Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Želiv 2014

• Nemůžete odpovídat na toto téma
332 odpovědí

Klopik

Klopik

Želiv 2014

Vážení přátelé a všichni herní nadšenci!!!

Jak se již stalo dobrým zvykem, tak opět začínáme deskoherní rok i letos akcí v Želivě  ,,Želiv 2014", která se bude konat na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 8.-12.1.2014.
Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště. Bližší info o herní akci a probíhajících rezervacích bude v nejbližší době uvedeno na webu pod názvem http://zeliv.warcon.cz

K dispozici budeme mít opět celý hotel (63 lůžek) za zvýhodněnou cenu. V samotném hotelu 45 lůžek za 350,-Kč/noc a lůžko a 18 lůžek ve vedlejší budově za 225,-Kč/noc a lůžko. Levnější varianta je bez sociálek na pokoji.

Plná penze bude v ceně 220,-Kč/osoba a den (70,-Kč snídaně, 75,-Kč oběd, 75,-Kč večeře). Nabídka meníček bude taktéž zveřejněna na webu, kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby.

První návštěvníci se mohou opět těšit na sud kofoly a piva zdarma.

Jelikož jsme limitovaní počtem lůžek a kapacitou sálu, tak přednost budou mít účastníci přihlášení na celý pobyt, v případě shody, tak osvědčení účastníci, v případě ještě shody, tak podle odehraných hodin Agricoly :-)

Na všechny Vás se těší Klopik a na Hrabiňa servírka s velkýma naušnicema.
Klopik mobil: 775 080 027

Sablona prihlasky do posty:
Delka: 8.-12.1.2014
Ubytovani: Hotel/Ubytovna
Strava: plna penze/nic/jina varianta

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 09 prosinec 2013 - 01:27

sydo

Hura! Prihlasen.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

falco

Tez.

Uz balim nahradni sadu analgetik na zlucnik.
Everybody for himself

Klopik

Klopik

...pište mi prosím i kterou variantu ubytování asi preferujete, hotel či vedlejší budova.

falco

Urcite to byl Sydo ja to potctive vyplnil. Dovolil jsem si upravit prvni prispevek sablonou
Everybody for himself

kren

Ale když je posledním rozhodujícím kritériem počet hodin odehraté agricoly tak by byl stylový namísto sudu kofoly sud agricoly :D.
So say we all

TomasV

Dobrej termin ..... jedu :)

aneken

Prihlasen, uz se desne tesim, jak si po tom predvanocnim fofru zahraju a zacnu mit deskovky opet rad:D
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

Elnie

Moje (můj) první Želiv? Tak fajn, budu se těšit :) :)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Permonick

nemůžu chybět :) přihlášen...
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

Alne

Přihlášen. Už teď se moc těším. :)

Permonick

no když jede Alne, tak doufám, že někdo vezme i City of Horror, jindy si to prostě nezahraju, protože bez Alneho to nemá šťávu...
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

rbx

taky se hlasim! plny termin, plna penze
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Miri

Miri

Prihlasena - a tiez hlasujem za City of Horror. Alne sa tak krasne rozculoval na Krossmaster Arene, ze ho rozhodne musim vidiet v plnej razi pri zombikoch :D

Klopik

Klopik

hm, takže po 17 hodinách plno. Teď to nějak ještě naskládat. Náhradníci se mohou stále hlásit. Ne všichni mají zadáno na celý pobyt, tak i z nich se mohou stát náhradníci :-) děkuji za pochopení.

falco

Vložený obrázek
Everybody for himself

Siaron

Agricoly nemam odehranou ani minutu, natoz hodin .. doufam ze jsem pochopil kriteria spravne a radi me to v prioritach na prvni a ne na posledni misto :-D
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Hike

Hike
Tak teda ... přihlášku jsem poslal nejdřív, jak jsem o tom, že se můžeme přihlašovat dozvěděl, což je teď ... hmm ... vzhledem k tomu, že jet na celý termín nemůžu, tak asi nejedu ... ach jo ...
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

Hrabinho

Hrabinho

Člověk si jde do práce a ona je zrovna registrace ne Želiv. Tož to vypadá, že nejedu, leda by mi Pantáta držel fleka.

Klopik

Klopik

...tebe nahlásil bratr

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů