Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

winring,  [21:19:07 | 22. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [19:15:57 | 22. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [14:34:14 | 22. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [11:55:58 | 22. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [20:01:43 | 20. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [19:58:58 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [19:52:59 | 20. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Tipy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
14 odpovědí

DD.

Nefunguje mi tlacitko 'Dalsi' v Tipech.
Klikam na to xkrat a porad tam zustava ten stejny tip. Nahore akorat problikne takovej ten progres bar ze to neco jako natahuje ale tim to skonci.
Vyzkouseno ve 3 browserech (FF, Chrome, Safari) nefunguje ani v jednom.

Dalsi vec: Kde je tlacitko odkryt? Dal jsem skryt, zbyla jen lista ale nikde tlacitko odkryt.

rbx

jo, to tlacitko mi taky nefunguje, ale mel jsem za to, ze tam je jen jeden tip.
Chrome, PC.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

mně funguje normálně (explorer)
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

No kdyz das upravit tipy, tak zjistis ze jich je tam prave asi 6. Takze to asi chodi jen v IE :(.

falco

Me to funguje (FF 16.0.2) akorat tlacitko dalsi funguje spise jako random takze se mi stane ze mam parkrat za sebou ten stejny, pak druhy, pak zase prvni (takze je to k prdu)
Everybody for himself

狗操的

狗操的

Já mám tedy stejný problém jako DD. (Chrome, Win 7)

rbx

Vedeli jste, ze ...

... kdyz date Skryt tipy, tak uz je nelze zase objevit?
(Chrome, Win7)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Jo jo, klasika - problém s WebKitem. Už jsem si toho taky všiml. WebKit (tj. Chrome a Safari) zase tvrdošíjně odmítají najít DOM elementy, ve kterých tip trůní a tudíž skript zkolabuje, aniž by zobrazil nově natažený. A to na hledání používám knihovnu prototype, která by měla pracovat ve všech prohlížečích. Co dodat... na takovéhle chování prostě nemám, pánové, v Javascriptu jsem vpodstatě amatér. S tímhl mi bude muset pomoct někdo zkušenější.

Tlačítko na odrytí je na spodní liště vedle Označit celé fórum jako přečtené. Při skrytí zůstanou adminům a moderátorům lišty, aby měli i tak přístup k editoru. Ostatním uživatelům zmizí i ta lišta.

EDIT>

I když teď mě napadlo, možná tam mám bug já. Ještě to zkusím prošťouchnout ...

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Oblud: 22 listopad 2012 - 04:12

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekfalco, na 22 listopad 2012 - 10:17 , napsal/a:

Me to funguje (FF 16.0.2) akorat tlacitko dalsi funguje spise jako random takze se mi stane ze mam parkrat za sebou ten stejny, pak druhy, pak zase prvni (takze je to k prdu)

Random tipy skutečně jsou, nicméně pokud se natahují přes AJAX, tak by měly postupně proběhnout všechny bez opakování. Pak se řada zresetuje a (opět náhodně) běží znovu. Při normálním přezobrazení stránky je zobrazení tipu opravdu zcela náhodné.

Oblud

Oblud

Jo, teď by to mělo fungovat. Opravdu to byla moje nepřesnost při použití klonování DOM objektů. Ale fakt nechápu, proč musejí mít různé prohlížeče jiné defaultové chování funkcí (zde cloneNode() ). My výojáři dokážeme občas být fakt neuvěřitelná prasata ... :P !

DD.

Otestovano - Funguje.

sydo

Kdyz dam "dalsi tip", tak skoci dalsi tip, ale okamzite se mi cela stranka refreshne a nacte se jeste dalsi tip (mam IE8).

Jeste to napisu lidsky - nejprve se mi zobrazi novy tip (napr "Falco se uci"), ale pak se hned nacte uplne cela stranka znovu a vidim na ni opet jiny tip (napr. "mame s tim pohnout").
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Oblud

Oblud

Dej na home reload a zkus to teď.

sydo

Jsi carodej!
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Oblud

Oblud

Já vím. Však mám taky pořádně dlouhou kouzelnou hůlku :D !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů