Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Ella,  [21:31:40 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2013 - Finále

• Nemůžete odpovídat na toto téma
37 odpovědí

Pitrs82

Já jsem strašně rád, že tam Tash Kalar prošel, protože alespoň pro mě je to jedna z nej her předchozího roku, byť mi na ní pár věcí nesedí tak,  jak bych si představoval.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

kren

Já nevěděl, že to můžu, já to nikdy nedělal. ;)
So say we all

Oblud

Oblud

Jo, ale i když můžeš, stejně si se na to vybodl a udělal jsem to já. Jak typické ... :)

kren

No tak to jsi ke mě nespravedlivý. Zrovna jsem odvezl manželku na nádraží, v klidu k tomu sedl a otevřel editor. Pro jistotu jsem si chtěl vedle otevřít ještě jednoho Deskožrouta, abych si z diskuze přečetl termíny a když jsem na něho najel, tak koukám, že jsi to už udělal. Tož dík a příště už budu vědět.
So say we all

Oblud

Oblud

No tak sorry, no ;) .

ozzy

jen připomínám, dneska je poslední den, kdy můžete zahlasovat do hry roku a zúčastnit se tak slosování o věcné ceny :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

kren

Tak co Ozzy??? 1. února k večeru a výsledky ještě nikde. Kde se flákáš?
So say we all

Thales

Ty se ale nějak těšíš! Co jsi mu napsal sladkého do zprávy s hlasováním, že nemůžeš dočkat losování? :D
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

ozzy

tento vikend me strizlivost miji, pujdu na to v pondeli
"Proč Já?!"
-ozzy-

kren

Zobrazit příspěvekozzy, na 01 únor 2014 - 07:41 , napsal/a:

pujdu na to v pondeli
Ozzy to si děláš kozy.
So say we all

acedrac

Nejak to zastalo alebo som len prespal výsledkové a losovacie vlákno? :)
---
boardgametales.wordpress.com

kren

http://www.deskozrou...-2013-vysledky/
So say we all

acedrac

Díky krene. Som to ja ale blb, veď som do toto výsledkového vlákna už dával ozzymu k výsledkom aj palec. Ale video zo zlosovania ešte nie je, či?
---

kren

O slosování taky nic nevím.
So say we all

ozzy

video ještě není, bude se natáčet s rbx v Tomovkách, ale časově to teď ani mně ani radkovi nevycházelo, mějte prosím trpělivost, není to teď úplně moje životní priorita, ale o losovačku a výhry ochuzeni nebudete :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

acedrac

ozzy, vôbec to nesúri ani Ťa nenaháňame, len som bol pár dní mimo (v Pezinku na PAWG-u)  a bol som zvedavý, tak sa informujem, či mi to neuniklo :).
---

ozzy

no klidně i nahánějte, je dobrý mi to připomenout, jinak bych se o to nesnažil vůbec, takhle mám alespoň nějakou motivaci... píšu radkovi, ať to nějak spácháme
"Proč Já?!"
-ozzy-

Mejlo

Tak šup šup ;)
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů