Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Elenistar,  [17:06:43 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

rbx,  [16:37:42 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Twix,  [16:25:15 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [16:03:42 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

jarmuk,  [15:58:39 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

Sorcerer,  [15:12:42 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1611 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

promo karty

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

Elenistar

Včera jsem dostal od mindoku dvě promo karty do studené války. Bagdádský pakt a stanné právo. Dávají to jen na jednu osobu, takže jsem toho nemohl vzít víc. Ale věřím, že se k tomu tak dostanete. Tipnul bych si, že se brzy objeví v některých obchodech, když si o to řeknou, ale to je můj dohad. POkud je to stará informace a všichni už ty kartičky mají, tak se omlouvám, Já o nich slyšel prvně a olaf s eyronem taky.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Lomikar

Lomikar

já o nich slkyším poprvé.. jaké mají efekty, mohu-li se?
Připomínám, že první písmenko nesmí být samohláska...

Elenistar

bagdádský pakt - počátek války USA 1 - ostrańte po 1 bodu vlivu sssr z Iráku a Turecka. přidejte 1 bod vlivu USA do Pákistánu nebo Iránu.

stanné právu - závě+r války 2 sssr - Ostraňte 1 bod vlivu USA z POlska. zeleně tedo do konce kola: V tomto kole nezlez zahrát událost č. 101 solidarita

obojí se odstraňuje po zahrání události

Tento příspěvek byl upraven od Elenistar: 31 leden 2014 - 08:54

Zmikund

Elenistar

zvláště ten badád mi přijde silný... to právo tolik ne... ale profík nejsem
Zmikund

DUBíno

Dostal jsi je ke hře při koupi? ...nebo jak?

Elnie

Elnie

Optám se dnes na PragoFFestu, dík za echo :)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Lumirius

Lumirius

Stané právo mi přijde taky pěkné, vzhledem k tomu jaký boj se vždycky u nás strhne o Polsko jako jednu z posledních klíčových zemí SSSR v Evropě.

zluda

Tak na to že je to jedničková karta a ovlivňuje klíčové země, tak mi ten Bagdád přijde opravdu hodně silný.
Polsko má u nás Sovět většinou dobře zajištěné, takže to stané právo už ho moc nevytrhne, ale situačně muže být určitě také dobré.

pecovarhy

pecovarhy

Totálne prekvapko - na BGG sú tieto dve karty v poľskom jazyku (dá sa tušiť, kto ich presadil) a so žiadnou otvorenou diskusiou ešte! Tie promo sú v češtine? Neuveriteľné mi to pripadne, najmä keď ide o No. 1 hru.

kren

Studená válka II. české vydání stejně jako I. české vydání se tisklo spolu s polským vydáním. Protože tam měli poláci tyhle dvě promo karty, tak se udělali i v češtině. Sám jsem je pro Mindok překládal.
So say we all

DUBíno

Myslíte, že bych mohl někoho poprosit o získání těchto karet na PragoFFestu? Nebo budou dostupné i jinak?

Sierpe

Taky marně zjišťuji kde by se daly sehnat/koupit :huh:
,,Jaya Mahakali, Ayo Gorkhali"

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů