Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

ozzy,  [17:59:13 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]
Love Letter je krátká dedukční karetní hra, která i přes malý počet karet nabízí ohromnou dávku zábavy. 49 příspěvky · 4 témata · 1 články · 2 soubory · 22 obrázky · 0 odkazy

Skvělá párty hra

• Nemůžete odpovídat na toto téma
26 odpovědí

ozzy

Včera a dneska jsme s Love Letter strávili velmi příjemný večer, vždycky to byla zahajovací a ukončovací hra. Už v Essenu jsem z toho byl nadšenej, jestli o něčem říct, že za málo peněz máte hodně muziky. Dá se u toho dobře chlastat, po pár pivech přišla situace, kdy jsme si díky královi vyměnili karty a v dalším kole si soupeř už nepamatoval, co mi dal. Nebo jsem zahrál guarda na hráče, který byl už dávno ze hry. Takže i tak... Fakt bych nikdy nevěřil, že se šestnácti kartama si užijete tolik zábavy.Rekord bylo vítězství hráče hned v prvním kole, vypadalo to asi tak: baron odhalil komtesu, guard se trefil do guarda, princ položil princeznu :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

ozzy, jak se muze guard trefit do guarda? To je preci zakazane.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

falco

nojo, ozzyho pravidla, klasika
Everybody for himself

ozzy

tohle jsou Thálesova pravidla :-) nikdo mi neřekl, že to nejde a já si pravidla nečetl, nicméně na zábavě to neubírá
"Proč Já?!"
-ozzy-

Havelock

My jsme to poprvé hráli taky přesně takhle blbě. Elenistarova Ivča si přečetla pravidla, vysvětlila to a všichni se řídili tím, co řekla. Nikoho nenapadlo si tu kartu Guarda přečíst, i když je to tam úplně jednoznačně napsaný.
Bez urážky!

falco

@ozzy
no vzhledem k tomu ze je tam pet guardu tak to na zabave trochu ubira :P. Je to vyborna hra. Akorat nasi oblibenou Essenovskou strategii "guarda na prince" neocenila pritelkyne. Kdyz jsem ji "guardem na prince" znicil v prvnim kole a uz se mnou nehrala...
Everybody for himself

rbx

nevim, ja pravidla ncetl. Je to prece jenom 16 karet, tak na co pravidla? :-) Jasne, je tam napsano, ze kdo ma na konci vyssi kartu, vyhrava :-)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Floki

Tak jsem si dnes ten milostny nesmysl poprve zahral a me dojmy? Strasna hra,nenavidim ji a Kubrt je bastard !

Lomikar

jj je to nedoladěný, vůbec nevim třeba, proč ta hra třeba umožňuje baronem porovnávat guardy
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

Permonick

a v pravidlech navíc není vůbec uvedeno, že potřebujete ke hře rozšíření zvané Lomikar, aby se z toho opravdu stala zábavná hra :D
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

Kubrt

Floki, nebruč a koukej vytáhnout toho prince!! :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Floki

Možna,ze když si příště během 5 her zahraju aspoň jedno kolo, tak změním názor,ale do ty doby si za tim stojím. Jinak baroni se ještě daj,ale ten princ je vyloženě (s prominutím) vyjebanec,kterej instantne zařídí prohru o_o
Ta hra po tom byla lepší! Radek nestihl zasnout nad mou genialitou a smyslem pro teamovou strategii ! Příště už pry hraje v teamu jenom se mnou!

PerPer

Ale Floki, nesváděj nic na prince, ten to přece nehrál :-) No, hold se ti nezadařilo a za necelou stovku je to fajn filler :-)

BTW - ta hra potom byla taky dobrá a myslím že nad tvou strategií žasnul nejen Radek. I když na druhou stranu, ty jsi aspoň věděl že máš hrát týmově, to Jamiemu došlo až při počítání, že to byla týmovka :-D

Floki

To mě pobavilo hodně no,stejně jako,že radek kroutil hlavou,když jsem si strhnul tu zástěnu a za 3 minuty udělal to samé :D
No,vůbec to byl včera vtipný večer :-)

peca

Dneska jsem si tuhle chuťovku konečně zahrál. Musím potvrdit, že je to výborná pecka. Poprvé jsme hráli ve 4 a několikrát jsme dohráli do konce (došly karty). Podruhé jsme hráli ve třech a karty došly snad jednou. Výborná hra, srandy kopec. Pár karet, ale hra je nečekaně dynamická, rychlá i atmosférická...

acedrac

Musím povedať, že aj mňa mechanizmus hry zaujal. Zámerne píšem mechanizmus, lebo to prostredie a zápletka, do ktorej to zasadili, už asi ani hlúpejšia nemôže byť :blink: . Donášanie listov princeznej? Fakt neexistuje iná téma, kde by karty boli vymyslené troška k veci a ladili s funkciou neumelo? Viem, že som v menšine a skoro nikomu tá téma nevadí, ale keď si to porovnám s verziou pre Revolver, zverejnenú na zatrolenkách, tak tá revolverovská, mi príde omnoho lepšia. Ale omnoho. Možno si vyskúšam aj originál, ale tú tému skrátka neviem prekúsnuť :). Viem, že riešim 1st world problems, ale aspoň taký postreh,no...
---
boardgametales.wordpress.com

paladin91

Zobrazit příspěvek"AT"drac :), na 09 prosinec 2013 - 10:29 , napsal/a:

Musím povedať, že aj mňa mechanizmus hry zaujal. Zámerne píšem mechanizmus, lebo to prostredie a zápletka, do ktorej to zasadili, už asi ani hlúpejšia nemôže byť :blink: . Donášanie listov princeznej? Fakt neexistuje iná téma, kde by karty boli vymyslené troška k veci a ladili s funkciou neumelo? Viem, že som v menšine a skoro nikomu tá téma nevadí, ale keď si to porovnám s verziou pre Revolver, zverejnenú na zatrolenkách, tak tá revolverovská, mi príde omnoho lepšia. Ale omnoho. Možno si vyskúšam aj originál, ale tú tému skrátka neviem prekúsnuť :). Viem, že riešim 1st world problems, ale aspoň taký postreh,no...
ale zase je to tema i pro pacifisty a tim padem si to rada zahraje i pritelkyne ...

acedrac

@ paladin91: No tá revolverovská verzia je prequel k samotnému Revolveru, ktorý začína dejovo pred vylúpením banky a cieľom hry je nakradnúť X bední dynamitu, aby ho bolo dosť na vylúpenie banky. Takže tiež sa tam nestrieľa :).

Tento příspěvek byl upraven od "AT"drac :): 10 prosinec 2013 - 09:29

---
boardgametales.wordpress.com

stOKYi

stOKYi

Ja som to hral raz, ale hovoriť o nadšení? To je ako keby som hovoril o nadšení zo Sedmy. A téma? To ako keby som sa mal vžiť do role farára v hre Farár. Aj žolík má viac pravidiel ako Love letter. Osobne, radšej si zahrám amerického žolíka. Asi som v menšine ako ameritrash drak (dúfam že som dobre odhadol skratku Paľo :) ), ale toto by som nezaradil ani na úroveň klasických kartových hier a nie ešte medzi moderné spoločenské hry. Toť môj názor na tému "Skvělá párty hra" ako alternatívneho vlákna na "dojmy z hry" ktoré som nenašiel.

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 10 prosinec 2013 - 03:30

Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

Lolo

Temy tejto hry sa desím. Je to ako keby ma niekto nútil pozerať všetky diely Angeliky markízy anjelov :wacko:

Tento příspěvek byl upraven od Lolo: 10 prosinec 2013 - 11:07

Anytime, anywhere

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů