Přejít na obsah

Conan

• Nemůžete odpovídat na toto téma
506 odpovědí

alucard

alucard
Z mého pohledu jejich hloupost, že z toho conana doteď nedokázali víc vytěžit. První kampaň ohromný úspěch na tehdejší poměry. Pak book of set, kde prostě měli nabídnout backerům základního pledge z první kampaně víc. Mají kilotuny scénářů, campaign book z 1, book of set, kompédia, koop pravidla, rpg mod s mophidiem, expanze které nejsou k sehnání. Kdyby vzali ty 3 velké expanze a udělali k nim coop mod tak se to jako nezafinancuje? Kdyby nabídli znova core povinně s tou nesehnatelnou knihou scénářů z první kampaně + pro ostatní tak se to jako nevyplatí? Mají kilotuny nejen plastu, ale hlavně scénářů, stačí to chytře nabídnout a peníze se jim jen pohrnou, nového fakticky nemusejí vymýšlet pomalu nic.Namísto aby ty prachy jen zvedli ze země jako u Mythic battles 1.5, tak mistr vymyslel ptákovinu a dělal na forech teatrální gesta. Za mně má ale respekt, že se ve finále chytil za nos. Budiž mu odpuštěno, za trest nás zkasírují o tři měsíce později. Conan, Batman, Mythic battles, Claustrophobia - jsou všechno úspěšné hry, stačilo by jim jen tyhle 4 systémy točit v kampaních dokola a pokaždé něco přidat.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 16 leden 2020 - 06:24

Mortimer

Jako shrnul si to pěkně.
Plně s tebou souhlasím.

Já jsem si kvůli Book of Set sháněl ty malé add ony, které jsem nebackoval, protože nebyli kickstarter exclusive, místo toho abych si koupil velké expanze a teď nejsou k sehnání...

Takže mají rozhodně Conan komunitě, co vracet a nabídnout.
Co chceme, zaznělo mockrát v komentářích na fbk, bgg a i přímo v kampani. Snad si tohle pořádně zanalyzují a poučí se z toho a další kampaň bude mít  hlavu a patu.

alucard

alucard
Z facebooku

So what are we proposing? Next month, we will launch a campaign that offers a bigger, better redux version of the Legacy pledge featured in our last campaign. It will include:

-Some brand new miniatures you haven’t seen yet.

-A new double-sided game board (Yes, you will have the Temple, but we want to save the ships for something more fitting down the road).

-A sizeable tome that incorporates brand new scenarios for Conan Adventure Mode AND the rules and scenarios/campaign for the solo/co-op mode.

-All of the new sculpts we unveiled during the Beyond the Monolith KS (in greater numbers than were featured in the Legacy Box) and no previously released miniatures.

In short, it will be an even-greater version of what we originally proposed, and all of it will be brand new material. You’ll only require any existing copy of Conan (and those will be available during the KS for those who need them).

We know this plan does not offer everyone everything they want, but we have to be careful and measured. That means, unfortunately, at this time we can’t launch any complex offers for older material. That does not mean we won’t be able to do it. In fact, we have a good idea of how to do it, and soon, but it has to be after this next Kickstarter. During this upcoming campaign we will offer what remaining stock we have (including King Pledges, Core boxes and others), and hopefully, soon after we’ll launch a second campaign to allow everyone a chance to get what they missed.

Thank you so much to everyone who has supported us along the way. This, as Fred already mentioned, will be a true Kickstarter. Next month, fate will look upon us, and we need your help to raise the banners and voice your support. We need you. Help us place the Crown of Iron back upon the troubled brow of King Conan.

Will you answer the call?

-Matt John

Tak pro ty co chtějí něco co jim chybí z dřívějška to bude solidní puzzle, jestli vzít v další kampani nebo počkat na tu příští.

alucard

alucard
Tak kampaň začíná už 17.2.2020

Luke

Já se rozhodnul, že do Conana nic nového nepotřebuju, schválně by mě zajímalo, kolik kdo odehrál scénářů? Já si to prošel a odehrál jsem 5 scénářů z asi 30, na které mám materiály. To radši koupím do zásoby Frosthaven :D

alucard

alucard
Z toho co jsem početl je směr celkem jasný. Mají finanční problém a hodlají jej zalepit tak, že do téhle kampaně namnoží figurky z nových forem, přidají tam nový plán a řeknou si o větší cenu než si řekli za legacy pledge a pokusí se vyprodat základní krabice co mají skladem. Aneb vyšší cena za téže herní obsah. Sami přiznávají,že na víc se v tento moment nezmůžou a v dohledné době bude další kampaň s repritem starého obsahu, a pokud se nad tím zamyslím tak by byli sami proti sobě aby v té kampani nenabídli i tuhle expanzi znovu a nepřidali ji k tisku té první.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 14 únor 2020 - 11:06

Mortimer

Tak za mně je to jednoduchá volba.

Aktuálně jsem s kamarádem Conana oprášil. Pokaždé hrajeme jiný scénář. Už jsem jich odehrál 12 a rozhodně mně to nenudí, ba právě naopak.

Motivuje mně to ho celý nabarvit. Takže teď jsem se dokopal k malování po sto letech.

A rozhodně od něho chci mít všechno!!!
Pokud by se někdo z vás chtěl zbavit velkých expanzní Stygia, Khitai a Nordheim, jsem jedno velké ucho...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů