Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2019 - 22. - 24. března

peca,  [10:46:08 | 25. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

jlkcz,  [10:39:55 | 25. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Feudum: Rudders and Ramparts

leizeQ,  [8:51:23 | 25. Bře 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

eyron,  [21:03:20 | 24. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : CARNIVAL ZOMBIE - Second Edition

Siaron,  [20:56:57 | 24. Bře 2019]

Hitler's Reich : Dojmy : Pravidla jsou opravdu hrozná

Hoho,  [13:47:30 | 24. Bře 2019]

Warhammer 40,000: Heroes of Black Reach : Dojmy : Rozdíly mezi Heroes of Normandie a Black reach

zgrywus,  [12:16:20 | 24. Bře 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [23:52:52 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadows of Brimstone: Adventures

poetka,  [22:56:18 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [7:25:41 | 23. Bře 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

fuchso,  [0:57:31 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Cyklistická hra

Honza_hrajem,  [22:44:38 | 22. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [10:31:15 | 22. Bře 2019]

Debaty o Deskožroutu : Obecný návod : Velka herna udalost - zalozenie

wlcina,  [9:27:08 | 22. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

waczko,  [22:03:24 | 21. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Wolfhound,  [19:31:00 | 21. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Exodus Chronicles — a classic 4X saga enters a new era!

peca,  [13:00:19 | 21. Bře 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Citron,  [12:59:47 | 21. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadows of Brimstone Forbidden Fortress

Pilgrimage,  [10:55:37 | 21. Bře 2019]

Spirit Island : Novinky : Promo Pack #1

Luke,  [11:24:04 | 20. Bře 2019]

Suburbia : Dojmy : Jaké to je

icebear,  [6:12:41 | 20. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

zgrywus,  [1:40:12 | 20. Bře 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Darkscraper,  [20:45:06 | 19. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: The Underworld Expansion

Narayan,  [20:12:13 | 19. Bře 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [16:39:52 | 19. Bře 2019]

Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zajímavosti odkazy inspirace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
712 odpovědí

eyron

Hezké, přímo pro naše garmmar nazies B-)

http://www.lupa.cz/c...s-nimi-neparat/
Nepotěší, neurazí...

Kubrt

No, ale zase vocamcať pocamcať. Něco je udělat v textu jednu chybu, která vznikne překlepem, nebo pozdějším přeformulováním textu a opomenutím (záměna slova "přítomní" za "studentky" apod.), a něco jiného je totálně ignorovat pravidla českýho pravopisu. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Trsťak

Moc dobrý nápad na topic eyrone. Přidám své oblíbené video z TEDu

http://www.ted.com/t...etter_work.html
SILENCE!!

Lomikar

co to je? Chudáka někdo zhejtoval na vokounovi a tak tedy natruc napsal stať o tom, jak je v právu a oni jsou hloupí. Navíc se ohání tím, že informační hodnota a srozumitelnost jsou nadstaveny gramatické korektnosti, čímž popírá sám sebe, protože gramatika byla vytvořena pro to, aby věty dělala srozumitelné. Například v článku, kde je vícero předmětů ve větách bez podmětu celkem pomůže, když není pisatel kretén a ví, jestli je neurčitý podmět mužského či ženského rodu.

Samozřejmě, že každý má právo na to se splést, ale pak se aspoň stydim a ne obhajuju. Tenhle názor měl můj známej, že když za něj všechno kontroluje Word a prohlížeč, tak je pro něj absolutně druhotné zabývat se gramatikou. Z jeho SMSek jsem většinou potom 14 dní nespal a dvakrát se pokusil o sebevraždu. Tudy néé soudruzi :)
Co rozdělil vlak, spojil zpátky rak.

eyron

Ha, stihl jsi to vyhrotit dřív než vrchní grammar nazi hejtr Permon, gratutuji! :P Asi jsi četl jinej článek. Já v něm nečtu o obhajobě psaní bez gramatiky. Autor podle mě jen upozorňuje, že jedna chybička je často důvodem hejtu, stěrů a automatického snižování informační hodnoty sdělení. A to se nám žel děje čas od času tak nějak i zde ;)
Nepotěší, neurazí...

Kubrt

Mně se moc nelíbil už princip "text na jedno použití" jako celek. Prostě jednou něco vypustíš z huby, nebo v tomto případě z klávesnice, a něco to o tobě vypovídá a nemusí jít hned o druhý díl Oddyseia. :) Jinak článek OK. Ale pokud budu číst příspěvek do diskuze nebo email (takže texty na jedno použití), ve kterém nebude slovo správně, tak si o dotyčném budu stejně myslet, že je idiot. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

sydo

Ses ťim smyřte!
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

DUBíno

email od kolegy:
... Viz celý stack níže od Stáňy.

reakce od jiného:
Napsat Y po Ň to chce koule. :)

Lomikar

mě například do práce přišel email v tomto duchu:

"Zvyditelnění Vašich stránek by spočívalo v tom, že bych vytvořil 3bannery a ty by se vložily na 50 jiných webů. O zadání bannerů na jiné weby bych se postaral já a Vy by jste se o zadání bannerů na weby nemuseli starat"

pořád se nemůžu přes tu formu dostat k tomu, co ten člověk vlastně nabízí :)
Co rozdělil vlak, spojil zpátky rak.

kalifka

kalifka

to mě zas přicházejí neustále od klientů "obědnávky" - když to posílaj kolem poledního, tak je to potom fakt matoucí :D

miso

miso

Zobrazit příspěvekDUBino, na 09 srpen 2013 - 12:50 , napsal/a:

email od kolegy:
... Viz celý stack níže od Stáňy.

reakce od jiného:
Napsat Y po Ň to chce koule. :)
Ak používa QWERTY, tak to zas až taký "problém" nie je. Poznám z vlastnej skúsenosti. Neovládam strojopis a teda trafiť y mesto i len objedno písmenko je ľahšie ako by sa zdalo. Druhá vec je po sebe čítať samozrejme... ale aj tak. Až taký idiot to byť nemusí:)

Tento příspěvek byl upraven od miso: 09 srpen 2013 - 01:51

Atterdag

Atterdag
You know nothing, John Snow... kdybyste opravovali slohy, tak byste byli klidní a vyrovnaní:)

Permonick

Zobrazit příspěvekeyron, na 09 srpen 2013 - 09:00 , napsal/a:

Hezké, přímo pro naše garmmar nazies B-)

http://www.lupa.cz/c...s-nimi-neparat/

yestly má njegdo pocyt, že tagle ye můj přýzpjeveg ztejnje zrozumytelný a hodnodný, tag prosym... já si to nemyslím... :)
to by moh říct každej...

Wolfsen

Další věc je, jestli je opravdu na místě upřednostňovat (a jak moc) rychlost sdělení nad správnou formou. Protože to je první krok k upřednostnění rychlosti také nad pravdivostí sdělení.
I'm not insane! My mother had me tested!

kren

Pánové a dámy. Tady máte kam až vede hraní těch vašich deskových her:
http://www.novinky.c...byly-sachy.html
So say we all

kandelabr

ještě že u risku:legacy nebyly nikde poblíž činky. a sydovu plíci bych stejně nejed. má hnusnou.
ostříš!

gev

Ve věku 91 let zemřel japonský voják z WW II, který se vzdal až v roce 1974:

http://edition.cnn.c....html?hpt=hp_t2

Lolo

Európska komisia pripravila propagačné video, ktorým chce bojovať proti daňovým únikom. Slovenskí analytici z INESS ho vtipne prerobili – upozorňujú na „skutočne chýbajúce peniaze" a na to, kde končia.

http://www.omediach....tlili-po-svojom
Anytime, anywhere

kren

Tak to je bomba. Je to fakt borec. Doporučuju pustit si i to video. Ta nabíjecí vychytávka je teda taky super.
http://hobby.idnes.c...hobby-dilna_bma
So say we all

gev

Jediná škoda, že KS kampaň už skončila. Nebo je to vlastně dobře, tohle bych jinak musel mít :D

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů