Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Nové příspěvky

• Nemůžete odpovídat na toto téma
14 odpovědí

DD.

Kdyz si dam zobrazit nove prispevky (tlacitko vpravo nahore), tak se objevi seznam prispevku a v levem sloupci je moznost vybrat Podle casu.
Nicmene at klikam na jakoukoliv hodnotu tak porad zustava vybrana hodnota 'Od me posledni navstevy'.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 27 červenec 2012 - 01:20 , napsal/a:

Kdyz si dam zobrazit nove prispevky (tlacitko vpravo nahore), tak se objevi seznam prispevku a v levem sloupci je moznost vybrat Podle casu.
Nicmene at klikam na jakoukoliv hodnotu tak porad zustava vybrana hodnota 'Od me posledni navstevy'.

No a jako vždy tohle nejsem schopen reprodukovat. Mě to funguje normálně a to i když se naloguju jako Běžný Franta.

DD.

No tak jsem to nejak zkoumal a URL se normalne zmeni. Meni se v nem period=(week, weeks, unread a podobne).
Nicmene zaskrtnute zustava porad Od me posledni navstevy.
Zbytek na te strance chodi v pohode (Podle typu obsahu, Ostatni se zaskrtavaji spravne jak to vybiram).

Oblud

Oblud

No, jak říkám, i mě i Běžnému Frantovi se to označení normálně mění. Taky musíš mít furt něco extra :) !

DD.

No tak to dela jen v Infinite skinu. V Classic skinu mi to funguje normalne spravne.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 01 srpen 2012 - 12:01 , napsal/a:

No tak to dela jen v Infinite skinu. V Classic skinu mi to funguje normalne spravne.

Jo, tak teď jsem to zreprodukoval taky, možná to záleží na tom, co je ve výpisu. Podívám se na Infinite šablonu, co to má na starosti.

ozzy

nevím, jestli je to chyba nebo ne, ale hry, které začínají určitým členem The se abecedně řadí pod T (teď zrovna mluvím o The Burning Blue, které bych teda spíše viděl pod B). I jinde je člen určitý vynecháván a dělá se to způsobem Burning Blue, The..... chápu, že je to na zadavatelích příspěvků a tom, jak hru ve skutečnosti pojmenují, takže se ptám, jak to budeme dělat? Mám začít přejmenovávat? :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekozzy, na 06 srpen 2012 - 10:40 , napsal/a:

nevím, jestli je to chyba nebo ne, ale hry, které začínají určitým členem The se abecedně řadí pod T (teď zrovna mluvím o The Burning Blue, které bych teda spíše viděl pod B). I jinde je člen určitý vynecháván a dělá se to způsobem Burning Blue, The..... chápu, že je to na zadavatelích příspěvků a tom, jak hru ve skutečnosti pojmenují, takže se ptám, jak to budeme dělat? Mám začít přejmenovávat? :-)

No tak to nevím. Hra se jmenuje The Burning Blue, tak by prostě pod T být měla, ne? Pokud ji někdo hledá, může snadno použít rozšířené filtry.

DD.

No Geek takovou hru prave radi pod B, ackoliv se jmenuje The Burning Blue.

Oblud

Oblud

No a jak my to tedy rádi? Cosi něco, The mě přijde extrémně úchylné.

DD.

No tohle by to chtelo nejak rozseknout a poresit. Protoze tedka jsem si rikal ze pridam Manhattan project. Koukam pod M, neni tu tak pridam Minion Games jako instituci a nasledni zjistim ze Manhattan project uz tu je jako The Manhattan project a tudiz zarazen pod T. Jenze nikdo o te hre nemluvi jako o The Manhattan Project, tudiz ani ja jsem nemel nejmensi tuseni ze ma v nazvu The.

ozzy

chtělo, jen si všimni, že hry, které začínají členem neurčitým A, An, tak jsou řazený od A i na geeku, zatímco The tam od T nemají... sami v tom maj zmatek :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Oblud

Oblud

No, tohle je samozřejmě dobrá otázka - o tom by se měl vyjádřit širší konsensus alfatesterů ...

DD.

Zobrazit příspěvekOblud, na 01 srpen 2012 - 12:06 , napsal/a:

Zobrazit příspěvekDD., na 01 srpen 2012 - 12:01 , napsal/a:

Jo, tak teď jsem to zreprodukoval taky, možná to záleží na tom, co je ve výpisu. Podívám se na Infinite šablonu, co to má na starosti.

Tohle stale neni opraveno a neni to ani mezi chybama o kterych se vi.

Oblud

Oblud

Jo, na to jsem zapoměl.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů