Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

DD.,  [13:46:54 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Hra roku 2013 - výsledky

• Nemůžete odpovídat na toto téma
45 odpovědí

ozzy

Dámy a pánové, je to tady, máme tu pořadí:

1. Eldritch Horror - 36 hlasů
2. Concept - 28 hlasů
3. Quantum -26 hlasů
4. Eight Minute Empire - 25 hlasů
5. Tash Kalar - 23 hlasů
6. Study in Emerald - 21 hlasů
7. Nations - 17 hlasů
8.-9. Pathfinder - 16 hlasů
8.-9. Lewis and Clark - 16 hlasů
10. 8 Masters Revenge - 10 hlasů

Celkem zahlasovalo 85 lidí. Všem velké díky za účast, losování a krátká sumarizace Hry roku se uskuteční v nejbližším možném termínu před kamerami Tomových her. Hlavní cena bude Eldritch Horror, nebo jiná hra v ceně Eldritchu, dle výberu výherce. Další tři ceny budou překvápko.
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Nevím jak vy, ale moji favoriti se moc neumístili. Číslo jedna pro mě byly Nations, pak Study in Emerald a Qauntum. Aspoň to se dostalo do top3. Dost velké zklamání je aspoň pro mně Lewis and Clark, myslel jsem, že ho lidi vytáhnou výš.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elenistar

Pro mě zase je překvapením ten eldritch... Asi mu dám šanci a někde ho vyzkouším. I když mě koop z ArkhamWorldu moc neláká. Dál jsem překvapený, kam až se vyšplhalo eight minute empire. Jako hezký to je, (i když po vyzkoušení Legend, pro mě pozbývá tahle hra smyslu), ale je to taková hra nehra. Než se člověk naděje tak je konec a vyndání z krabičky trvá zhruba stejnou dobu. Jinak moji favoriti se celkem umístili. :)
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Elissa

Pro mne ideální, přesně pro tyhle tři jsem hlasovala - teď už jen ten EH vyhrát, abych ho nemusela kupovat, a co nejdřív aby vyšel ten Concept... ;)

Opčík

opat, vdaka za sutaz!) a nebud smutny, moj favorit sa nedostal ani do toho uzsieho vyberu :D

GESUNDHEIT!

Coywolf

Coywolf

Ozzy: Díky za soutěž, vždycky jsem zvědavej co se jak umístí.

Je škoda, že můj favorit Study in Emerald se po úspěšném probojování do top 10 zasekl na 6 místě...ale stejně dostal víc hlasů než je vůbec v ČR kopií, takže dobrý :D (vzhledem k tomu jak málo těch her v ČR je, tak je to asi pochopitelné, že nemohl vyhrát, ale stejně jsem tajně doufal).
Co se týče Eldritche a Conceptu, tak ty bych asi rád vyzkoušel. Zvlášť když jsou na 1. a 2. místě...
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

kandelabr

8minut: řekl bych, že umístění je celkem logické, protože vzhledem ke stopáži hry si ji vyzkoušel téměř každý. nations nebo study in emerald zdaleka tolik lidí nehrálo. eldrich zase boduje díky hypu. ono by bylo (právě kvůli složitějším a delším hrám) víc fér hlasovat o hrách z minulého roku až někdy koncem tohoto roku, aby je lidi stačili vyzkoušet, bylo by to relevantnější.
ostříš!

rbx

jenze to uz by nikoho nezajimalo... v te zaplave novinek.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

kandelabr

to je mi jasne. jen mi to prijde skoda, protoze to znevyhodnuje slozitejsi hry a hry ktere vysly tesne pred koncem roku.
ostříš!

Citron

Zobrazit příspěvek.pčík, na 02 únor 2014 - 01:03 , napsal/a:

a nebud smutny, moj favorit sa nedostal ani do toho uzsieho vyberu :D

Jestli jsi hlasoval pro ER... ;)
3D hory? Ale prosím vás...

Prsťák

Fuuuha tak EH je pro mě tedy dost překvapení, ne že by to byla špatná hra, ale rozhodně není top loňska, zvlášť poměr cena / výkon. Ale tak proč ne. Concept je na druhém místě a Quantum na 3 takže ok.

Díky za uspořádání soutěže ozzy
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

Prsťák

Navrhl jsem přidat na DZ do ocenění i finálový výběr kromě vítěze. Pokud to podle vás nemá cenu dejte vědět.

Oblud

Oblud

Určitě to má cenu. Jen to pak někdo musí správně přiřadit ;) .

Kubrt

Já mám z výsledků radost. EH je dobra hra, která tezi z celkem široké cílové skupiny. Jelikož se dle mého povedla, tak ji první místo preju. Concept taky budu muset vyzkouset. Quantum mi na druhou stranu moc nesedlo a čekal jsem lepší umisteni Pathfindera.
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

falco

Cekal jsem po prvnim kole ze Study in Emerald bude vyse ale i tak slusne umisteni :) jinak jsem asi nebyl prekvapen po hlasovani v prvnim kole :)
Everybody for himself

Prsťák

Zobrazit příspěvekOblud, na 02 únor 2014 - 02:29 , napsal/a:

Určitě to má cenu. Jen to pak někdo musí správně přiřadit ;) .

mám to v plánu :)

Atterdag

Atterdag
Na to Quantum se asi budu muset podívat. Kdyby přišly dřív Diskwarsy, hlasoval bych pro ně:)

Havelock

Taky jsem čekal, že se Pathfinder umístí vysoko. Za EH jsem rád. Přiznám se, že AH jsem ještě neměl čest hrát, ale pokud je EH tak dobrá hra, tak jsem jedině rád, protože princip Cthulhu/Indiana Jones mi přijde mnohem zajímavější než poflakovat se po fiktivním městečku :)
Bez urážky!

falco

Arkham jsem mel rad, ale na EH jde videt ze to autori vice vymazlili a bere si to lehce Dejovost z Mansions of Madness ale pritom to ma hlavni duch hry ve stylu Arkhamu.
Everybody for himself

Thales

Concept, Study in Emerald a Nations jsem nestihl zahrát. Čekal jsem o něco výš Lewis & Clark. Je zajímavé sledovat, jak se do výběru dostala hra 8 Masters Revenge, která by se (alespoň si to myslím) bez objevení v Essenu a následné propagace Radkem v Tomovkách, Pardubicích a Želivi rozhodně neprobojovala do první desítky a v zásadě by jí ani nikdo neznal. Což by byla škoda, hra je to pěkná. ;)

Eldritch Horror na prvním místě se dal očekávat. Jak napsal Falco, tvůrci vzali původní Arkham Horror a vyšperkovaly ho do nynější podoby. Především dějovost, svázání setkání s prastarým, cestování po světě a samozřejmě výtečné provedení a hype FFG udělají své. :)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů