Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Hunters AD 2114

Azalin,  [17:15:54 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [17:09:02 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

eyron,  [16:08:09 | 16. Čec 2018]

The Manhattan Project 2: Minutes to Midnight : Dojmy : A jaké to tedy je?

Siaron,  [15:14:47 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Helmet,  [12:37:22 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

Elenistar,  [12:29:59 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

tarvika,  [11:55:52 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Doprava

Bifi,  [11:47:41 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dominations - Road to Civilization

Kouba76,  [10:24:44 | 16. Čec 2018]

Batman Miniature Game : Kompost : Všeobecný pokec

falco,  [10:22:47 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Termín v roce 2018

fuchso,  [9:29:22 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Pilgrimage,  [8:40:40 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Jedálny lístok a prihlášky na stravu

Gaspar,  [8:38:08 | 16. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [7:29:15 | 16. Čec 2018]

Solarius Mission : Novinky : Kickstarter

Amis,  [21:23:52 | 15. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Overturn Rising Sands

Pilgrimage,  [10:07:12 | 15. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

peca,  [23:58:13 | 14. Čec 2018]

HYPERGRID : Novinky : mistrovsky turnaj, kvailfikacie..

Opčík,  [20:58:18 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:14:33 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Rurik: Dawn of Kiev

Kouba76,  [10:52:32 | 14. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Combo fighter

Pilgrimage,  [18:49:35 | 13. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:02:13 | 13. Čec 2018]

Advanced Squad Leader : Kompost : Valor of the Guards je out of print

sydo,  [15:49:40 | 13. Čec 2018]

Kingdom Come: Deliverance

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
74 odpovědí

Gromthar

Gromthar
tak určitě.. ten rozumí všemu :D

sydo

Nevim, neznam, je to picovina.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Citron

@Lomi - myslis, ze Grznar ovlada anglictinu, vcetne vyrazu jako "low-gentry"? ;)
3D hory? Ale prosím vás...

VinasSolamnus

VinasSolamnus
Jak se to ovládá na gamepadu? Mám PS4 a nejsem žádnej hardcore-ultra-skill-master, tak abych si nenaběhl. Jen pro představu, střílečky z první osoby pro mě byly kvůli mojí neschopnosti v podstatě nehratelný :-)
Kdybych měl počítač, co to utáhne, tak neváhám ani minutu, ale takhle jsem trochu na vážkách.
What kind of man are you anyways? I'm talking comics and you bring up chicks and romance?!

ozzy

Jde to, mam to na xboxu, spis jen ze sportu a dal jsem tomu zatim jen minimum casu, ale nemuzu rict, ze by mi ten gamepad nejak vadil. Zadny strilecky jsem na tom ale nehral, takze nemuzu posoudit
"Proč Já?!"
-ozzy-

IN.

Jak jsem psal výše, jsem na gamepad levej a střílečky jsou pro mě na konzoli pasé (jedině se zaměřovacím asistentem). Tohle se ovládá fakt dobře. Nezkoušel jsem tedy ještě střelbu z luku...

Lumirius

Lumirius

Buď v klidu. Nějaké manévrování v souboji netřeba. Stačí jen bodat.

winring

winring

Někde sem četl, že "right button rules them all", ale snad to není tak jednoznačné, že bez jakékoliv snahy kohokoliv ubodáš ne? Ještě jsem nehrál a tohle by mě docela zajímalo, protože zrovna na souboje sem se těšil.

Lumirius

Lumirius

Nehrál jsem, ale včera jsem koukal na Agraeluv twitch kanál a co tam předváděl v kempu plném lidí to bylo žalostný, prostě si z toho už dělal prdel, sám by vymlátil celý tábor kromě dvou postav které nešly zranit, protože byly příběhové. Hlavně řekl, že tu výbavu má asi od 5 hodiny hraní a stačí když si hlídáš staminu a bodáš.

IN.

Tedy ja jsem zatim udelal uplne opacnou zkusenost. A kdokoli trochu vycviceny me zmlatil jak malyho kluka.

winring

winring

Tak co jsem slyšel, tak ono záleží, co jsi v tom kempu udělal před tím. Pokud celej kemp byly přiotrávené skoromrtvoly, tak je to asi něco jiného, než kdyby na ně naběhl rovnou.

V.P

V.P
Bojový systém v KCD klade dvojí nároky 1. nárok na hráče (postřeh,ovládání) 2. nárok na schopnosti hrdiny Jindřicha (úroveň dané vlastnosti, výbava)  

Pokud se bude obojí zlepšovat přibližně současně bude pro vás boj ve hře v pohodě a na vyšších úrovních je postupně zábavnější.
Problém může nastat když hráč ignoruje bod č.2  pak často dostane na čumák, protože boj se "statistikami" lepším nepřítelem je pak dost hard core a může vést až k frustraci.

Proto je dobré CC boj průběžně trénovat na kolbištích.
Za mě Ok a jakmile jsem na to přistoupil byl zážitek z bojů o mnoho lepší.  Hře spíš vytýkám dle mého přesílenost luku která může vést až k tomu že CC boj budete úplně ignorovat.
Jde o to že je možné použít luk do CC poměrně efektivně, ano občas se to neobejde bez šrámů ale i tak máte často dost času na nátah a střelu. Pokud navíc použijete lepší šípy a budete mířit na hlavu je vždy za pár vteřin vyhráno. Když si k tomu oblečete kvalitní zbroj co něco vydrží, můžete pomocí luku skoncovat i s přesilou poměrně snadno.

Lumirius

Lumirius

winring: Ok v animaci ti řekli utíkej z tábora. Hráč řekl: "neee najdu truhlu, kde mi strčili výbavu." Našel si paklíč, lockpicnul zámek a vybil celý tábor. Bez otravy nebo něčeho podobného a vybil ho mečem, který našel po cca 5 hodinách gameplaye a za celou hru už nenašel lepší. A nebyly to souboje ale dvě bodnutí a konec. Borec se štítem se tomu bodu neumí účinně bránit. Vypadá to komicky a hru to hodně sráží.
Sám Vávra v nějakém rozhovoru komentoval zmiňovaný gameplay (ne situaci) toho streamera, že netušili že to někdo zahraje jinak.
Začátek je tuhý, musíš utíkat, ale prostě jak se ti trochu zlepší statistiky a najdeš vybavení je to už zřejmě brnkačka. Nehrál jsem, beru to podle natočených gameplayu.

winring

winring

Tak to zní dost jako chyba, to věřím že upraví :) BTW máš link rád bych to viděl.

Lumirius

Lumirius

zábava začíná v 1:13:00
https://www.twitch.tv/videos/231065804

Tento příspěvek byl upraven od Lumirius: 26 únor 2018 - 08:42

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů