Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

karel,  [20:06:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [13:34:02 | 20. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [8:27:43 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [10:48:57 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:30:47 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Upravy komponent

leizeQ,  [12:14:58 | 17. Led 2019]

Kurýrní výpomoc

kurýr pošta doručení poslání balíček zásilka cesta doprava

• Nemůžete odpovídat na toto téma
33 odpovědí

peca

peca

Tak jsem tam zavolal a po několika minutách čekání, až to operátor ověří, jsem se dozvěděl, že možnost vyfotit to nemají. Jedině se tam stavit osobně. Dmnti, fakt.

Twix

Twix

pracuju v mall.cz a fakt ti to nikdo nevyfoti :) czc je pod nama taky a taky nic nevyfoti :D neda se nic delat

peca

peca

Zatracený buržousti, jen byste se váleli po kancelářích a práce žádná ;-)

Jestli teda nikdo nemá cestu kolem, tak já to holt objednám a případně vrátím, no. CZC má u nás alespoň výdejní místo, kde jim to můžu poslat zadarmo. Pokus U Alzy mě stál kilo na poštovným. Sakra to je 1/3 datapacku do A:NR :D

Havelock

Našla by se prosím nějaká dobrá duše, co jede do Essenu a mohla by mi vyzvednout a dovézt do Prahy nějaký věci z Kickstarteru (konkr. Heroes of Normandie)? Předem díky za všechny pozitivní ohlasy :)
Bez urážky!

DD.

Já tam budu vyzvedávat svůj HoN KS takže bych ti to asi mohl vzít. Co vše tam máš?

peca

peca

Potřeboval bych z Prahy (od Standy Bludíka) na DeskoŽraní dovést krabici a žetony od A:NR. Karty jsem už dostal v deskách, ale krabici Standa zapomněl doma :)
Pokud se najde ochotný posel, tak detaily domluvíme v poště. Jde mi teď hlavně o možnost domluvy...

nejedu, tak už nic.

Tento příspěvek byl upraven od peca: 22 říjen 2016 - 06:25

zgrywus

Ahoj, najde se někdo z Olomouce, kdo by vyzvedl hru a poslal ji poštou?
ŁOWCA CZAROWNIC

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 07:34 , napsal/a:

Ahoj, najde se někdo z Olomouce, kdo by vyzvedl hru a poslal ji poštou?
Ahoj, kam? A to mi řekni, že někdo v Olomouci neumí posílat poštu.

Lomikar

protože v tý krabici určitě bude kilo heroinu a na poště by se na to přišlo a proclili by mu to :)
K jeho zločinům patřilo držení narkotik a touha být svědkem zániku vesmíru. Měl velice jasnou představu, jak bude vypadat. Slunce se změní v železo, země zamrzne a z děr s klapáním vyleze hmyz podobný krabům. A on si zapne kabát, půjde na policejní ředitelství v New Orleans a vysere se jim v čekárně.

zgrywus

Za Krokodýla se snad žádné clo neplatí,ne?

Ale vážně, je to proto, že ten chlapík ze ZH nabízí jen osobní předání. Tak zatím jen sonduju, jestli je vůbec nějaká možnost dopravit to do civilizace.
ŁOWCA CZAROWNIC

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 02:34 , napsal/a:

Za Krokodýla se snad žádné clo neplatí,ne?

Ale vážně, je to proto, že ten chlapík ze ZH nabízí jen osobní předání. Tak zatím jen sonduju, jestli je vůbec nějaká možnost dopravit to do civilizace.

Jestli myslíš oplprokopa, tak s tím se klidně domluvím - možná ho i ukecám, aby to na tu poštu donesl :)

zgrywus

Kew: Tak já se mu na jednu stranu nedivím, že se mu nechce blbnout na poště s War of the Ring
ŁOWCA CZAROWNIC

Kew

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 04:42 , napsal/a:

Kew: Tak já se mu na jednu stranu nedivím, že se mu nechce blbnout na poště s War of the Ring

Že bych tu nabídku ještě odvolal? :D Jako asi to půjde, příp. kam by se to kurýrovalo? Teoreticky můžu někoho vyslat směrem Brno, Praha, případně nějaká herní akce (možná Zatrocon).

zgrywus

Kew: PM
ŁOWCA CZAROWNIC

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů