Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

fuchso,  [11:17:47 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

sydo,  [17:23:40 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

Gaspar,  [15:00:24 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Lisboa : Dojmy : Prvé dojmy

fuchso,  [0:52:59 | 15. Lis 2017]

Velké herní události : Deskožraní 2017 | 9.11. - 12.11. 2017 : Hodnocení her na Deskožraní

Levica,  [18:59:44 | 14. Lis 2017]

Bazar

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
18 odpovědí

Parxel

Parxel
Prosím o radu. Nevím odkud se vkládá nová nabídka do bazaru.

Když jdu na bazar, tak najdu tlačítko "Můj stánek" a když na něj kliknu objevím se v dalším okně. V tomto okně mám pouze tlačítko "Vložit neherní nabídku", což mi podle názvu moc nesedí pro situaci, když chci prodat nějakou hru.

狗操的

狗操的

1. Otevři si svou sbírku her a vyber si hru, kterou chceš prodat. Klikni na ni a dostaneš se na její profil.
2. Úplne vpravo je ikonka "Tuto hru chci prodat na Baazaru". Klik.
3. Vybereš si typ aukce, který Ti nejvíce vyhovuje. Klik.
4. Doplníš informace, přidáš fotky, stanovíš cenu, výši příhozů atd. Dole je pak tlačítko "Odeslat"
5. Teď máš připravenou aukci, ale ještě není aktivní. Nyní bys měl být přesměrovaný do svého prodejního stánku, tam vyber právě zhotovenou aukci a klikni na "Otevřít aukci"

Parxel

Parxel
Dík, tohohle tlačítka jsem si vůbec nevšiml. Jdu tam zkusit něco hodit.

Oblud

Oblud

Ani tu hru nemusíš mít ve sbírce, tohle tlačítko je i v katalogu her a na kartách her.

Kew

Dá se nějak v aukci zobrazit historie příhozů? A jak je to s koncem aukce? Je fixní, nebo to funguje jako na ZH a při příhozu se prodlouží trvání aukce o nějakou dobu?

Oblud

Oblud

Viz toto vlákno.

Pamir

Chtěla jsem vložit do sekce výměna, že chci vyměnit Mayský kalendář, ale nejde to. Prosím o pomoc

Elissa

Sekce výměna ještě není hotová, takže to nejde. Můžeš to založit jako klasickou nabídku a do popisu napsat, že tu hru případně vyměníš. Nebo tak nějak...

Pamir

To jsem udělala a druhý den hra byla odstraněna. Tak nevím... docela mě to mrzí

Oblud

Oblud

A kým? Do bazaru můžeme zasahovat jen já a rbx. Já nic neodstraňoval a Radek se, myslím, bazarem vůbec nezabývá. Navíc nástroje pro smazání zadané a otevřené nabídky v systému vůbec nejsou implementované, muselo by se to dělat přímým zásahem do databáze. Což implikuje, že bych to musel zase udělat jen já a já to rozhodně nebyl. Jsi si jistá, že jsi třeba jen nezadala jednodenní dobu trvání nabídky a ona se ti pak hned nevrátila do konceptů?

Pamir

Tak to sem blázen, druhý den to tam opravdu nebylo. Nechtěla jsem tím říct, že to někdo smazal, ale že to zmizlo. Tak zkusím ještě jednou a budu hlídat ty dny.

Oblud

Oblud

Ano, to se přesně stane, když chceš zadat nabídku například od 5.5. - 5.6. ale omylem se uklepneš a zadáš 5.5. - 5.5., pak zůstane veřejně dostupná jen jeden den. Taky se mi to párkrát při testování povedlo ...

Joe

Ola,

vedel by niekto zmazať inzerát v bazáre http://www.deskozrou...on=offer&id=22?

Sám ho zmazať neviem...

Oblud

Oblud

Musíš počkat, až doběhne, pak se ti vrátí do konceptů odkud už smazat jde. Pokud jsi tu hru prodal někde někomu jinému, tak to máš zatím smůlu ;) . Stažení nabídky bez příhozu nebo bez kupce mám v plánu, ale až na duben.

Joe

Yo, tú druhú časť som vedel, len som nevedel, či to môže zmazať admin/moderátor ;)

Ja si počkám...

krapnik

krapnik
Mám problém - před týdnem si id upirci vydražilo moji hru. Na muj dotaz jak to udelame s predanim ale doposud nereagoval a ani si ho nepřečetl. Co mám dělat dál?
krapnik

Oblud

Oblud

Nic. Počkej třeba ještě týden, znovu napiš a pokud se i tak něco nestane,  pak tomu nicku dej špatné hodnocení - v tomto případě pravděpodobně "Neuspokojivý partner", protože o hru jsi nepřišel. A já časem doprogramuju automatickou archivaci jen částečně ohodnocených obchodů.

Pamir

Opět prosím o radu. Podařilo se mi vyměnit nabízenou hru a tak bych ji chtěla odstranit z Bazaru. Jak to mám udělat, nemůžu na to přijít. Ukazuje se mi zámek. Jsem v koncích

peca

peca

Pamir: No, kupec by ti měl odklepnout nabídku. Ale pokud jsi hru vyměnila mimo, tak holt musíš počkat, až ji vyprší čas.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů