Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lomikar,  [8:27:25 | 20. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

falco,  [8:23:21 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:25:07 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Vánoční Želiv 7.-9.12.2012

• Nemůžete odpovídat na toto téma
238 odpovědí

ozzy

Ahoj lidi, nabízí se možnost na víkend 15.-16.12. ject do Mnichova Hradiště. Původní plán byl začátek prosince, nicméně tam bylo plno, nechal jsem to plavat, dneska mi ale paní volala, že se uvolnil tenhle termín. Vize byla udělat si takové malé deskožroutí Vánoce, nastrojit si stromeček, přivézt si bramborové saláty, kapry, řízky, prskavky, koledy, rozdat si dárečky... To jsme chtěli s Eliškou a Obludem udělat formou takového našeho českého Secret Santy (pracovně tomu říkám Tajemný Ježíšek). Otázkou je, jestli by tenhle pozdní termín vůbec někdo chtěl ject, chápu, že Vánoce jsou hned ten další víkend, takže jednak kluci prodejci toho budou mít až nad hlavu, druhak lidi se asi budou věnovat pečení cukroví a tak, a taky ani ne za měsíc je Želiv. Na druhou stranu já si neumím líp představit únik z toho předvánočního schonu, než zrovna takový víkend, kdy můžeme v klášteře meditovat nad stolními hrami :-) Takže tohle je námět, kde očekávám diskuzi, zda-li ano či ne.
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

Ozzy, ja bych strasne rad jel, dokonce mi to doma i povolili, ale me vubec nedoslo, ze tyhle predvanocni vikendy mame otevreno. Sakra.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Seils

Seils

Já bych taky jel rád, kolik stálo jedno lůžko na noc? Bude tam dostatečně teplo, první hradiště byla první noc celkem klendra:)

Elenistar

taky jsem nalomeny... přidej info
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

ozzy

no bylo by to klasicky v klášteře, samozřejmě že v zimě se tam topí (proto je to taky asi o pade na den dražší). Moje představa byla ta, že bychom si tam mohli udělat takový menší Vánoce, udělat si před tím něco jako je na bgg secret santa a pak si tam společně rozbalili dárečky, přivezli bramborové saláty, běhaly venku s prskavkama a tak vůbec si udělali vánoční atmošku (představte si syda v plenkách, jak leží na senu a dělá Ježíška). Otázkou je, kolik by jelo lidí a jestli to takhle před Vánocema není dost pozdě.
"Proč Já?!"
-ozzy-

eyron

Jako já bych jel pokecat, zahrát, popít, zatančit u tyče, ale vzhledem ke své zaryté nenávisti ke "svátkům veřejného popravování ryb" bych asi nebyl vhodným hostem :-) I když kdybyste potřebovali někoho, kdo zapálí stromeček...
Nepotěší, neurazí...

Prsťák

hele my s trstou bychom aj jeli ale je to jen sobota a nedele? je to docela daleko a ja svemu autu neverim v zime takze idealne kdyby jel nekdo dalsi s brna  to by se pak vyplatilo

eyrone Lokťa ti vzkazuje ze spolecne s tebou chce zprznit vanoce :lol:
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

eyron

Loser: Já Lokťu prostě miluju! V té době bych měl být 100% pojízdný i já, takže když budete mít dost odvahy jet se mnou, můžem se domluvit (asi bych si netroufl na celou cestu, v řízení bychom se mohli nějak vystřídat)
Nepotěší, neurazí...

Prsťák

Ja myslim ze odvahy mame dost a pokud tve auto zvladne moje nebo luccino zachazeni tak s tim nemam nejmensi problem, ted je jen otazka jestli budeme mit vubec kam jet :)
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

ozzy

jestli bude kam ject, se definitivně dozvím v pondělí, nicméně pak by to chtělo aspoň tak 30 lidí. Eyronovi uděláme tofu kapra s tofu salátem a tofu stromečkem a někam na zeď mu nalepíme pentagram, ať si na svoje přijde i dušička :-) Chtěl bych to definitivně uspořádat jako deskožroutí akci, jestli Radek nebude mít nic proti, což znamená, že na ZH to postovat nebudu, nicméně vy to šiřte a případní zájemci by se sem museli zaregistrovat, což by nemusel být problém, jestli tedy platí to, že to od prvního spouštíme pro širokou veřejnost.
"Proč Já?!"
-ozzy-

hvar

hvar
Já bych klidně jel, jenom v úterý na kontrole se dozvím kdy mi vrátí řidičák ale i kdybych nejel mohu Vám dát exklusivní kapry, už teď jsou v sádkách aby nesmrděl bahnem. Já myslel že vegetariáni jedí ryby.

Tento příspěvek byl upraven od hvar: 26 říjen 2012 - 12:45

rbx

ozzy: jsem za, i presto ze nevim jestli pojedu. Rad bych mel v tu dobu otevreno i pres vikend. Ale vzdycky muzu kram ve ctyri odpoledne v sobotu zavrit a prijet do nedele do vecera.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

lidi a už mě prosím nelajkujte, nebo si toho prostého pobíječe vůbec neužiju! :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Radku a co si otevřít výjezdní pracoviště ve stodole? :-)))
"Proč Já?!"
-ozzy-

eyron

Offtopic, sorry, nemohu jinak

Zobrazit příspěvekhvar, na 26 říjen 2012 - 12:45 , napsal/a:

Já myslel že vegetariáni jedí ryby.
To jsi mě pobavil, kamaráde :-)
Vegeteriáni nejí žádné maso (ani jeho zbytky, kosti, šlachy atd -. tedy ani jemné párky ;-)
Existuje jakési pofidérní označení "semivegeterián", což je údajně někdo, kdo jí jen drůbež, ryby a mořské plody. K tomu jedem můj kamarád trefně poznamenal, že být "semivegetarián" je jako "mít virus HIV, ale jenom trošku"
Nepotěší, neurazí...

ozzy

Eyrone rozseješ to teda mezi brňáky? zatím s podmínkou, že definitivně se to dozvíme začátkem příštího týdne, nicméně paní by tam raději měla nás, jsme pro ně asi nejvýnosnější byznys, normálně se jim obsadí tak deset postelí na víkend, my to vždycky zaplníme celý na pět dnů, takže jsme ve velké oblibě :-) ostatní to rozsejte taky, ale s tím, že probírat to budeme jen tady :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

eyron

Jasně, rozeseju, jen se obávám, že "zateplovací tým" bude mít na Planetě shon (což vyřazuje Binha a možná i Anekena a Vixton). Snad bude moci ale Ing. Arch, který na Planetě pomáhá. Každopádně to rozhlásím v herně ve středu, když Ozzy potvrdí termín.
Nepotěší, neurazí...

DD.

No ja to doma asi neukecam hlavne kdyz je za mesic pak Zeliv. Ale uvidime .. :)

ozzy

DD vždyť můžete ject oba i s malym, měli byste pokoj sami pro sebe
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

No uvidime jak hekticke budou pripravy na vanoce a tak. Prece jem mladymu budou 3 mesice tak nevim na kolik bude nejakej spolecenskej :)).

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů