Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

alucard,  [22:05:52 | 24. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:06 | 24. Kvě 2018]

Zombicide : Dojmy : C4 - Save the Cheerleader

Mejlo,  [14:19:14 | 24. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

Havelock,  [12:22:11 | 24. Kvě 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

michalxo,  [10:47:52 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Gaspar,  [10:36:56 | 24. Kvě 2018]

1860: Railways on the Isle of Wight : Dojmy : První hra ve 4 hráčích

Elnie,  [7:03:35 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

pillgr1m,  [22:44:46 | 23. Kvě 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

sydo,  [16:01:13 | 23. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lomikar,  [13:59:16 | 23. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Kamil,  [12:17:56 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fireball Island

Xatrix,  [10:43:19 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arcadia Quest - Riders

Luke,  [22:12:06 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Lolo,  [11:22:57 | 22. Kvě 2018]

Koncerty a hudební události

• Nemůžete odpovídat na toto téma
113 odpovědí

Lomikar

Lomikar

cyve to bude podzim, když na to koukám - Melt Banana v Žižkostele, Sleepmakeswaves ve vopici, Laibach v Kropoli a sydo se mnou určitě půjde na international virgin convention Alcest + Anathema.
A to mě ještě láká Attila s Mayhem přehrávající komplet prvotinu, leč ta Bratislava smrdí, že tam budou vystřelovat pravice jak devátýho listopadu
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

sydo

No a jeste ty Nyogthaeblisz a spol den po Dudovi :) Ja o tech DMDS live taky uvazoval, ale ta Bratislava :(
Alcest - jestli Neige zahraje Aryan Supremacy, tak se prijdu podivat ;)
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

sydo

Z nedele mam celkem rozpacite dojmy - sel jsem hlavne na (Dolch) a King Duda, Caronte jsem neznal a Ruins of Beverast me pri poslechu nijak nezaujali, ale byl jsem na ne zvedav nazivo. Na posledni chvili poradatele prohodili Caronte a (Dolch), tudiz jsem z druhych jmenovanych stihl polovinu. Takze jsem prisel uz prednasranej a vlastne jsem si tu jejich druhou pulku zas az tak neuzil. Caronte se dali prezit, ale teatralni zaklinani tlusteho zpevaka bylo spis k smichu a nenapravil to ani tim, ze mi pak na baru pochvalil KPN nasivku :) Ruins of Beverast az na jeden skvely moment nudili silene, takze vecer mohl zachranit jen King Dude. Ten prisel solidne nalitej, ale hral skvele a podnapile hlaskoval. Navic jsem pred jeho vystoupenim na baru vrazil do te krasne plesate basistky, takze i erotika byla. Jenze jak byl KD nalitej, tak porad povidal a povidal, pak se sel kytarista vychcat a ja musel v pulce show odejit na posledni spojeni dom. Takze pulka z (Dolch) a pulka z Duda :(

Nicmene pondeli to uz byl jinej sekec. Hells Bells je sice klub uplne na pytel, obzvlast, kdyz se do nej ma vrazit 100 lidi. To uz rovnou mohli hrat u nas v obyvaku. Koupil jsem si pivo a pin Nyogthaeblisz a sel se postavit pod podium, kde jmenovani prave staveli stage. Je vtipne, kdyz kapela hraje v maskach, ale 5 minut pred vystoupenim je vidite, jak si podavaji lepici pasky, vesi platno a buzeruji zvukare, kterej podle vzhledu dela kulturu pro SPD a neumi anglicky. Nicmene kapela vypadala jako z castingu na Narcos - sicarios jak z citanky. Pak uz odesli do backstage a vratili se v cernych kuklach a hnedka spustili Bioterroristic Holocaust. Moshpit jak na OEF a vedle me asi nejzpocenejsi typek v CR, kazdopadne mi to v tu chvili bylo jedno. Ani nevim, jak dlouho hrali, ale po setu jsem chytil tricko a presunul se dozadu od podia, jelikoz uz jsem skoro neslysel a vepredu byl slyset hlavne kopak, kytary v cudu.
Possession jsem mel jen lehce naposlouchane z Bandcampu, ale nazivo naprostej narez - na podium vtrhli, jak kdyby nasli Klopikuv kufrik, obri basak byl hrozne zlej a black/deathovy riffy tam sazeli, jak kdyby se nechumelilo. Jen ty "ciste" pasaze zpevak fakt nedaval.
No a nakonec Black Witchery. Potesilo me, ze nazvucenim dosahli toho zlyho warmetalovyho zvuku jak na albech, kviliva kytara, hrozne zlej zpevak, vsechno, jak ma byt.

Kdyby klub nebyl naslapanej jak metro v 8 rano, bylo by to lepsi, ale i tak pro me neskutecnej zazitek (priznavam, ze jsem letos moc konziku nestihl). Priste Cloven Hoof priveze Profanaticu (brezen 2018), tak uz se tesim.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Lomikar

Lomikar

ten KD, to byla hrozná pakárna nakonec, ale bavilo mě to. Spíš to doplatilo na to, že valná většina lidí to prostě byly přiblblý metly, co dorazily na Ruins of Beverast a ty Dolch, který maj obě za sebou nový alba a tenhle rok tu ještě nebyli. Na King Duda tam stáli všichni jak meeply nebo prstili foťáky, za což je tam KD taky po spravedlnosti sprcal.
Beverast mě naprosto odstřelili prvním songem, ale pak už to bylo pravda trochu čekání na Godota, které když už jsem se trochu začal bavit, tak tam líply ty patetický clean vokály a rázem to začalo znít jak Root.
Předchozí kapela to byli ještě větší experti. Bulharskej Hamlet, co se tam svíjel před bannerem, na kterym byly snad všechny náboženský symboly krom daguerrotypie Jaroslava Duška, to zabil luxusně. Jinak by se to i dalo poslouchat.
KD nakonec poslední dva songy jel už vožralej takový falše, že se i kapela gebila, takže to bylo takový rodinný a fajn.
A hlavně po koncertě byla ta trojka z basačkou, kterou už sydo nestihnul.
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

M1891TS

M1891TS
Nemám rád tu současnou módu "pomalovaných a zamaskovaných black šašků"
Hudba o ničem .
Zůstávám už  přes 25 let u Grindcore a jsem spokojen.

Kluci ušatí namalovaní :

https://m.youtube.com/watch?v=EPcfeO10tWc

https://m.youtube.com/watch?v=2u-sX4mAG88

sydo

Fotaky me taky serou, vrchol byl v Hells Bells typek, kterej vyskocil na lavici a natacel si Possession na Macbook. Jinak nikdo nefotil, protoze na to nebylo misto (jen par lidi cvakalo tohodle dementa). KD je hlasil hezky, jen se na tom hrozne zasek, jak byl nadranej :D

@M1891TS (hezky se to pamatuje): Nyog si myslim jsou pro fanousky grindu a noise velmi snesitelni, alespon me to vystoupeni preneslo do leta na OEF.

Lomikar

Lomikar

@M1891TS tyve to je zase sypání rozumů za dvacku "současná móda" (wut?) "hudba o ničem" - díky mámo, věřim, že chlepník rozumů ještě nedosáhl svého dna.

M1891TS

M1891TS
sydo: pro někoho hudebně snesitelní možná ano,ale pro mě který vyrůstal na Sore Throat,OLD,Macabre,Carcass... je to bída.

Lomikar: a tak to je a nic s tím nenaděláš :)
P.S. vždyť ty vlastně jsi taky zamaskovaný :)

ozzy

Umrel Wabi Danek :-( pro me hodne smutna zprava, jeho pisnicky mi poustel tata na vinylu a dodnes je zpivame u ohne...
"Proč Já?!"
-ozzy-

sydo

Na Silvestra na pocest zabekame Hudsonsky sify :(

ozzy

A dneska Malcolm Young... Chapu to tak, ze ani dabel nechce poslouchat ortel....
"Proč Já?!"
-ozzy-

Mortimer

Jo, tak si asi nějaký ty elektrikáře dneska pustím...

Lomikar

Lomikar

to ho postaví zpátky na nohy

sydo

Ve stredu 14.3. ve Futuru Rome (antifasisticky neofolk, zni to jak oxymoron, co? :)): https://www.youtube....h?v=xDcK_z5GA5s
https://www.facebook...06307606266938/

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů