Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Recent posts

• Nemůžete odpovídat na toto téma
6 odpovědí

DD.

Nevim proc, ale nektere Recent posts maji 3 radky a nektere 4 tadky, ale tak ruzne podivne zalomene. Jako treba muj 2hy zhora na screenshotu ma ten datum zalomeny na 2 radky.
Asi bych se snazil aby to bylo na co nejmene radek, tudiz idealne na 3 kde se to vejde, takze dat ten nazev fora za : za ten nazev toho materskeho
tudiz
Hlavni forum : Sub forum : Forum nejnizsi urovne

A kde se to nebude vejit tak at je to holt na 4 radky, ale prijde mi ze je to zbytecne rozplizle. Mozna i ten datum by mohl byt o neco mensim fontem.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od DD.: 26 červenec 2012 - 03:20

rbx

Ja uz jsem to psal, ze me to takto moc nevyhovuje. Videl bych to tak, ze ikona, by mela byt ikona fora. Pak to co rikas a nasledne malym pismem jmeno, datum a ČAS (!).
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Může být. Ale něco se tam bude zalamovat vždycky - názvy jsou dlouhé a sloupec úzký, s tím se nedá nic moc dělat.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 26 červenec 2012 - 03:18 , napsal/a:

Nevim proc, ale nektere Recent posts maji 3 radky a nektere 4 tadky, ale tak ruzne podivne zalomene. Jako treba muj 2hy zhora na screenshotu ma ten datum zalomeny na 2 radky.
Asi bych se snazil aby to bylo na co nejmene radek, tudiz idealne na 3 kde se to vejde, takze dat ten nazev fora za : za ten nazev toho materskeho
tudiz
Hlavni forum : Sub forum : Forum nejnizsi urovne

A kde se to nebude vejit tak at je to holt na 4 radky, ale prijde mi ze je to zbytecne rozplizle. Mozna i ten datum by mohl byt o neco mensim fontem.

Ale zase - to, co je v tom thumbnailu jsem nedokázal zreprodukovat. Mě se to zalamuje tak, jak bych od toho čekal, tj. je-li název fóra a subfóra moc dlouhý, udělá to dva řádky, a je-li název topicu moc dlouhý, tak se taky zalomí na dva řádky. Ten guláš, co to ukazuje Tobě, je fakt velice podivuhodný! Zkoušel jsem to na oba skiny a na různě veliké okno prohlížeče a chová se to pořád jak má ...

DD.

No ja to tam mam znova .. zase u jednoho prispevku, tentokrat od tebe mam datum zalomenej na 2 radky. Zkusil jsem i jinej browser (Safari) a stejnej efekt.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 27 červenec 2012 - 10:17 , napsal/a:

No ja to tam mam znova .. zase u jednoho prispevku, tentokrat od tebe mam datum zalomenej na 2 radky. Zkusil jsem i jinej browser (Safari) a stejnej efekt.

Aha - tak jsem zkusil Chrome a dělá to taky. No, to mám radost, tj. jsou nedobře postavené CSS styly IPBoardu. A pro Chrome neznám žádný rozumný ladicí nástroj, čert aby to ... to zas bude práce.

DD.

Tedka na to koukam a to zalomene datum je vzdycky u fora Fonty - jestli ti to nejak pomuze v ladeni.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů