Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2013 - diskuze

• Nemůžete odpovídat na toto téma
29 odpovědí

ozzy

Prostor na debaty o té nejkrásnější.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Prsťák

tohle by měl být seznam her, které vyšly v roce 2013
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

Prsťák

Spousta her se mi letos líbila, ale bohužel jsem si je nestihl zahrát :/ moje tom 4 letos je
minutová říše
Level 7 [Omega Protocol]
Quantum
Legacy
poslední jmenovaná hra se bohužel těsně nevlezla do mé nominace

ozzy

no já mám favorita Nations, ty zahlasuju určitě, ale další jsem na vážkách.... Quantum taky přemýšlím, pak L´Aéropostale, Lewis and Clark... zahlasuju asi až ze Želivi, tam chci ještě zkusit Russian Railroads a Study in Emerald...
"Proč Já?!"
-ozzy-

Coywolf

Coywolf

No, bohužel moje hlasování bude omezené z hlediska záběru, protože nemůžu hlasovat pro hry, které jsem sotva zahlédl a nehrál (ač mě zaujaly a rozhodně bych je chtěl vyzkoušet). Ale musim říct, že rok to byl dobrý. Rád bych třeba hlasoval pro Cuba Libre nebo Distant Plain, ale hrál jsem jen Andean Abyss a nemůžu teda fundovaně hlasovat která z nich je lepší a dát hlas oběma znamená, že už můžu dát hlas jen jedné hře, kterou znám.
Jinak teda já jsem rozhodně pro Study in Emerald a Boss Monstera. Doma mám i Quarantine, která mi připadá zajímavá, ale určitě vyšla spousta her, které jsou také zajímavé. Ještě musim teda rozmyslet třetí hlas (Study in Emerald a Boss Monster jsou pro mě asi jasný, ale je to bohužel i z omezených zkušeností s novinkami).
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Prsťák

Jak píše ozzy, Lewis and Clark, Nations, Study of Emerald, Pathfinder, Russian Railroads, Eldritch Horror, Space Cadet: Dice duel game to jsou docela žhaví adepti podle popisu a toho co sem viděl ... ale... ale nehrál sem fňuk fňuk.

Mě tedy překvapilo, že FFG nevydalo novou LCG žádnou, asi jim to zatím stačí :D

Ale objevem roku pro mě bylo Archipelago a to díky panu bezelstnému Elenistarovi, ale je to už z loňska no.

EDIT: kurňa to mi ještě Eliška připomněla Concept.

Tento příspěvek byl upraven od Trsťak: 02 leden 2014 - 09:07

Ryko

Ryko
Tak nových hier z roku 2013 som hral máličko, ale veľmi ma oslovil kartový Pathfinder... A Dungeon Twister Card Game považujem za parádnu alternatívu k veľkému bratovi, takže má môj hlas...
A aj napriek tomu, že som hru nehral, tak parádne sa podľa mňa vydaril, Level 7 Omega Protocol a pre mňa osobne prekonáva Descent 2nd Edition po každej stránke. Nehovoriac o tom, že sci-fi téma ma priťahuje podstatne viac ako fantasy...
Matrix has you...

HymanKaplan

HymanKaplan

Moje zatím nej pro tento rok ....
  • Robinson Crusoe - sice to vyšlo v roce 2012, ale jak to bylo s distribuci máme v živé paměti .. Mohlo by se to počítat do kategorie hry roku 2013 ....
  • Lewis and Clark
  • 8 Masters' Revenge

ozzy

robinson vysel 2012, do ankety se pocitat nemuze
"Proč Já?!"
-ozzy-

Andy

Euphoria
Quantum
Eight minute empire
The Duke
Žetonky a eura....

ozzy

jen upozorňuju, že hlasy z tohodle vlákna nebudou započítány ani do hlasování, ani do slosování
"Proč Já?!"
-ozzy-

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
A to som dnes manželke, výmenou za Level 7 [omega protokol] a už "starší" Gears of war sľúbil, že si dám do júna pokoj s kupovaním hier a tu ich je zrazu toľko zaujímavých, čo mi zatiaľ prekĺzli medzi prstami... :D

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 02 leden 2014 - 10:58

Amis

Kurník, to by chtělo spíš od Essenu do Essenu, než po ročnících. To bych tam měl najisto Archipelago a Pax Porfiriana. Takto chudáci neměli šanci ani jeden rok :( (jenom pro jistotu ;) - to není stížnost, ale povzdech).

stOKYi

stOKYi

Súhlas a Amisom, to by u mňa jednoznačne zvíťazilo archipelago. Ináč ja mám zase pocit, že rok 2013 bol najmenej zaujímavý za posledné roky. Ale zaujali ma LEVEL 7 OP a elrdich horror (aj keď som to nehral :) ).

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 03 leden 2014 - 12:03

Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

eyron

Naprostý souhlas s Amisem. Krom Archipelaga a Pax Porfiriana by si to za mě zasloužil minimálně Kemet...
Nepotěší, neurazí...

falco

Pekne tam naskakuje Study in Emerald :)
Everybody for himself

Kubrt

Koukám, hra si to rozhodně zaslouží, ale i vzhledem k tomu, že je v ČR asi deset kopií, mě to překvapuje. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

jarmuk

jarmuk
za mě room 25 a minutová říše, ale většinu nových her jsem nezahrál, toto je z těch co jsem testnul a opravdu mě zaujali

Amis

Room 25 je 2012, ten tam neprotlačíš ;)

Prsťák

Zobrazit příspěvekAmis, na 03 leden 2014 - 12:56 , napsal/a:

Kurník, to by chtělo spíš od Essenu do Essenu, než po ročnících. To bych tam měl najisto Archipelago a Pax Porfiriana. Takto chudáci neměli šanci ani jeden rok :( (jenom pro jistotu ;) - to není stížnost, ale povzdech).

Ja s tebou asi souhlasim, ale problem je si vubec nepamatuji kdy co vyslo, takze bych nebyl schopen si vzpomenput nebo dohledat co muzu nominovat. Takhle projdu bgg nebo deskozrouta s filtrem na rok a pripomenu si co se mi libilo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů