Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

fuchso,  [11:17:47 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

sydo,  [17:23:40 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

Gaspar,  [15:00:24 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Lisboa : Dojmy : Prvé dojmy

fuchso,  [0:52:59 | 15. Lis 2017]

Velké herní události : Deskožraní 2017 | 9.11. - 12.11. 2017 : Hodnocení her na Deskožraní

Levica,  [18:59:44 | 14. Lis 2017]

založení galerie, přidávání obrázků

- - - - - fotky jakou soubory jpeg

• Nemůžete odpovídat na toto téma
28 odpovědí

hvar

hvar
Prosím poradí někdo jak vytvořit album, přidat do něj fotky a svázet album, nebo fotky s tématem fóra v souborech které uploadnu na deskožrouta?

Děkuji

Oblud

Oblud

Se soubory to nejde. Vytvořit album můžeš - ale pouze své osobní a to tak, že si ho koupíš v bodoobchodu. Alba pro velké herní akce (jako teď v Želivy) budeme průběžně zakládat. Album pro Želiv jsem právě založil, je přístupné buď přes galerii a nebo přes Diskuze - je přímo pod želivským fórem. Fotky uploadovat do sekce leden 2013, prosím.

hvar

hvar
ok a díky kápo
máte fotky juniora?

hvar

hvar
velikost do 2 MB, některé jsou nad, zamyslím se co s tím,
jak se doztanu z diskuze do fóra

Oblud

Oblud

No klikneš na něj - nějak nechápu otázku? 2MB je už obrázek jak kráva - to chce převzorkovat, ať to nezadělá server.

Juniorských fotek máme spoustu, ale sem na web moc nepatří. Ukážem soukromě v Hradišti ;) .

hvar

hvar
dobře jsem blbej -
z diskuze Dojmy a pojmy blá blá blá
přepnu na najít další obsah označený .....
dostane mě to do výsledky vyhledávání
ťuknu podle obsahu galerie
a prázdno

můžeš mi prosím poradit?

myslel jsem z hradiště, už jsem si ukrad od Peterse

Oblud

Oblud

Pořád nerozumím. Tak jsem tedy v nějakém fóru, čtu téma, třeba tohle, a teď co? Hledáš další obsah pod "Co kde přibylo nového" vpravo nahoře?

kren

Teď se mi omylem podařilo do galerie k Agricole přidat obrázek miniatury namísto fotky ve správné velikosti. Jde to nějak vyhodit ven a nahrát tam správný obrázek, nebo mám nahrát správný jako další fotku a čekat až tu miniaturu vyhodí na tuhle mou žádost admin?
So say we all

Oblud

Oblud

Řekni libovolnému moderátorovi, na to admina nepotřebuješ.

hvar

hvar
Ládis já ti vytípu obrázky co jsem myslel, šlo by že galerie pro přátele a tak nebude mít omezenou velikost na soubor ale celkově?

Oblud

Oblud

To nevím, jestli jde nastavit. Zkusím se na to podívat.

hvar

hvar
je to výhledově, když nejdou koupit body kdoví kdy se k tomu dostanu

Pamir

Je možno sem vložit fotku ke hře, kterou jsem nafotila já osobně a nechala nahrát už do Zatrolek, nebo musím vše fotit znovu. Nechci nikomu přebírat fota, jenom chci využít již mnou nafoceného materiálu.

ozzy

Kdyz je to Tvoje, muzes si s tim delat co chces :-) dela to tak vetsina, originalniho obsahu tu moc zatim neni
"Proč Já?!"
-ozzy-

Raven

Raven
Jak poznam jestli moje fotky byly schvalene nebo ne? Pridal jsem dve fotky kk Terra Mystice a ted je nemuzu nikde najit. Je treba nekde seznam fotek, ktere cekaji na schvaleni?

Oblud

Oblud

Tak to bohužel není. Ony se prostě objeví v galerii, kam jsi je uploadoval. Tohle mi nějak nedošlo. Píšu si do TODo listu.

Elis

Ať nezakládám další téma, tak návrh šoupnu sem...fotek v galerii se moje poznámka týká.

Celkem mi vadí, že když si prohlížím jakoukoliv galerii fotek u her, tak musím pořád rolovat kousek dolů abych viděla na obrazovce celou fotku. Chybí jí tak 1/5 (mám klasický velký monitor, dokonce ještě 4:3...) Prostě ta deskožroutí hlavička s asi pěti "řádky" zabírá dost místa. Po kliknutí na fotku, se tato sice pěkně zvětší, ale zase nejde kliknout na další, musí se zavřít. Po každém kliknutí na další fotku musím rolovat, což je tak trochu otravné.

Takže nebylo by možné a bylo by to moc fajn, aby se fotka ukázala na monitoru celá, jako to funguje např. na ZH ?

Guest_Ringo_*

Guest_Ringo_*
ad ELIS: dávám za pravdu, tohle mi rovněž taky trochu vadí, je to kapku těžkopádné.

Ladik

Tak vpravo nahoře nad galerií klikněte na tlačítko Prezentace a je po problému :)
May the Schwartz be with you...

Guest_Ringo_*

Guest_Ringo_*
Ladik: aha, skoda jen, ze je to tak nevyrazne napsano a vedle raziciho modreho tlacitka Nahrat to uplne zanika, Ze me nenapadlo na to vubec klikat:-)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů