Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

majkoSVK,  [13:45:43 | 23. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [12:30:43 | 23. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

brtstvo,  [11:43:14 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Pepsson,  [10:20:34 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [11:55:58 | 22. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [20:01:43 | 20. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [19:58:58 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [19:52:59 | 20. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Želiv 2015 - organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
164 odpovědí

Klopik

Klopik

Želiv 2015

Vážení přátelé, hráčii!!!

Již to bude pátý ročník, kdy zahajujeme herní rok akcí v Želivě  ,,Želiv 2015", která se bude konat na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 14.-18.1.2015. Níže pár základních informací a pravidel.

Ubytování
K dispozici budeme mít opět celý hotel (64 lůžek včetně pokojů ve vedlejší budově, která má také zrekonstruované pokoje) za zvýhodněnou cenu a to za 350,-Kč/noc a lůžko. Ubytování se platí hned po příjezdu ve výčepu u servírky. Při odjezdu nezapomínejte vracet klíče od pokojů!!!! Pokoje v neděli nemusíte vyklízet dříve, prostě až budete odjíždět.

Jídlo
Plná penze bude za 230,-Kč/osoba a den (70,-Kč snídaně, 80,-Kč oběd, 80,-Kč večeře). Nabídka meníček bude taktéž zveřejněna na webu, kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby. Pokud by někomu nabídka jídel nevyhovovala, může se stravovat dle nabídky z jídelního lístku.

Snídaně 7:30-9:30 hod.
Obědy 13:00 – 14:00 hod. (v neděli 12:00-13:00hod.)
Večeře 18:00 – 19:00 hod. (ve středu případným zájemcům jídlo nechají do 22:00 hod)

V těchto časech se budou přednostně obsluhovat strávníci rezervovaných jídel.

Sál
Po dobu našeho pobytu budeme mít k dispozici sál s barem, kde budeme mít některé pití a pochutiny za zvýhodněnou cenu, než je cena v restauraci. Také budou grátis obložené mísy pro noční hráče. A jak to tak bývá, tak sleva za ubytování a bar není zadarmo, a proto prosím o dodržování zákazu konzumace vlastního jídla a nápojů.

Čárkování
Čárkování, je pohodlný způsob jak si kdykoliv můžu natočit pivo či kofolu, uvařit kafe či čaj nebo naložit si hermelína a to bez čekání na servírku nebo když je to vhodné a neruším spoluhráče u stolu. Aby tento systém mohl fungovat, je třeba dodržovat čárkovací disciplínu, a to jak ve střízlivém, tak v méně střízlivém stavu. Proto apeluji na všechny, aby než si něco v baru vezmou, tak si nejdříve udělali čárku a pak až se obsloužili!!!! Proto každému účastníkovi přiděluju službu u čárkovacích archů a jeho úkolem bude se sám zkontrolovat, že si udělal čárku. Pokud uvidíte, že někdo tak nečiní, taktně ho upozorněte (nemusíte ho hned skopat do krve), že se nejdříve dělá čárka a pak až leze za bar!!!!

Na všechny Vás se těší Klopik a jeho důležité jednání!!!!
Klopik mobil: 775 080 027

Šablona přihlášky do pošty:
Delka: 14.-18.1.2015 (o které dny máte zájem)
Strava: o jáké jídlo máte zájem, hlaste mi to včetně snídaní nebo zdůrazněte, že o snídaně nemáte zájem.

Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště.

Přehled rezervovaných jídel a ubytování:
https://docs.google....lhalJ2MFE#gid=0

Přehled her, které berete nebo chcete brát:
https://docs.google....swkQ/edit#gid=0

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 04 listopad 2014 - 02:13

sydo

Opravdu je nutne sem psat kazdy nadseny vykrik? Zbytecne to tu nespamujte, dejte Klopikovi plus a nadseni si setrete az po Essenu. Az Klopik tento post aktualizuje s organizacnimi detaily, tak at se to tu dobre hleda a neni tu tuna neorganizacnich postu ted a dalsi vlna po Essenu. Diky.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Klopik

Klopik

...chápu, že někteří jsou již natěšení na Želiv, která začíná již za 4 měsíce. Ale prosím do organizace mi nepište termíny Vašich maturitních večírků, kdy probíhá sobotní doučování apod :-)
Ale už se na Vás těším, to nepopírám!!!!

Falco: dovolil jsem si promazat

Klopik

Klopik

Přátelé, právě jsem spustil rezervace jídla a ubytování na Želiv 2015.
Důkladně přečíst celý úvodní příspěvek a pak mě můžete psát do osobní pošty Váš případný zájem.

děkuji!!!!

sydo

Nemam pristup do tabulky, ale SZ poslana. Uz se tesime.
- Tomáš Řepka

Alne

SZ poslana, už aby to bylo :-)

Anderson

Anderson
2,5 osoby přihlášeno. :)

Technická: Do tabulky jídel se také nedostanu.

Klopik

Klopik

do tabulky ubytování a jídla se nedostanete, to musím administrovat sám, proto hlaste ubytování a jídlo jen do mé soukromé pošty.

Luke

A nejde ji jen nechat zobrazit bez prav k uprave? Jen pro kontrolu by se hodila

Klopik

Klopik

aha, ona se Vám nezobrazuje?
Hm, jdu to řešit.

Amis

Jenom technická - Klopík zrecykloval tabulku z Deskožraní takže jsem ji přejmenoval. Ono to má jistou logiku, asi už se domlouvat na tom co jsme hráli nebudeme takže takto nebudeme muset někde furt udávat nové linky, ale bude link pořád stejný (a dvě akce se asi nepřekrývají, aby bylo potřeba mít dva dokumenty paralelně). Takže spíš jen tak pro jistotu - má pro někoho význam uchovávat starý seznam? Pokud jo tak mi pošlete zprávu, nějak to podle počtu přpadných zájemců dořešíme.

dakeyros

dakeyros
Přihláška poslána, zase 3 osoby :)

Hrabinho

Hrabinho

Tož já jsem se taky přihlásil.

Hike

Hike
Tak tentokrát jsem se stihl přihlásit včas ... jinak jdu v práci k seznamu na dovolenou a nevěřím svým očím, ale v tom termínu v pátek tam už někdo má dovolenu ... byl to tuhý boj, ale tentokrát už jsem ho musel vybojovat, prohrál jsem už Deskožraní, to by tak dál nešlo ...
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

Thales

Já se k radosti všech také objevím. ;) A už se těším!
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Klopik

Klopik

Jak jsem již psal v úvodu, tak zákaz konzumace vlastního jídla a pití.
Jaké budou ceny některých položek v baru:
PET láhev rajec neslazený 15,-Kč
PET láhev Poděbradka slazená 20,-Kč
SEMTEX 25,-Kč
Chipsy 20,-Kč
Whisky 35,-Kč
Záda 25,-Kč

sydo

Malicka, dame zase carkovaci sluzbu? At tam zas nemame ostudu a at se hajzli nenapaji zdarma?
- Tomáš Řepka

Ladik

A tatranky budou za kolik? Jak nebudou tatranky, tak nejedu :)
May the Schwartz be with you...

Mr.Satan

Mr.Satan
Tak doufám, že zase na mě vybude místo:)
Přicházím z temnoty věků....

Siaron

Siaron
Nedoufej a radsi se nahlas :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů