Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [11:57:48 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Hike,  [9:57:30 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Cyber security / ethical hacking

Floki,  [9:54:39 | 23. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Lomikar,  [7:42:48 | 23. Zář 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

wlcina,  [21:17:01 | 20. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Everdell: Spirecrest a Bellfaire

Levica,  [13:29:49 | 20. Zář 2019]

Velké herní události : Essen obecně : Essen 2019 - výpomoc na stánku Delicious Games

rbx,  [13:12:42 | 20. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

kafe s mlikem,  [20:09:18 | 19. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

paladin91,  [16:06:23 | 19. Zář 2019]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

falco,  [22:04:01 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Atterdag,  [14:32:23 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lolo,  [12:32:03 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Citron,  [11:44:49 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Překlady : Česká verze - ofiko

Lord Pupek,  [11:14:46 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:19:00 | 16. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Dojmy a pojmy po Herním Želivě 2013

Želiv 2013

• Nemůžete odpovídat na toto téma
65 odpovědí

rbx

Je hodina po sobotní půlnoci a čas už ukrajuje hodiny z posledního herního dne Želivi 2013. A další takováto akce je za dlouhých 5 měsíců. To bude dlouhé čekání. :(

A dojmy z letošního ročníku? Je to sice předčasné, ale chtěl jsem prostě být první :)
  • Ještě ani na jednom ročníku se nestalo, aby i v 5 hodin ráno byl sál každý den z jedné třetiny zaplněný. Letošní ročník je tedy po stránce výdrže obzvláště vyzrálý.
  • Více se hraje a méně se paří, je to v takové hezké symbiotické rovnováze, která mě osobně dost vyhovuje.
  • Lidi jsou stále příjemní jako vždy.
  • Letos jsem si kachnu s knedlíky a zelím vychutnal do poslední kostičky, jako snad nikdy. Mňam.
  • Potěšila mě vysoká volební účast, Karle hop na Hrad!

Takže ještě poslední den, už se těším na ráno, hip hip hurá!
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Elissa

Tak já za sebe jsem fakt ráda, že testování prťouse na herní akce dopadlo nad očekávání dobře, takže doufám, že na další už jedeme na celý průběh :) (i když česká a moravská sudička v podobě strejdů syda a hrabinha mě ještě pořád straší ve snech... <_< )
Sice jsem si nezahrála tolik, jako v předchozích ročnících (což jsem ale čekala), na druhou stranu byly všechny partie nezapomenutelné - obzvlášť party verze Voluspy (modří už vědí) :)
Díky všem za vlídné přijetí kojící matky (dokonce jste mě občas nechali i vyhrát! :P ) a Elle zvlášť za doprovod na mrazivé procházce kolem kláštera.

Polylux1

No jo, ja tady sice telem resil takovy ty klasicky pracovni veci, zkousky, koncerty a foceni v mrazu, ale dusi... dusi jsem byl s vami :)

A jak se povedlo predstaveni Deskozrouta?
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

rbx

Ja za sebe jsem byl velmi spokojen. Deskozrout muže byt mnohými chápán jako lehce kontroverzni projekt, takže jsem čekal i podobne přijetí. Místo toho jsem byl mile překvapen pozitivními reakcemi, hlavně Křen me obzvláště překvapil.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

karel

karel

Už jsem doma. Bylo to výborné, letos už jsem měl s sebou dětičky dvě, trochu jsem se obával, abych je nemusel mít celou dobu na krku a stihl vůbec aspoň něco, ale vyšlo to nad očekávání. Možná abych se začal bát, aby mě oni vzali s sebou příště...

Díky vřelé hlavně všem, co měli něco společného s organizací, jsem moc rád, že jsem se mohl opět vidět se starými známými a seznámit se (a zahrát si) i mnoha novými. Pro mně je to velký svátek, tolik času v kuse věnovat jen hraní opravdu nikdy a nikde jinde šanci nemám.

Takže se moc těším zase někdy na viděnou!

falco

Diky vsem :) jsem rad ze jsem stihl zahrat vse co jsem chte. Na chvili je deskovkova zavislost nabazena.
Everybody for himself

ozzy

díky, bylo to super, bohužel jsem si nezahrál téměř nic z toho, co jsem chtěl, ale to vůbec nevadilo :-)

kluci z trpaslíka! :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

eyron

Bylo to (tradičně) super. Tak příště u kvízu, Sydo proti všem :-)
Nepotěší, neurazí...

Permonick

příště kvíz bez euroher... kdo to vůbec hraje? :-P :-D
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

Elenistar

Zobrazit příspěvekPermonick, na 13 leden 2013 - 05:24 , napsal/a:

příště kvíz bez euroher... kdo to vůbec hraje? :-P :-D
mlč ty jeden ... v tu chvíli jsem si připadal jako opravdu inteligentní člověk...
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Miri

Miri

Velka vdaka organizatorom, spoluhracom aj protihracom :-). Mysiam zdar ;-)!

Tento příspěvek byl upraven od Miri: 13 leden 2013 - 06:40

Andy

Super zábava:) Jen to bude potřeba trochu dospat:)
Žetonky a eura....

TomasV

Díky všem za príma hraní a velký dík organizátorům.

A koho by zajímalo jak dopadly v Želivi volby:
http://volby.idnes.c...CZ063&o2=549215

Tangram

Díky všem za skvělé herní partie a atmosféru :). Myším pak zvlášť :)
Všechno je jinak.

kandelabr

jako vždy skvělá zábava a jako vždy jsem dnes úplně zbitý :) ten led na silnici k humpolci dost prověřil mé reflexy. doufám, že všichni doklouzali rovněž v pořádku. díky organizátorům, díky spoluhráčům, díky účastníkům kvízu, prostě díky všem, rád, jsem vás všechny viděl a doufám v brzké shledání.
ostříš!

bára

bára

ja tiež všetkým ďakujem. bolo to skvelé a hlavne vykombené :-) ako som slúbila, učet som už založila a idem trénovať, aby raz permon dostal odznak... ;-)

Opčík

no pre mna zatim najlepsia Zeliv, skvela herna disciplina! (a zada ma nebolia:)..

(Tradicne) chcem uprimne z celeho srdca podakovat Petovi a Radkovi za organizaciu a vobec (!!)
a tiez vsetkym fajnym ludom, co som znova videl ci prave spoznal, skvela atmoska, skoro az rodinka (bacha na deti!)
Sydovi za vela veci
a pak Kalifovi za uzasnych 15h nonstop v sags ERku.. cisty hergazmus.

Slubenym a nenaplnenym ludom a hram sa ospravedlnujem, zial to cele trvalo prilis kratko na to, ake to bolo huste..

ps. deskoherni kviz bol total ppcSKVELY!! ..ste borci, chceme viac!!

GESUNDHEIT!

Lomikar

Moje první velká deskoherní akce a bylo to žrádlo.

Nejen, že jsem vystíhal zahrát 18 rozličných her, ale od středečního večera jsem vystřízlivěl až po čtyřech dnech a téměř zapomněl jak se spí. Zejména díky ... tyvole já zase zapomněl jak se jmenuješ... za osmihodinovou kampaň v No Retreat! (v mém podání spíše jen Retreat!), Falcovi, Permonovi a DDmu, že přežili můj mentální kolaps v Love Letter a vlastně všem, se kterými jsem přišel do kontaktu, protože mě nikdo vyloženě nenasral a to je při takovém množství lidí na takovéto uzavřené akci při mých tolerančních dispozicích takřka neuvěřitelné.

Fakt paráda a pokud příští rok ještě bude třeba ještě obsluha nahoře bez a nebudou to chlapi, tak se z Želivi dost pravděpodobně stane jeden z  osobních highlightů roku. Díky, jsem dojat! :)

Jo a deskožrout se mi fakt popiči líbí.

Tento příspěvek byl upraven od Lomikar: 13 leden 2013 - 06:35

Smrt pragmatismu. Všechnu moc imaginaci.

Permonick

Lomikare, Lomikare... do roka a do dne... :D
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

assad

Taky se připojuju k pění ód a kromě díku organizátorům Radkovi a Petrovi děkuju i

Elisse za zapůjčení Chicken Caesar - parádní hra - nakonec se na Želivi zahrála 3x
Lomikarovi za zasvěcení do 1989
Pitrsovi za hrdinné snášení porážek :-)
Elenistarovi za eurozážitky
Kandelabrovi s Eyronem za geniální kvíz
a samozřejmě loserovi a Trstě za společnost už i během cesty

No a velkým překvapením pro mě bylo jaký úspěch zaznamenala Libertalia :-)

A Deskožrout se mi po počáteční mírné dezorientaci fakt fest líbí!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů