Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

majkoSVK,  [22:01:23 | 24. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:06 | 24. Kvě 2018]

Zombicide : Dojmy : C4 - Save the Cheerleader

Mejlo,  [14:19:14 | 24. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

Havelock,  [12:22:11 | 24. Kvě 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

michalxo,  [10:47:52 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Gaspar,  [10:36:56 | 24. Kvě 2018]

1860: Railways on the Isle of Wight : Dojmy : První hra ve 4 hráčích

Elnie,  [7:03:35 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

pillgr1m,  [22:44:46 | 23. Kvě 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

sydo,  [16:01:13 | 23. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lomikar,  [13:59:16 | 23. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Kamil,  [12:17:56 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fireball Island

Xatrix,  [10:43:19 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arcadia Quest - Riders

Luke,  [22:12:06 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Lolo,  [11:22:57 | 22. Kvě 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

promo karty

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

Elenistar

Včera jsem dostal od mindoku dvě promo karty do studené války. Bagdádský pakt a stanné právo. Dávají to jen na jednu osobu, takže jsem toho nemohl vzít víc. Ale věřím, že se k tomu tak dostanete. Tipnul bych si, že se brzy objeví v některých obchodech, když si o to řeknou, ale to je můj dohad. POkud je to stará informace a všichni už ty kartičky mají, tak se omlouvám, Já o nich slyšel prvně a olaf s eyronem taky.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Lomikar

Lomikar

já o nich slkyším poprvé.. jaké mají efekty, mohu-li se?
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Elenistar

bagdádský pakt - počátek války USA 1 - ostrańte po 1 bodu vlivu sssr z Iráku a Turecka. přidejte 1 bod vlivu USA do Pákistánu nebo Iránu.

stanné právu - závě+r války 2 sssr - Ostraňte 1 bod vlivu USA z POlska. zeleně tedo do konce kola: V tomto kole nezlez zahrát událost č. 101 solidarita

obojí se odstraňuje po zahrání události

Tento příspěvek byl upraven od Elenistar: 31 leden 2014 - 08:54

Zmikund

Elenistar

zvláště ten badád mi přijde silný... to právo tolik ne... ale profík nejsem
Zmikund

DUBíno

Dostal jsi je ke hře při koupi? ...nebo jak?

Elnie

Optám se dnes na PragoFFestu, dík za echo :)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Lumirius

Lumirius

Stané právo mi přijde taky pěkné, vzhledem k tomu jaký boj se vždycky u nás strhne o Polsko jako jednu z posledních klíčových zemí SSSR v Evropě.

zluda

Tak na to že je to jedničková karta a ovlivňuje klíčové země, tak mi ten Bagdád přijde opravdu hodně silný.
Polsko má u nás Sovět většinou dobře zajištěné, takže to stané právo už ho moc nevytrhne, ale situačně muže být určitě také dobré.

pecovarhy

Totálne prekvapko - na BGG sú tieto dve karty v poľskom jazyku (dá sa tušiť, kto ich presadil) a so žiadnou otvorenou diskusiou ešte! Tie promo sú v češtine? Neuveriteľné mi to pripadne, najmä keď ide o No. 1 hru.

kren

Studená válka II. české vydání stejně jako I. české vydání se tisklo spolu s polským vydáním. Protože tam měli poláci tyhle dvě promo karty, tak se udělali i v češtině. Sám jsem je pro Mindok překládal.
So say we all

DUBíno

Myslíte, že bych mohl někoho poprosit o získání těchto karet na PragoFFestu? Nebo budou dostupné i jinak?

Sierpe

Taky marně zjišťuji kde by se daly sehnat/koupit :huh:
,,Jaya Mahakali, Ayo Gorkhali"

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů