastním, českou verzi hry mám, nováčky můžu zaučit. :)

Kemal

Kemal
tabulka v 1. příspěvku doplněna o odehrané zápasy k dnešku.
Zgrywus přesunut do skupiny 2 "Mugabe" z důvodu srovnání počtu hráčů (Eshu aka David Korejtko byl ve dvou skupinách pod dvěma nicky a v početnější skupině už stihnul odehrát).

Pěkně se nám to rozjíždí, palec nahoru hlavně pro Elnieho který už stihl odehrát 3 zápasy !! :)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů