Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Citron,  [11:22:14 | 19. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [9:50:44 | 19. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [10:01:44 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2020 - 13. - 15. března

peca,  [13:35:59 | 10. Čec 2019]

přidání hry

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

ozzy

nejde mi zadat Schlacht, píše to, že hra je již v databázi, ale já jí nikde nevidím....
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

Zobrazit příspěvekozzy, na 25 červenec 2012 - 07:30 , napsal/a:

nejde mi zadat Schlacht, píše to, že hra je již v databázi, ale já jí nikde nevidím....
To same jsem mel s tim Androidem, ktery nebyl nikde videt, ale cekal na schvaleni. System je to proste chytry :-) Jen by se to melo asi vypsat v one chybove hlasce.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

takze slacht ceka od nekoho na schvaleni? ve waiting ho totiz nevidim, byly tam jenom ty moje a elovy skytraders
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

Protoze uz je schvalen, a daval jsi ho tam ty.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

slacht jsem prave nedaval, ten nesel; sel jen affenschreck
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

Aha, to je divne. A koukal jsi na ID? TEdy to cislo v adrese na BGG? Ale to by nemelo byt s necim stejne :-(

ozzy

id bylo 7..... ? ale neporovnaval jsem to
"Proč Já?!"
-ozzy-

Opčík

snad spravne vlakno, ad pridavanie hier:

v procese "navrh her" su polozky "seznam hrnich mechanik" a "seznam hernich kategorii" jaxi nekumulativne.. nejde pridat viac ako jednu, tlacitkom "pridat" sa zmeni posledna pridana, neprida novu.. prehliadol som neco?
vdakaa!!

dalej: ak nie je VIP/INSTITUCI este v DB, neprida ziadnu.. ak by defaultne pridavalo podla mena, tato by sa dala neskor editnut o detaily.. co myslite..

PS: celkovo, velkost pisma POPISKY HRY je zalostne mala imho..

:)

GESUNDHEIT!

Oblud

Oblud

Ad 1 - přidávání do seznamů klasifikacích perfektně funguje, viz obrázky. Co přesně si s tím dělal?

Ad 2 - v žádném případě. To by se na to lidi v 99% případů vykašlali a v datech by zůstaly mraky Institucí/VIP jenom s názvem bez jakéhokoliv popisu a hlavně bez linku na BoardGameGeek. Takový čurbes v databázi nehodlám nikdy připustit.

Ad 3 - Kolik máš dioptrií :) ? Ale vážně - velikost písma je daná celým skinem a mění se velmi špatně. A kromě toho, mě současná velikost celkem vyhovuje, proč se ti zdá malá?

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  mech1.jpg   44,48K   11 Počet stažení
  • Přiložený soubor  mech2.jpg   42,07K   10 Počet stažení

Opčík

1. nic som s tym nerobil (memal som co a ako:-)
: pri tvorbe zaznamu aj pri navrhovani jeho zmien mi nejak nevznika zoznam (vid Tvoje obrazky) ale len jedna aktualna polozka zmienenych kategorii (ako su na tom ostatne paramatre, neviem posudit..) posledne "pridana mechanika nahradi predchadzajucu.." (?? Mozilla/5.0 FF/ 3.0.5)

2. tak urcite!  a vdaka za iluminaciu.. :)

3. mala velkost alebo male riadkovanie v pomere ku sirke textu.. subjektivne len: zle sa to cita, ak ma text viac riadkov v jednom odstavci.. np sa sustredit! nic podstatne..

3.1. apropo skin, resp. farebna schema: neuklada nastavenie po logoff do noveho loginu, je zamer defaultne modra? nic hnidopchske ni podstatne, len zo zvedavosti..

GESUNDHEIT!

Oblud

Oblud

Hmm... to je fakt divné. UDělej taky takovéhle screenshoty a postni je sem - a pokud to nahoře zobrazuje nějaká chybová hlášení, tak taky.

Nastavená barva skinu by se ukládat měla někam do cookies - pokud je samozřejmě nemáš zakázané. Ale přesně nevím, moc jsem to nezkoumal.

rbx

barva skinu je prirazena samozrejme profilu a uklada se do cookie. Takze pokud mas cookie zakazane, tak mas pak logicky smulu. A ano, modra je dobra a proto je defaultni :-)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů