Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Koncerty a hudební události

• Nemůžete odpovídat na toto téma
159 odpovědí

sydo

A hlavne Revenge nazivo bude strasna zabijarna!
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

fuchso

fuchso
tak Lomi mal pravdu, presun do Chmelnice, vyradenie Deus Mortem... skoda, tesil som sa ze to bude v Udogs, ale tak co uz...

sydo

Uz je to tady :D
Rikam si, ze Underdogs musi byt dementi. Proc ty kapely bookuji, kdyz si za tim nedokazi stat?

Lomikar

já si myslim, že spíš dostali nůž na krk od jiných promotérů, který tam pořádaj koncerty celkem pravidelně a na jejichž koncertech dost stojí
Smrt pragmatismu. Všechnu moc imaginaci.

sydo

Takze v Nemecku antifa vyhodi Mglu z Berlina, ceskej gnwp klub ji vezme a pak se divi :)

Floki

Tak hlavne, ze Ortel na Vaclavaku je v klidku :D Ale zustavam v pohode, protoze zejtra do presunou do lucerny a to mam blizko.

Tento příspěvek byl upraven od Nate Higgers: 29 duben 2019 - 12:53

Lomikar

V Exitu bych se nebál, že by měli problém s čimkoli. Je to hroznej pajzl. Ten sklep Underdogs by se k nim parádně hodil, škoda, že to gumy zazdili.
Každopádně akred přišel, na středu už balim vlajku :)
A pak na Morriseyho choděj lidi po tisících, že "jim jde jen o muziku" a nikdo obočí nezvedá.

sydo

Copak oboci...
A Neigemu to Aryan Supremacy asi taky proslo.

Lomikar

Niege to nahrál někdy v sedmnácti a pak v několika rozhovorech řikal, že to byl fakt mladistvej omyl a že srryjako. Navíc prostě Niegemu tu pravačku prostě věřit nemůžeš, kór když chodí teď na koncertech vověšenej lapačema snů apod

Floki

Tak to mam radost, ze se tam hezky sejdem.
Zacinam teda pomalu předhoňovat dvěma prstama

https://m.youtube.co...h?v=qMlgse8LjS0

sydo

Doufam, ze Revenge nepriveze moc desek a merche, at neodchazim jak chudak.

fuchso

fuchso
jsem to nakonec nedal :-/ leze na me nejaka nemoc, tak radsi jenom sedim doma :-/

sydo

To je skoda, bylo to super. Vsude se hajlovalo a zpevak Mgly si misto hlavy transplantoval totenkopf.
Skvele jim to slapalo, doufam, ze nam sem nemecka antifa prihraje vic kapel, ktere by jinak jen projely kolem. Revenge taky narez a Mallephyr ostudu neudelali.

Lomikar

Mně se nejvíc líbilo, když se zapalovala figurína chamtivého žida. Nakonec jsem si koupil vlajku kriegsmarine a lugera s logem kapely.

Floki

Mgla byla famozni! Jak jsem porad vozralej ze vcerejska, tak se mi ani nedari si na bundu nasit ten hakovej kriz, co davali vsem u vstupu.

sydo

Mglu vysiraj, al ena billboardy daj v pohode konzik HH88.
Vložený obrázek

Lomikar

jejda 80 let a 50 dní od napadení Polska. A Antifa se zase někde šťourá v nose. Třeba to budou muset přesunout na Ukrajinu.

sydo

Sokyra Hegera :)

Beholder

Muse vcera v letnanech - total epic mega masakr scifi show
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

Floki

MGLA 4.9. v Brně!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů