Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Panzer,  [22:09:40 | 3. Dub 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [21:47:29 | 3. Dub 2020]

The Battle of Five Armies : Dojmy : Smakovo dojmy

Lomikar,  [18:07:31 | 3. Dub 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [10:33:17 | 3. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Frosthaven

Magicus,  [13:13:17 | 2. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Ages

devilfiend,  [9:28:52 | 30. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dreamscape

yarin,  [22:46:05 | 28. Bře 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

paladin91,  [17:28:45 | 28. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:29:06 | 27. Bře 2020]

Paths of Glory : Novinky : Nový Vassal modul

Martinmm,  [21:25:43 | 26. Bře 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lolo,  [21:22:26 | 26. Bře 2020]

Machina Arcana : Dojmy : Jakékoliv dojmy?

devilfiend,  [9:50:03 | 26. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Prodej her na e-bayi ?

Luke,  [21:29:09 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

ozzy,  [17:23:14 | 25. Bře 2020]

Debaty o Deskožroutu : Debaty o Deskožroutu a jeho pozici v deskoherním světě : Budoucnost Deskožrouta

Morthe,  [17:13:59 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [1:30:27 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [10:57:29 | 24. Bře 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

falco,  [9:36:48 | 24. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [8:33:26 | 23. Bře 2020]

22. 6. 2014 Turnaj v X-Wing miniature game

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
96 odpovědí

狗操的

狗操的

Pan Rozsypaná rýže

Vložený obrázek

Pravidla turnaje: Hraje se dle standardních turnajových pravidel FFG. Limit na jednu hru je 90 minut. Každý hráč smí před turnajem postavit až dvě armády (lhostejno či rebelů nebo impéria) do 100 bodů. Seznam armád, se kterými se hráč účastní turnaje, odevzdá před začátkem turnaje organizátorům, kteří mohou kdykoliv během dne zkontrolovat, zda hráč uvedenou konfiguraci jendotek a vybavení hraje. Formát turnaje (kdo s kým, počet kol atd.) bude upřesněn na místě v závislosti na celkovém počtu hráčů.

Hráči se do turnaje musí registrovat v rámci níže uvedeného formuláře do středy (včetně). Organizátoři si vyhrazují právo turnaj zrušit pro případnou neúčast. V takovém případě bude všem zaregistrovaným dáno na vědomí.

Účastnický poplatek: 150,- splatný na místě organizátorům.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Tento příspěvek byl upraven od 狗操的: 16 červen 2014 - 11:32

falco

Me gusta. I kdybych mel byt posledni a jenom cely den tahat lodickama. Dokonce mam i cas!
Everybody for himself

狗操的

狗操的

Pan Rozsypaná rýže

jj, vidím to dost podobně. Hlavní idea je "zahrát si".

Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Hovorka

Poznamenal jsem si to do kalendáře a rád si přijdu zajrát a poznat další hráče X-Winga.

K inspiraci pro organizaci, tady je odkaz na aktualizovaný turnajový pravidla ze stránek FFG: http://www.fantasyfl...ament-Rules.pdf Doporučujou tam například herní systém (losování a párování dvojic, bodování zápasů, atd.). Jsou tam taky některý změny oproti pravidlům - například se jinak (podle mě lépe) řeší určování iniciativy.

falco

Mimochodem hraje se klasika na 100 bodu? Nebo 150? Nebo uplne neco jineho?
Everybody for himself

狗操的

狗操的

Pan Rozsypaná rýže

Bude se hrát na 100 bodů, během turnaje je možno střídat strany (rebelové/impérium), ale nebude možno upravovat si armády na základě toho, co hraje soupeř. Před zahájením turnaje všichni účastníci odevzadají seznam toho, co budou hrát a během turnaje budu namátkově kontrolovat, zda opravdu hrají armády, co si před turnajem sestavili. Pokud zjistím, že někdo hrajě něco jiného, bude sežehnut laserem.

falco

chtel si rict sezehnut svetelnym mecem. Protentokrat ti to prominu.
Everybody for himself

Micc

Micc

Příhovorka

Ha 100 bodů, na to padnou skoro všechny moje modely, takže strach z výprasku světelnou palaší za úpravy armády rozhodně nemám :) Ale i když sestavím armádu z toho co mám a ne z toho co chci, svůj skafandr zadarmo nedám !! (Jestli mě ovšem rodina dá den volna). Btw přihlášení se bude řešit jak? Dopředu přes tudyma či web deskofobie, nebo až na místě stylem: kdo dorazí včas bude hrát?

Kubrt

Kubrt

Kecal

Viz https://www.facebook...723453/?fref=ts. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Micc

Micc

Příhovorka

Kvůli tomu se snad i na ten FB zaregistruju...

Kubrt

Kubrt

Kecal

Asi to nebude nutný. :) Věřím, že to tady Petr skenuje. Jelikož to zatím vypadá tak, že pokud on jako organizátor se ze soutěže vyloučí, tak beru první místo bez boje, tak se určitě bude snažit ulovit další zoufalce. :)

BTW Těch 100 bodů zas tak moc neni. V tom builderu to nepěkně naskakuje. Pokud chce hrát člověk s Falkonem, tak to snad aby hrál jen s ním. :D

falco

muzes mit dva Falcony :D.

Kazdopadne vcera jsme si davali pratelak a krome toho ze jsem dostal na budku tak jsme zatim napocitali 4 hrace (i s Petrem teda). Tak snad dorazi vice lidi.
Everybody for himself

Micc

Micc

Příhovorka

Já to mám tak na 75% že se dostavím k aktivní účasti. Na 100% to budu bohužel vědět az na poslední chvíli. :(

Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Hovorka

Přesně tak, 100 bodů není zas tolik. Stačí přidat pár droidů a vylepšení a už je spíš problém se dostat zpátky pod 100 :)

A kdyby to pořád nešlo můžu pujčit lodě nebo upgrady, který nebudu používat.

Micc

Micc

Příhovorka

V poho, na 100 bodů se v klidu dostanu a možná mi i jeden model zbyde​ :D Moc to neřeším, stejně jsem zatím hrál jen za rebely a jedinými protivníky mi byl můj 10 lety syn a o rok mladší synovec. Chci si hlavně zahrát s někým jiným, juknout jak to hrají druzí (sledovat videa z hraní je pro mě škoda času) a poznat nové tváře ;)

Lord Pupek

Lord Pupek

Výhovorka

Zobrazit příspěvek狗操的, na 03 červen 2014 - 10:40 , napsal/a:

Bude se hrát na 100 bodů, během turnaje je možno střídat strany (rebelové/impérium), ale nebude možno upravovat si armády na základě toho, co hraje soupeř. Před zahájením turnaje všichni účastníci odevzadají seznam toho, co budou hrát a během turnaje budu namátkově kontrolovat, zda opravdu hrají armády, co si před turnajem sestavili. Pokud zjistím, že někdo hrajě něco jiného, bude sežehnut laserem.

Jen abych si to upřesnil, můžu střídat strany, ale nemusím? Co se stane v případě, že budu hrát je za Impérium a měl bych hrát proti někomu, kdo taky hraje jen za Impérium? Bratrovražedný boj?

Kubrt

Kubrt

Kecal

Jj, v turnaji zcela běžná taktika,

Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Hovorka

Je to tak. V turnajích se často stává, že spolu bojují stejné frakce. Z hlediska příběhu je to sice divný, ale z hlediska strategickýho a taktickýho by taková bitva zajímavá být mohla.

Uvidím jak bude to střídání stran na turnaji řešené. Rád bych si taky totiž radši postavil jenom jednu letku (ať jenom půl dne neskládám a nerozkládám modely a nehrabu v kartách a žetonech :)).

falco

No ono kdyz si privezu pylicket s komponentama a tech 6-10 letadylek tak to neni tak hrozne :)
Everybody for himself

Lord Pupek

Lord Pupek

Výhovorka

Jo, vezmu si tedy jen 3-4 modely :-) Když se mi povede turnaj stihnout.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů