Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Chybka při používání FireFoxu

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
12 odpovědí

aneken

Zdarec, dnes mi to ve Firefoxu zacalo vyhazovat nasledujici hlasku treba 10x pri vstupu do diskuze - Warning: Illegal string offset 'id' in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code on line 1221
Nadto se rozhodi grafika vpravo u všech těch rychlých vstupů do diskuze. Jen abyste věděli;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

rbx

my to vime. vcera v noci se preklapel server na novou konfiguraci i zelezo a toto jsou dusledky. Deskozrout to odskakal nejvic, protoze je nejslozitejsi. Na odstraneni se pracuje.
Tomovy hry, moje Mekka...

aneken

Jasny, ja jsem to pak zjisztil v Kecarne. Jen jsem nevedel, zda vite, tak jsem daval radej vedet;) Tak at to jde od ruky;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

Oblud

Oblud

Odstraněno, chyba byla v jedné ze zobrazovacích šablon samotného IPBoardu.

Martius

Martius

Tak zřejmě chyba ještě nebyla odstraněna kompletně. Stále se mi projevuje na stránkách Deskožrout -> Seznam her -> (konkrétní hra) -> Diskuze (např. pokud kliknu na tučný název hry ve sloupci "Co kde přibylo nového"), případně ještě o úroveň níž. Snad jsem to zvládl sepsat srozumitelně. Pokud to něčemu pomůže tak prohlížím přes Chrome.

Tento příspěvek byl upraven od Martius: 10 září 2013 - 11:00

Oblud

Oblud

Aha vidím, to je totiž ještě jiná šablona. Jdu na to.

Oblud

Oblud

Hotovo.

The_Chosen

The_Chosen
Oblude, když klinknu na rozšířené hledání, tak mi to padne na toto:

Fatal error: Allowed memory size of 167772160 bytes exhausted (tried to allocate 82 bytes) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/applications/forums/sources/classes/forums/class_forums.php on line 369

FF 23.0.1

Oblud

Oblud

No super. Tak zde je bohužel vidět, že IPBoard má s webem tohoto rozsahu problémy. Máme nejspíš moc založených fór. Zkusím vymyslet nějaký workaround.

rbx

pamet jsme pred nedavnem navysovali a obavam se, ze dal uz to moc navysovat nepujde. Dik moc Oblude.

Oblud

Oblud

Tohle ovšem bude chvilku trvat. Naštěstí to není na příliš kritickém místě. Rozšířené hledání je stále přístupné, jen jepotřeba v odkazu

www.deskozrout.cz/index.php?app=core&module=search&search_in=forums

nahradit slovo "forums" za "deskomat":

www.deskozrout.cz/index.php?app=core&module=search&search_in=deskomat

rbx

a nejde to pres 301 docasne presmerovat?

Oblud

Oblud

Zbytečné, stačí upravit šablonu. Večer to udělám.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů