Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Popisy her

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

Joe

Otázočka ku vkladaniu popisov hier - majú byť zachované v češtine, alebo môžu byť aj v slovenčine?

sydo

IMHO je slovenština v pohodě.
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

sydo

Přesunuto, ať to nezapadne
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

Oblud

Oblud

No jistě. Slovenštinu berem, Deskožrout je web pro ČR i SR.

klaymen

klaymen

Ked uz sme pri tom, prechadzaju aj tie popisy aspon nejakou korekturou? Popripade pri slovenskych ich pozrie niekto kto sa aspon trochu vyzna v SK gramatike?

Ide mi len o to ze sa mi stane sem-tam ze napisem nejaku hovadinu a pri spatnej kontrole si ju nevsinem (ale stale som na tom s chybami lepsie ako FFG :) ) a teda ci ju niekto zachyti alebo nie. Hrubka v popise by vyzerala ozaj divne, take daco si zasluzi facepalm. :)
"Please don't think I'm a bigot. I kill races equally." - Postal Dude

miso

miso

máš možnosť opraviť akukoľvek chybu akú uvidíš aj dodatočne. Aj iným užívateľom môžeš popisy upravovať/opravovať/dopĺňať....

off topic:
A za tú Slovenčinu na DŽ ďakujem. Aj vďaka tomu som už zopár malých popisov napísal. Aj za € v bazáre. Ani to nebolelo, keď je zdravý prístup/rozum :)

Tento příspěvek byl upraven od miso: 11 únor 2013 - 06:36

Oblud

Oblud

Není zač. Deskožrout byl od začátku web pro ČR i SR.

Svobi

Svobi
Myslím, že popisy her jsou super, jen nevím, kde najít vyhledávač podle těchto popisků resp. existuje už?

rbx

Tak ted ti Svobi moc nerozumím. Můžeš prosim nějak popsat, co tím myslíš?
Tomovy hry, moje Mekka...

klaymen

klaymen

Nemysli nahodou na tagy?
"Please don't think I'm a bigot. I kill races equally." - Postal Dude

Svobi

Svobi
Možná jsem to blbě pojmenoval, jde mi o to, kde třeba zadám nějakou herní mechaniku a vyhběhnou mi hry, u kterých je využita tato mechanika.. Nebo jde něco podobného např. u světa ve kterém se hra odehrává (středověk, sci-fi), popř. kombinace těchto dvou faktorů? Dost mi to chybí u pokročilého vyhledávání, zvlášť když hry tyto informace obsahují.. Pokud jste to již někde řešili nebo jsem mimo mísu, moc se omlouvám za spam..

rbx

Jdi na Katalog her a tam si muzes vylistovat Mechaniky, Herni svety atp. Kdyz pak kliknes na konkretni polozku v techto seznamech, dostanes se na kartu dane polozky a ta tam ma zalozku Hry, kde je prave seznam her s danou mechanikou, nebo danym svetem atp.

Svobi

Svobi
AAAAAA, díky moc, vůbec jsem si toho nevšiml, dal jsem si vždy podrobnější filtry a hledal to v tom okně.. Možná by stálo za to, to trochu zvýraznit, třeba nejsem jediný slepý herní nadšenec, který se bál zeptat.. :-)

Oblud

Oblud

No, jeden z plánů do budoucna je rozšíření pokročilého filtru i na mechaniky/kategorie/světy - hlavně aby bylo možno filtrovat podle více mechanik atd. najednou. Ale to až časem.

ilgir

ilgir
Ahoj, je stále možné přidávat hry? Minulý týden jsem chtěl jednu přidat, ale nic se nestalo. Žádná zpráva, nic, ticho po pěšině.

rbx

ano, je to možné, ale žádnou hru tam od tebe nevidím. Vše je schváleno až na jednu hru, kde čekám, než tam ten dotyčný udělá trochu lepší popisek, viď Assade? :-)

Ladik

Ja jsem si dovolil ilgirovu hru vcera schvalit. Snad jsem nekoho nepripravil o radost ze schvalovani.
May the Schwartz be with you...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů