Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

Citron,  [22:38:52 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 13.12.-17.12.2017

Pitrs82,  [22:22:26 | 11. Pro 2017]

Sorcerer : Novinky : Kickstarter

Magesa,  [22:01:32 | 11. Pro 2017]

Gaia Project : Dojmy : První dojmy

Aendil,  [17:40:49 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Organizácia

pecovarhy,  [15:46:31 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Najmenší rozptyl záverečného skóre

luznyj,  [14:07:59 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [20:31:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [16:41:45 | 10. Pro 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Johniczech,  [15:09:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Fantasy Flight Interactive

klaymen,  [21:30:17 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

matewr84,  [18:46:40 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:37:12 | 9. Pro 2017]

Blood Bowl (2016 edition) : Překlady : Překlad

Sierpe,  [21:38:53 | 8. Pro 2017]

Zahrajme si v Praze

Praha akce deskohraní setkání

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

Qewa

Qewa
Ahoj,
chtěla bych občas zahrát obtížnější hry (Agricola, Istanbul, Civilizace apod.), ale chybí mi spoluhráči. Našel by se někdo?

Třeba už i někdo dneska večer? :P

... hraju pro zábavu, takže profíky (čti: lidi co se při hraní neumí bavit a jen kritizují) nebrat.

Tento příspěvek byl upraven od Qewa: 18 říjen 2014 - 10:53

Někdo hraje aby vyhrál, někdo hraje aby se zabavil a jiný kvůli zážitkům a atmosféře. Já hraju proto, aby to ti tři neměli tak jednoduché.

matewr84

matewr84

A kde v Praze? byl bych pro, dnes sice nemůžu, ale domluvili bychom se na jindy :-)

matewr84

matewr84

Já jsem jinak z Berouna, takže mi vyhovuje centrum prahy, kvůli dopravě... v Pondělí můžu celý den :-)

Qewa

Qewa
Já bych to viděla taky na centrum Prahy (a nebo trasa Můstek - Zličín), ale nemám moc prozkoumané možnosti. Párkrát jsem hrála v http://www.rockshard.cz/, mají tam velké stoly a je tam klid (přes týden).
Někdo hraje aby vyhrál, někdo hraje aby se zabavil a jiný kvůli zážitkům a atmosféře. Já hraju proto, aby to ti tři neměli tak jednoduché.

falco

Nejsnazsi je se domluvit primo v hernach, casto hrajeme v Tomovych hrach, Mephitu a taky kluci hraji ve Svete deskovych her. Dneska asi nebudu mit cas ale zitra treba hrajeme x-wingy v Mephitu.
Everybody for himself

Qewa

Qewa
Díky za

Zobrazit příspěvekfalco, na 18 říjen 2014 - 12:44 , napsal/a:

Nejsnazsi je se domluvit primo v hernach, casto hrajeme v Tomovych hrach, Mephitu a taky kluci hraji ve Svete deskovych her. Dneska asi nebudu mit cas ale zitra treba hrajeme x-wingy v Mephitu.
Díky za nápad. Nevím, jak to tam chodí, ale asi to nebude vhodný při počtu 2-5 lidí :) Nebo ano? :blink:

falco

Normalne x-wingy hrajeme ve dvou. Kdyby byl jeste +1 clovek tak muzeme hrat 2 hry vedle sebe. Lode na pujceni.
Kazdopadne jsem spise myslel ze je to celkem sikovne misto na hrani. Jinak pristi vikend bych mohl neco zahrat. (tyden uz mam nabity).
Everybody for himself

Qewa

Qewa
Tak zatím chodím hrát do www.geekarna.cz

rbx

Jdeme dnes hrát v Praze, asi k Plavcům, hru Acquire, od 18 hodin a jsme tři. Chce se ještě někdo přidat?
Tomovy hry, moje Mekka...

devilfiend

devilfiend
Zdarec, ja taky hledam spoluhrace na narocnejsi veci. Bohuzel lidi s kterymi bych mel chodit hrat kazde pondeli to 2x mesicne nestihaji ... a ja mam hlavne volne pondelky a nekdy i uterky (zbytek tydne travim na sluzebkach...). Centrum Prahy asi neni problem, nicmene bydlim u rajske zahrady takze je to o domluve :) sam mam her hromadu s tim ze opravdu velke hry radeji hraji doma a stredni ci male klidne vezmu sebou :)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů