Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Vyhlášení nejlepší hry dle Deskožrouta za rok 2013 a slosování vítězů

video ceny nejlepší hra kvalita záznamu jak cyp no a co

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
129 odpovědí

Citron

@kandelábr:  ano, "nepřepínejte kanela!" rozhodně mělo zaznít
3D hory? Ale prosím vás...

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Moje pocity sú rozpačité.

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 27 duben 2014 - 08:42

Hike

Hike
Ludomyl:

Já právě z toho vyhlášení nemám vůbec dojem, že se to Ozzymu dělat nechtělo ... znuděný výraz Lomikara ™ zastřený mlhou nekvalitního záznamu je součástí věci. Ono to video jsi vůbec sledovat nemusel, vyhlášení "jako minulý rok" už tu proběhlo.

To, že nesledováním toho videa se připravuješ o tu největší porci zábavy, je tvoje vlastní chyba.

Bez urážky. (o:

Tento příspěvek byl upraven od Hike: 25 duben 2014 - 10:03

... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

ozzy

ale nám se to robit chtělo a velice nás to bavilo a evidentně to bavilo i spoustu dalších. A bavilo nás to tak, že v tom asi fakt budem pokračovat, holt máme svůj styl nestyl, který ti nesednul, příště můžeš přenout kanál :-) humor není jen jeden a i přerostlí puberťáci si zaslouží svůj program.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

ohóóó tak to naopak, nám se velmi chcelo a se zoufalstvím v očích jsme byli vychováni. Snažil jsem se to rozpixelovat co to šlo, ale pozornému oku ludomylovu neunikne ani myš!

Leč žádné strachy, následné video už bude ke spokojenosti i náročnějších diváků. Protentokrát budeme natáčet na vrcholu gejzíru v Yellowstoneském národním parku, za námi bude filhramonie vybrnkávat Čtvero ročních období, ať to má ku*va úroveň a v mezičasech si k nám přisedne David Kraus a prdne pár svých nesmrtelných frků. Bude to bžunda, ale ne zas taková, aby se to některých dotklo, bude to v mezích přiměřené zábavy pro slušné normální občany.

Pokud by to bylo snad ještě málo, dramaturgii následného dílu úzce konzultuji s Umbertem Ecem a Slavojem Žižekem. Ozzy tuším projednává pronájem Carnegie Hall a nakoupil kamerový jeřáb...

EDIT Hike: to nebyl znuděný výraz, leč díky lehké opičce a několika málo hodinám spánku jsem občas zapomněl kde jsem a co tam dělám

Tento příspěvek byl upraven od Lomikar: 25 duben 2014 - 10:08

Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Moje pocity sú rozpačité.

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 27 duben 2014 - 08:42

Ladik

Jsem rád, že jste ten zoufalý počin udělali, a hlavně jsem rád za vlak a štěkajícího Lomikara, který vlastně každou hru pomluvil (přestože víme, že si je doma sám rád hraje...). Těším se na další zoufalá videa z vaší kuchyně.
May the Schwartz be with you...

ozzy

kvalitu deskofobie od nás nečekejte, to nechceme. my chceme být sví, politicky naprosto nekorektní diletanti, které nikdo nebude mít rád!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Tak v tom prípade vám to vyšlo... a ospravedlňujem sa za moju diletantskú myseľ, ktorá to nepochopila.

Tindo

Tindo
Úzkou komunitu deskožrouta video jistě pobaví a z tohoto hlediska je zábavné a povedené. Ale, když jsem se sem registroval, myslel jsem, že Deskožrout má ambici být nejkvalitnější databází deskových her pro Česko a Slovensko, kam si i lidé deskovkami nepolíbení budou chodit pro rady. Zatím mám pocit, že toto je jen fórum pro klub přátel. Nedokáži si představit, že na základě tohoto videa třeba nějaký rodič svému potomkovi na hranici dospělosti koupí deskovku, aby hrál i něco jiného, než počítačové hry. Takováto prezentace spíš lidi mimo okruh komunity od deskovek odradí a to mi přijde škoda. To by bylo mnohem lepší jen sepsat článek. A takováto videa nechat jen pro komunitu, mimo oči náhodných návštěvníků, které snad doufám chce komunita k deskovkám nalákat.

Lomikar

Vložený obrázek
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Wolfhound

Wolfhound
@Tindo: buď rád, žes neviděl videa, které jsou drženy mimo oči náhodných návštěvníků...
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

kandelabr

Tindo:
neřekl bych, že toto video mělo ambici dělat nějakou osvětu a nedovedu si představit, že by si nějaký rodič podle něho vybíral hry pro své potomky. Já to vnímám jako gíkové sobě, ozzy udělal anketu a chtěl se podělit o výsledky.
co víc za tím hledáte? i když ukazovat na kameře lomikara by se asi dalo klasifikovat jako zločin proti lidskosti, nemyslím si že by tím nějak veřejnost musela zásadně utrpět. navíc "veřejnost" se k videu jen tak nedostane, neočekávám, že to video bude mít milionovou sledovanost a zdiskredituje tak pohled na deskovkáře.

Pro osvětu toho komunita myslím nedělá málo, Eyron a Elenistár nezávisle na sobě chodí s deskovkama do TV, deskofobici dělají deskofobii, thales píše do XB1 atd. atd. a všichni co deskovky máme rádi je propagujeme všude jak to jen jde. Kdokoliv sem příjde a vznese jakýkoliv dotaz, vždy se mu dostane kvalifikované odpovědi.

o co jako jde?
ostříš!

狗操的

狗操的

Možná je to jen o slovíčkaření... ono se to jmenuje Vyhlášení nejlepší hry dle Deskožrouta za rok 2013, tak si to video hold vztahují k sobě i bežní uživatelé a návštěvníci tohoto webu, kteří se nedokázali naladit na inside humor. Kdyby se to jmenovalo třeba Ozzyho gule 2013. Tak asi není v ničem problém.

Tento příspěvek byl upraven od 熊貓尿: 25 duben 2014 - 10:57

kren

Název "Ozzyho gule" není zas až tak špatný :D .
So say we all

ozzy

tak teď jste mě někteří pánové dostali, připadám si jako prznitel morálky. Pokud vím, neřekli jsme tam jediné sprosté slovo, o hrách jsme mluvili celkem poctivě. Pokud si myslím, že něco je sra*ka, tak to nebudu chválit nebo nějak diplomaticky zakulacovat a rovnou řeknu, že se mi to nelíbí, jestli jde o tohle. Pokud někoho pohoršil fórek, že hrou roku jsme jako první vyhlásili lords of the sierra madre, tak omlouvat se za to rozhodně nebudu a klidně si i přisadím, nevidím na tom nic, co by mělo vzbuzovat nějaké vášně. A že se to jmenuje vyhlášení nejlepší hry dle Deskožrouta za rok 2013 je zcela jednoduché: anketa proběhla na deskožroutovi a hlasovali o ní lidi tady z deskožrouta, nikdo jiný žádnou anketu neudělal a pokud vím ani nedělá.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Tindo

Tindo
Možná, že jsem jen okrajový uživatel, který nepochopil, jak Dezkoužrout funguje. Já jsem chodím kvůli katalogu her, na fóra moc nezavítám. A když se jmenuje soutěž o nejlepší hru jmenuje vyhlášení nejlepší hry dle deskožrouta, tak je to pro mne na úrovni nejlepší hry daného katalogu her, jako něco ofiiciálního a seriózního. Jako třeba databazeknih.cz vyhlašuje nejlepší knihu roku podle uživatelů a je to jakási výstavní skříň dané databáze.

ozzy

Tindo deskožrout je takový, jaký je. Můžeš ho využívat jako katalog, ale snaha je, aby to tu žilo. Výsledky ankety byly zveřejněny dávno před tímhle videem, mohl jsi ho nakrásně ignorovat, vítěze cen budu kontaktovat přes sz, takže ani kvůli vyhlášení vítězů na to nikdo koukat nemusí. Jestli hledáš něco oficiálního a seriózního, tak doporučuju stránky ministerstva zemědělství nebo si natočit vlastní video a udělat vlastní anketu, tj. věnovat tomu svůj čas a svoje peníze.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Mejlo

To tindo: Ale vždyť to tam vše je? Vyhlášení nejlepší hry roku dle uživatelů deskožrouta, hry se tam rozebraly, dle mého názoru, dostatečně a kvalitním způsobem. Možná tam bylo víc subjektivity než by si někdo mohl představovat, ale já mám raději subjektivitu, než něco čemu se říká objektivita, ale málo kdo ji dokáže používat ...

Tento příspěvek byl upraven od Mejlo: 25 duben 2014 - 01:49

Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

sydo

Ja furt nechapu, v cem je problem. Mne to video prislo informativne hodnotne, o hrach se tam mluvi k veci a pomerne obsahle, napriklad vice, nez pri vyhlasovani Deskofobie (tim nijak nehanim tento pocin). Je jasne, ze se nikdy nic nebude libit kazdemu (co je to za vetu?), ale pokud vas zajima jen poradi her, muzete kouknout do fora (tvuj problem Tindo, ze ho nesledujes) a na video koukat nemusite. Knucite, jak kdyby vas do toho nekdo nutil.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů