Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:39:33 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [20:54:58 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

alucard,  [14:17:26 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Wolfhound,  [14:11:31 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [7:56:09 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Wolfhound,  [7:41:11 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hellenica: Story of Greece

leizeQ,  [7:28:03 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Prehrani original dvd filmu se zvukem 5.1

Beholder,  [15:36:51 | 16. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

sydo,  [13:36:51 | 16. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [8:25:25 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Novika od FFG - Discover: Lands Unknown

zgrywus,  [6:46:26 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sword & Sorcery

alucard,  [4:11:38 | 16. Srp 2018]

Dune : Kompost : Licence

Thales,  [10:39:31 | 15. Srp 2018]

Infidel : Novinky : P500 men of Iron tripack

Lomikar,  [9:07:31 | 15. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : nástroj pubmeeple.com na vytváranie TOP XY

acedrac,  [9:41:23 | 14. Srp 2018]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Nefunguje sledovani vlakna

falco,  [9:05:20 | 14. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : Kvalita komponent - komentář

devilfiend,  [8:51:31 | 14. Srp 2018]

Kurýrní výpomoc

kurýr pošta doručení poslání balíček zásilka cesta doprava

• Nemůžete odpovídat na toto téma
33 odpovědí

peca

peca

Tak jsem tam zavolal a po několika minutách čekání, až to operátor ověří, jsem se dozvěděl, že možnost vyfotit to nemají. Jedině se tam stavit osobně. Dmnti, fakt.

Twix

Twix

pracuju v mall.cz a fakt ti to nikdo nevyfoti :) czc je pod nama taky a taky nic nevyfoti :D neda se nic delat

peca

peca

Zatracený buržousti, jen byste se váleli po kancelářích a práce žádná ;-)

Jestli teda nikdo nemá cestu kolem, tak já to holt objednám a případně vrátím, no. CZC má u nás alespoň výdejní místo, kde jim to můžu poslat zadarmo. Pokus U Alzy mě stál kilo na poštovným. Sakra to je 1/3 datapacku do A:NR :D

Havelock

Havelock

Našla by se prosím nějaká dobrá duše, co jede do Essenu a mohla by mi vyzvednout a dovézt do Prahy nějaký věci z Kickstarteru (konkr. Heroes of Normandie)? Předem díky za všechny pozitivní ohlasy :)

DD.

Já tam budu vyzvedávat svůj HoN KS takže bych ti to asi mohl vzít. Co vše tam máš?

peca

peca

Potřeboval bych z Prahy (od Standy Bludíka) na DeskoŽraní dovést krabici a žetony od A:NR. Karty jsem už dostal v deskách, ale krabici Standa zapomněl doma :)
Pokud se najde ochotný posel, tak detaily domluvíme v poště. Jde mi teď hlavně o možnost domluvy...

nejedu, tak už nic.

Tento příspěvek byl upraven od peca: 22 říjen 2016 - 06:25

zgrywus

Ahoj, najde se někdo z Olomouce, kdo by vyzvedl hru a poslal ji poštou?
POGROMCA SZATANA

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 07:34 , napsal/a:

Ahoj, najde se někdo z Olomouce, kdo by vyzvedl hru a poslal ji poštou?
Ahoj, kam? A to mi řekni, že někdo v Olomouci neumí posílat poštu.

Lomikar

protože v tý krabici určitě bude kilo heroinu a na poště by se na to přišlo a proclili by mu to :)
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

zgrywus

Za Krokodýla se snad žádné clo neplatí,ne?

Ale vážně, je to proto, že ten chlapík ze ZH nabízí jen osobní předání. Tak zatím jen sonduju, jestli je vůbec nějaká možnost dopravit to do civilizace.
POGROMCA SZATANA

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 02:34 , napsal/a:

Za Krokodýla se snad žádné clo neplatí,ne?

Ale vážně, je to proto, že ten chlapík ze ZH nabízí jen osobní předání. Tak zatím jen sonduju, jestli je vůbec nějaká možnost dopravit to do civilizace.

Jestli myslíš oplprokopa, tak s tím se klidně domluvím - možná ho i ukecám, aby to na tu poštu donesl :)

zgrywus

Kew: Tak já se mu na jednu stranu nedivím, že se mu nechce blbnout na poště s War of the Ring
POGROMCA SZATANA

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 04:42 , napsal/a:

Kew: Tak já se mu na jednu stranu nedivím, že se mu nechce blbnout na poště s War of the Ring

Že bych tu nabídku ještě odvolal? :D Jako asi to půjde, příp. kam by se to kurýrovalo? Teoreticky můžu někoho vyslat směrem Brno, Praha, případně nějaká herní akce (možná Zatrocon).

zgrywus

Kew: PM
POGROMCA SZATANA

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů