Přejít na obsah

založení galerie, přidávání obrázků

- - - - - fotky jakou soubory jpeg

• Nemůžete odpovídat na toto téma
28 odpovědí

Ladik

Mě taky ne, ale už to tu někde psal Oblud :) Tak proto o tom vím.
May the Schwartz be with you...

Elis

Ladik:
aha, tak toho jsem si taky vůbec nevšimla, je to naprosto nevýrazné, jak píše Ringo. A tak jo, celkem to teda můj problém řeší, dokonce nemusím (ale můžu) ani klikat :)  akorát je to zase čistě zobrazení fotek bez popisů, ale to nevadí.
Díky ;)

Oblud

Oblud

To tlačítko mám v plánu zvýraznit, ono opravdu není vidět. Ale prosím, hlášku "Píšu to sem, ať nezakládám nové téma" považujeme skoro za sprosté slovo. Naopak, pokud máte někdo dotaz, na který jste nenašli odpověď, tak napoak založte nové téma a pojmenujte jej tak, aby bylo hned jasné, co to je za otázku. Pak se ve fóru snadno hledá.

Guest_Ringo_*

Guest_Ringo_*
chválím rychlost schvalovacího procesu, skoro mě napadá reklamní slogan "Dnes nahráno, dnes zveřejněno":-)

Elis

Zobrazit příspěvekOblud, na 10 únor 2013 - 05:03 , napsal/a:

To tlačítko mám v plánu zvýraznit, ono opravdu není vidět. Ale prosím, hlášku "Píšu to sem, ať nezakládám nové téma" považujeme skoro za sprosté slovo. Naopak, pokud máte někdo dotaz, na který jste nenašli odpověď, tak napoak založte nové téma a pojmenujte jej tak, aby bylo hned jasné, co to je za otázku. Pak se ve fóru snadno hledá.
No já právě nechtěla být sprdnutá, že zakládám nové téma, když se to tematicky hodí tam a tam. Poctivě jsem pohledala a přišlo mi, že sem by to šlo (poznámka k tomu prohlížení fotek).
Ale oki, beru na vědomí, že nové téma mohlo být vhodnější. Tak já se polepším :)
A schvalovací rychlost též chválím B-)

Oblud

Oblud

Oprosti se od jiných webů. Tady témata chceme - a hodně ;) .

Akulacz

Akulacz
Možná špatně koukám ale je někde možný náhled věcí čekajících na schválení? U autora kterého jsem přidával bylo schváleno, ale u obrázků nevím jestli jsem nahrál dobře... I když jak jsem koukal, žádný nepřibyl už tak měsíc, ale to možná bude způsobeno časem dovolených...

rbx

nahrál jsi to dobře, už je to schválené. Měl jsem teď dovolenou, tak to chvíli trvalo a koukám, že nikdo z dalších moderátorů se k tomu schválení moc neměl :-(
Tomovy hry, moje Mekka...

falco

Klidne napis jinemu moderatorovi kdyz ti prijde ze neco hnije. V casu dovolenych se to muze snadno stat a muzeme se pripadne zastoupit.

(viz tym moderatoru http://www.deskozrou...tats&do=leaders)
Everybody for himself

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů