Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [12:30:43 | 23. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

brtstvo,  [11:43:14 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Pepsson,  [10:20:34 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [11:55:58 | 22. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [20:01:43 | 20. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [19:58:58 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [19:52:59 | 20. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Želiv 2015 - organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
164 odpovědí

ozzy

na Thalese na pristylce se rozhodne chci jit podivat
"Proč Já?!"
-ozzy-

Klopik

Klopik

to ještě není pevné rozmístění, jen přiděluji k jménům postele, abych věděl jak to vypadá.

Lomikar

tyve a cobyne. s Břízou, sydem a Lolem. Pokojskou jebne.
It's not raiding. It's a surprise wealth allocation.

Grom

Skoda tesil jsem se, ale neni pro me realne dorazit driv nez ve čtvrtek v noci.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Mr.Satan

Mr.Satan
Klopíku, tak kdyby bylo nejhůř, tak bych dorazil v sobotu přes den a vystřídal se na pokoji se Seilsem a Alenkou.
Přicházím z temnoty věků....

Klopik

Klopik

...to by samozřejmě šlo.
Ze zkušenosti ale vím, že loni bylo taky více jako deset náhradníků a nakonec se všichni umístili, protože přišly problémy doma, v práci nebo nachlazení a hned bylo místo....

Elenistar

wow, on jede Hvar? Tak to mám radost, že ho zase po dlouhé době uvidím.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Mr.Satan

Mr.Satan
Díky, Klopíku:)
Přicházím z temnoty věků....

Thales

Co bych nemohl spát na přistýlce? Hlavní je, že vím s kým spím! :D
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Beholder

Zdravím. Měl bych prosbu. Byl by ochoten někdo v Želivě převzít od Lola pár DVD (Monthy Python), zaplatit mu v korunách (peníze bych dotyčnému poslal předem na účet) a pak mi ta DVD poslat poštou (poštovné samozřejmě rovněž zaplatím)?
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

Atterdag

Atterdag
Heleďte, přijel bych alespoň na sobotu přes den:)

Charybda

Charybda

Zobrazit příspěvekBeholder, na 12 prosinec 2014 - 04:11 , napsal/a:

Zdravím. Měl bych prosbu. Byl by ochoten někdo v Želivě převzít od Lola pár DVD (Monthy Python), zaplatit mu v korunách (peníze bych dotyčnému poslal předem na účet) a pak mi ta DVD poslat poštou (poštovné samozřejmě rovněž zaplatím)?

budem tam sice novy, ale ak sa Ti este nikto neozval kludne pomozem

Beholder

Díky, už mám 2 ochotné osoby takže už není třeba.
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

Klopik

Klopik

...již jen 28 dní, rád bych kdyby jste si již kontrolovali, zda-li mám správně zaznamenané rezervace na jídlo a počty požadovaných nocí. Kdo jídlo ještě nenahlásil, tak prosím o nahlášení do mé pošty, případně i nahlaste , že jídlo vysloveně nepožadujete a pokud u někoho nastala změna, že nemůže přijet,  prosím včas o oznámení, aby místo nebylo zbytečně blokované. Děkuji.
Konec hlášení a můžete dál běhat po obchodech a shánět dárky :-)

Elnie

Ahoj,
v rámci změny pozice v mé milované práci nepřichází v úvahu, abych si v lednu vzal nějaké volno. Proto přenechávám místo šťastnému náhradníkovi a poprosím Klopika o eliminaci. Stejně v té práci nic neudělám, protože na vás budu myslet, šulini :mellow:
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

falco

jednak minus a mozna cekej pisnicku! (ktera pojednava o jistem organu)
Everybody for himself

Thales

>Elnie: V tom případě si beru tvou postel a přenechávám náhradníkovi přistýlku! :D
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Elnie

já věděl, že vám udělám radost a těším se na telefonát :D
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Klopik

Klopik

Hlášení pro náhradníky:
Pokud někdo odpadne, tak automaticky budu vás přesouvat z chatky do hotelu či vedlejší budovy.
Pokud někdo nemá zájem se zúčastnit, pokud by musel být ubytovaný v chatce, tak mi dejte vědět, jinak s Vámi počítám do chatky. a nahlaste mi také jídlo. Cena chatky bude asi 150,-Kč osoba/noc

Panzer

Panzer

Náhradník se hlásí. Jenom informace z minulých ročníků  co se týká spaní v chatkách. Někdo mi říkal že teplota úplně v pohodě (tuším rbx), druhý názor (nějaké ženy, už nevím kdo), že kosa jak blázen.
Takže vlastně úplně zbytečná informace :)

Spíš ale Klopíku, byť si jako náhradník možná škodím, není ten počet na víkend už za kapacitou sálu? Už loni bylo nacvakáno a tuším v chatkách nespal nikdo....

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů