Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

kamixx,  [23:21:29 | 18. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

sydo,  [22:35:31 | 18. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Ralph MCQuarrie Star Wars Art

Djkoma,  [17:32:47 | 18. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [17:17:10 | 18. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [14:33:12 | 18. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [8:22:42 | 18. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

pasin,  [22:24:54 | 17. Pro 2018]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [13:02:03 | 17. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Grom,  [21:54:47 | 15. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

poetka,  [20:26:07 | 14. Pro 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:38:55 | 13. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [11:03:19 | 13. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

Morthe,  [10:34:55 | 13. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [0:56:15 | 13. Pro 2018]

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Gaspar,  [12:21:42 | 12. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Permonick,  [11:46:26 | 12. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

brtstvo,  [11:01:44 | 12. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Pilgrimage,  [9:29:25 | 12. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nemesis

navara,  [23:53:57 | 11. Pro 2018]

Kingdom Come: Deliverance

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
74 odpovědí

devilfiend

devilfiend
Zdarec,

tak jen rychlé krátké dojmy:

KCD jsem hrál v sobotu i v neděli cca 3 hodinky na PS4 a kromě rozmázlých textur v dálce (jen v herním menu -> HRAD) jsem na žádné chyby v grafice nenarazil (jak všude píšou)... Je tedy pravda, že se hra né vždy hýbe 100% plynule, ale to se nehýbal ani zaklínač v některých momentech. Za mě je to OK, líbí se mi hlavně surovost prostředí, začátek příběhu mě velmi zaujal, hlavní hrdina Jindřich mi velmi sedí a herní mechaniky jsou jak ze survival simulátoru :) Navíc boj je opravdu výzva a řekl bych velmi náročný z mnoha důvodů. A co se týká animací při rozhovorech, tak snad jen pokynutí "Ano" je trochu nepřirozené, jinak je to z mého pohledu OK :)

IN.

Tak včera 6h u KCD na Xbox One X a naprostá spokojenost. Musím říct, že po hodně letech zase něco u čeho jsem vydržel pár hodin v kuse a opravdu se bavil. Jak jsem obvykle levej na konzolový ovladač, tak tohle se hraje skvěle včetně soubojů....

rbx

ja uz koukal na nejake gameplaye na YT a musim rict, ze me bavilo i to sledovani. A kdyz jsem cetl dojmy po 20h hrani, co uverejnili na Bonuswebu, tak me to nalakalo jeste vic. Tak se to asi Vavrovi povedlo, coz je jenom dobre.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Ryko

Ryko
Mna trosku prekvalip 28GB update na PS4 pri krabicovej verzii. Som zvedavy na suboje, viaceri PC hraci suboje kritizovali... mozno pri pouzivani klavesnice.
Matrix has you...

winring

winring

Lepší 28GB patch než hra s chybama který ten patch opravuje :D Co se soubojů týče, spíš je to tím, že PC hráči většinou víc křičí než ostatní a tohle budou nejspíš klikací lamy, co se diví, že jim na začátku dá každej na prdel :)

Luke

Luke
Zatím jsem nehrál a nehodnotím, ale pobavilo mě "Kingdom came, didn't deliver" :D

Morthe

@winring: Hele mám naprosto opačnou zkušenost, PC často umožňuje mnohem preciznější ovládání, než nabízí gamepad. #pcmasterrace ;)

winring

winring

Tím sem myslel, že s tím mají problémy všichni, protože ten systém je a má být obtížný na zmastrování. A s tím PCmasterrace... o tom si povíme až zase jak u W3 bude polovina PC hráču reptat, že to skoro ani nepustí :D

Jinak ovládání na pc pomocí myši je většinou preciznější, ale 90% hráčů to stejně nijak nepomůže v tom být lepší :)

Morthe

W3 mi běžel hladce na ultra ve WQHD s 50 mody (nechal jsem v něm 250 hodin a NG+ na mě stále čeká), tak snad rozběhnu i tohle. Akorát počkám pár měsíců, než se usadí všechny dětské neduhy. A někdo nenamoduje Jindrův gesicht ;)

winring

winring

Tak samozřejmě, ale vetšinou to vyžaduje každej rok/obrok investice jako za celou konzoli :) Já kupoval velmi dobrý PC, ale už to je nějaký rok a nechce se mi kvůli ultra KDC vyhazovat 20k za novou grafárnu. Mají to krásné na PC stačí se kouknou na nějaká porovnání, ale konzole je prostě pohodlí :)

Pizin

Pizin
Pobavila mě kauza, že si někteří prudérní američtí kritici stěžovali, že je ve hře "příliš mnoho bělochů". :)

Kubrt

Také osobně nevím o žádné bisexuální, homosexuální, transgender osobě ve hře apod. Z toho ještě kouká pro Vávru průšvih, až si to na západě uvědomí....

Tento příspěvek byl upraven od Kubrt: 15 únor 2018 - 12:36

Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

sydo

A vy uz jste to dohrali? Treba bude na konci prekvapivy Jindrichuv coming-out...
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Morthe

Tak v CoD WWII bojují v jednotkách Wehrmachtu černoši* (netuším, zda jsou tam i ženy / černošské ženy). Ne že by ve Wehrmachtu vůbec žádní černoši nebyli, ale o jejich účasti v bojích v Ardenách tak nějak pochybuji.

* tady to snad ani nemůžou být afroameričané, protože prostě... nejsou

No a u KC:D samozřejmě proběhla stížnost, že zde nejsou žádné černošské charaktery. Někteří to navrhovali jako DLC pro UltraHard obtížnost - nebozí vesničané vás budou považovat za ďábla a pokusí se vás rámci imerze oběsit na nejbližším stromě.

Lomikar

tak to se řešilo již před lety při vývoji. Nějací šikulové dokonce kontrovali dobovými ikonami s Černou Madonou s tím, že to je důkaz přítomnosti černochů na tomhle území. Vávra dostal pár nálepek a nakonec to dobře dopadlo
It's not a waterboarding if you use diesel.

sydo

Kdo ma triko Burzum, nemuze byt preci spatny clovek.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Lomikar

no černoši tam sice nejsou, ale musim říct, že muskulaturu padesátiletýho středověkýho vesničana v českých zemí konzultovali určitě taky s historiky z LA Fitness. Voholenej hrudník a parádní úhoř pod pupkem podmínkou

Vložený obrázek

sydo

To je Ladislav Spacek, ne?

winring

winring

Zatím nejvtipnější hodnocení co jsem četl:
"your character is a little weakling, you hate him immediately, he cannot fight, he cannot even swing a sword more than three times. Your enemies are power-lifting marathon-running super humans. You're an anorexic teenage girl with arms the size of toothpicks. You can't even carry the dead body of one of your parents, and you're supposed to be th son of a low-gentry blacksmith?"

Lomikar

Filip Grznár už taky píše recenze na hry?

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů