Přejít na obsah

Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1611 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Dotisk Studené války - errata  • Nemůžete odpovídat na toto téma
27 odpovědí

#21
pecovarhy

Výborná správa, ďakujem. Týka sa to aj kariet do 1989? Myslím, že bola diskusia o tom, že ak už budú opravy, tak pôjdu do spoločnej tlače.

#22
Fatality

Fatality
kren: nějak mi nejdou zvětšit ty miniatury :( Mimochodem když už nemám paragon od koupi hry, dají se i tak získat? Třeba když přinesu krabici někam.

#23
Havelock

Havelock


Já bych vyměňoval pouze nové karty za staré, aby nedošlo k nějakému kšeftíčkování typu "hru nemám, ale karty si zasloužím!" :)

Tento příspěvek byl upraven od Havelock: 21 prosinec 2014 - 12:54


#24
Svobi

Svobi
Jen se chci zeptat, kde se to dá tedy sehnat? Poslali by mi to z Mindoku, kdybych si zaplatil poštovné? Bydlím totiž až na dálném východu (v Kopřivnici).

#25
sydo

Co se optat primo MindOKu?
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

#26
lama37

lama37
Tak jsem zjistil že karty co mi vyzvedl kamarád tak jsou nové a jsou označeny D1 a D2 a ty opravné mu nedali tak ho tam budu muset poslat asi znova :D nebo jstli je má někdo doma tak by je mohl naskenovat

#27
Svobi

Svobi
Tak musím smeknout před MindOKem, jejich chování k hráčům by si měly vzít k srdci ostatní distributoři. Po jednom mailu mi karty ihned zdarma poslali, i když jsem jim chtěl poštovné zaplatit. Jsem opravdu nadšen :)

#28
Gaspar

na Ihrisku v Bratislave uz karticky maju.... pre tych kto este nema

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů