Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Vyhlášení nejlepší hry dle Deskožrouta za rok 2013 a slosování vítězů

video ceny nejlepší hra kvalita záznamu jak cyp no a co

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
129 odpovědí

Lomikar

Zdálo se vám video k Ozzyho unboxingu amatérské, klouzající po povrchu a s některými základními začátečnickými chybami?
Vizte předávání cen Deskožrouta za rok 2013! Obsahuje všechny výše zmíněné ingredience, ale zato trvá téměř 50 minut!
Pokud se vám zdá, že to nedává často moc smysl, berte v úvahu, že bylo natočeno na první dobrou bez předem daného scénáře a celý je částečně zrežírováno siaronovou hruškovicí z předešlého dne. Vaše kritika nás nezajímá, vaše chvála ano.
Nízká kvalita videa způsobena punkovým stříhacím programem, který srazí rozlišení videa dle vloženého snímku nejnižšího rozlišení. Po hodinovym renderu jsem se rozhodl, že rozhodně nehodlám zjišťovat který ze snímků to byl, abych to celý přeposouval znovu a opět renderoval, takže se s tim smiřte.
Příště to bude ještě horší.

https://www.youtube....h?v=bAo8KeHGWPQ

Tento příspěvek byl upraven od Lomikar: 24 duben 2014 - 08:58

Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

rbx

Lomikare, nevidet ten pristroj, co sis pred koncem roku poridil na nataceni pohyblivych selfie na hernich akci, tak si myslim, ze jsi to natacel na Nokii 3110 :-) Tohle video je fakt znamka punku :-)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

kamera je naopak geniální, přizpůsobila rozlišení vizuálnímu stavu aktérů
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

No tak to je husty, musim rict ze jsem si pomyslel presne co Radek, ze muj telefon pred 5ti lety tvoril lepsi videa, nez Lomikarova kamera za 30k :).

Mejlo

Edit: Smazáno pro spoiler

Tento příspěvek byl upraven od Mejlo: 24 duben 2014 - 11:08

Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

sydo

Aaa, Sierra Madre tilko!
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Amis

Teda, to video mi (navíc podloženo kvalitou obrazu) nostalgicky připomnělo dobu před 20+ lety kdy jsem na ČT2 čekal kdy se ozve "And now for something completely different" ;)

ozzy

jelikož jsem pochopil, že je tu většina bezkulozních a nevydrží tento skvost až do konce, tak pro fajnšmekry doporučuji přeskočit rovnou na vyhlášení nejlepší hry, které začíná přesně v minutě 32 :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Kubrt

Můžete nám povědět nějakou veselou historku z natáčení?
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

kren

Protože v práci nemám zvuk, tak kdyby se ----- neozval, tak ani nevím kdo vyhrál.

Tento příspěvek byl upraven od DD.: 24 duben 2014 - 11:34
odstranen spoiler

So say we all

Mejlo

Svůj předešlý příspěvek jsem raději smazal. Abych nevyzrazoval jak to dopadne ...
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

acedrac

To by ešte mal svoj upraviť aj kren :).
---
boardgametales.wordpress.com

kandelabr

dobré to bylo kluci, hezky se mi u toho kreslilo. Tedy oproti křenovi který koukal jenom na video bez zvuku jsem měl jen zvuk bez videa, ale i tak fajn :) dík.
ostříš!

Kubrt

Tak si můžete vyměnit zážitky. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

sydo

Briza hlavne prisel o Ozzyho triko Mossad.

gev

Krasne to bylo, kvalitni… Obsahove i technicky, samozrejme :D

Lomikar

pro malé zopáčko: neni to kamerou, ale střihacím/renderovacím programem. Z tohoto pohledu uvítám nějaké tipy (zvláštní fórum či PM)

jinak jestli to kren dokoukal celý bez zvuku, tak získá ještě bonusovou cenu sebetrestající psychopat 2014 a s ozzym ho zadarmo můžeme bičovat důtkami dokud neřekne heslo

rbx

Lomikar... tazke ten pomer stran 4:3 jde taky na vrub rendru? :-)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Lomikar

čeknul jsem originál a ten je 16:9, mimojiné bohužel jediný formát do kterého se to dalo převést je WMV, u každého jiného formátu to okamžitě spadlo :)

sydo

Kvalitu obrazu pichat, posloucha se to skvele a dnes mi to prijemne zpestrilo sluzebku.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů