Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

icebear,  [6:09:48 | 10. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Vyhlášení nejlepší hry dle Deskožrouta za rok 2013 a slosování vítězů

video ceny nejlepší hra kvalita záznamu jak cyp no a co

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
129 odpovědí

progamer

progamer
Musím říct, že ozzy je fakt vtipná persóna.

Tento příspěvek byl upraven od progamer: 24 duben 2014 - 12:03

Moje jmeno je Lorenzo, jsem ital žijúc stridave v Čechách a Slovensku už 7 let a čeština je muj tretí jazyk. Sorry za pripadne chyby v pravopise.

Ladik

Rozhodně souhlasím s většinou pochvalných ohlasů, chtělo by to více videí z této produkce. Jen řekněte, kolik pořadů o deskovkách je natočeno v takto náročných kulisách? Kdo z tvůrců se takhle plácne přes kapsu a zajistí si průjezd vlaku, nebo štěkající psy? Ve většině pořadů stojí autoři před policí se svojí sbírkou her, aby ukázali, že na to mají, ti majetnější se nebojí i posadit.
May the Schwartz be with you...

rbx

Projizdejici vlak? U Ozzyho? Neni mozna...
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

víš Radku, to je přesně ta frajeřina, kdy se ukáže kvalitní produkce, výprava a režie... pro naše fanoušky umíme zařídit  vlak!
"Proč Já?!"
-ozzy-

assad

Kvalitní podívaná. Hlavně kvituju natáčení v exteriéru, což je jak všichni víme, fakt nákladná záležitost.

Mohl by někdo z moderátorů odkrýt téma s hlasováním o hru roku, které se během finále skrylo?

DD.

Odkryto.

zgrywus

zgrywus

Vlak dobrý, ale příští rok by to chtělo startující letadla :)
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Lolo

bolo to super, malo pixlov - vela zabavy
Anytime, anywhere

matewr84

matewr84

jj, humor mi je blízký... začínám nacházet lidi sobě podobné a to nejen z hlediska koníčku(ů)

peca

Přidám se k pění chvály, úžasný video. Vlak byl výborný nápad, vzbudil mě akorát včas. Pánové OZZY a LOMIKAR u mě mají krvavá záda o která se musí sami přihlásit při vhodné příležitosti :-)

Thales

Pěkné, gratulace vítězům! A pamatujte vyřčené, příště musí hlasovat dvě stě lidí. B-)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Moje pocity sú rozpačité.

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 27 duben 2014 - 08:41

kandelabr

přesně tak! čekal jsem, že ozzy bude skákat z hořící helikoptéry. jsem rád, že jsem nepřispěl.
ostříš!

sydo

Me to vyhlaseni vylozene zklamalo. Uz jsem videl hodne vyhlaseni, ale tohle je suverenne nejhorsi.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

ozzy

děkujeme všem za podporu, zvláště ludomylovi, díky vám jsme se rozhodli, že v tom budeme pokračovat a půjdeme s kvalitou ještě níže, abychom se fanouškům zavděčili
"Proč Já?!"
-ozzy-

kren

Zobrazit příspěvekludomyl, na 25 duben 2014 - 07:57 , napsal/a:

... je totálne zhodenie snahy o kvalitný web, kvalitný program a kvalitnú súťaž....

Možná sis nevšiml, že ta anketa je Ozzyho aktivita, soutěž je Ozzyho aktivita, cenu věnuje Ozzy a tak i kdyby vyhlášení četl z toaletního papíru v rozlišení 50 x 50 pixelů, tak je to opět jeho aktivita.

PS: Mě to tedy taky zklamalo, protože jsem nebyl vyhlášen :angry: .
So say we all

kandelabr

Přiložený soubor  ozzykar.jpg   29,57K   88 Počet stažení

ještě je kam stoupat.

Tento příspěvek byl upraven od kandelabr: 25 duben 2014 - 08:35

ostříš!

kandelabr

a specialně pro křena edice 50x50 pixelů
Přiložený soubor  ozzykar50x50.jpg   10,59K   72 Počet stažení
ostříš!

Panzer

Panzer

Tak toto je suveréně nejlepší vyhlášení na deskoherní scéně! Dokonce pánové dokázali téměř nemožné - klíčovat zelenou krajinu na zeleném pozadí. A to navození retroatmosféry záměrně sníženou kvalitou videa jenom podtrhuje snahu na nic si nehrát a co nejvíce se přiblížit tisícům řadových hráčů. Paráda ! Nabídky zahraničních vydavatelů k zařazení jejich her se už určitě hrnou, jenom bych doplnil anglické a japonské titulky (anebo to nadaboval anglicky s českými titulky) ;)

kandelabr

(přidal jsem nějaké speciální efekty)

Přiložený soubor  ozzykar-ful.jpg   199,06K   114 Počet stažení
ostříš!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů